Maledivy: Exkurze, aktivity a výlety 

Na Maledivách můžete dělat opravdu hodně věcí. Mnoho neplacených i placených aktivit, exkurzí a výletů. Od válečky na pláži, vodních hrátek, procházek v dešti, rybolovu, nakupování, ďábelské jízdě na vodním skútru, zpěvu, hry na kytaru, četby, potápění, šnorchlovačky, surfingu až po romantickou plavbu při západu slunce a poté romantickou večeři na pláži. To vše a ještě mnohem víc, je možné. Pozor ale, některé aktivity je možné provozovat pouze na vybraných atolech. Podrobněji na stránce o počasí.

 

​Aktivity zdarma:

​fotbal nebo volejbal s místními, procházky po pláži, šnorchlování, opalovačka, koupačka, návštěva historického a kulturního centra, krabí závody (nachytáte si malé pány krabáky, napíšete jim na boudičku fixou číslo, do písku uděláte dráhu a nuda je zažehnána), rybaření (v obchodě si koupíte za 1 USD háček a vlasec a můžete chytat, placku nebo kousek rybky, do alelůja), BBQ na pláži (tu chycenou rybku si můžete samy ogrilovat, hlavně nic nepodpalte)​, romantická večeře na pláži, piknik na pláži, pozorování západu slunce a pozor, letmá pusa ano, držet se za ruku ano, ale sex na lokálním ostrově, na pláži je zakázaný, zavřou vás, a to beze srandy.

​Aktivity placené:

​potápění, šnorchlování - výlet na různá místa, vodní sporty - dostupné na resortu, ranní rybolov - lodí na různá místa, noční rybolov - lodí na různá místa, návštěva muzea v hlavním městě Male', výlety výlet, piknik na Sand Bank - mělčinu, písčinu (s jídlem nebo bez) výlet nebo BBQ na neobydleném ostrově - (s jídlem nebo bez) výlet na jiný lokální ostrov, výlet na resort, výlet na lokální ostrov, romantická večeře na pláži, romantická plavba při západu slunce, exkurze do hlavního města Male' a mnoho dalšího...

Všechny exkurze a aktivity jsou pořádány buď resorty, hotely a penziony nebo místním centry vodních sportů a aktivit. Není možné, pokud je nekupujete v balíčku jako zájezd na obydlené lokální ostrovy, je rezervovat dopředu. Výlety, aktivity a exkurze se vždy odvíjí od počasí a ve všech ubytovacích kapacitách či centrech na recepci denně najdete vyvěšenou nabídku na druhý den.

Aktivity, exkurze, výlety na Maledivách

Sezónní exkurze a aktivity
Top sezóna na vybrané druhy mořských živočichů a sportovních aktivit.
Návštěva luxusního resortu
Návštěva luxusního resortu na Maledivách.
Vyhlídkový let hydroplánem
Vyhlídkový let hydroplánem na Maledivách.
Potápění
Potápění na Maledivách.
Rybolov
Rybolov na Maledivách.
Surfování
Surfování na Maledivách.
Kitesurfing / Kiteboarding
Kitesurfing / Kiteboarding
Kempování, alkohol, nudismus atd.
Kempování, alkohol, nudismus atd. na Maledivách.
Fotografování
O fotografování na Maledivách.
Obydlený ostrov vs. Resort vs. Loď
Rozdíl mezi obydleným ostrovem, resortem a pobytem na safari lodi.
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP