top of page
Cenově dostupné resorty na Maledivách.

Cenově dostupné resorty na Maledivách jsou taková zlatá střední cesta, když máte rádi kvalitnější resorty s výbornou kuchyní, ale nepotrpíte si na opravdový luxus. Výběru cenově dostupných resortů je potřeba věnovat dostatečně velká péče. Pozor na reklamní fotografie!

 

Cenově dostupné resorty nejsou „levné“, ale ani extrémně drahé. Cenové rozdíly mezi jednotlivými cenově dostupnými resorty jsou opravdu obrovské. Je nemožné srovnávat starší resorty s novými.

 

Oficiální stupnice známkování resortů je pro „other way holiday“ nedostačující, a tak jsme si po dlouhém precizním zkoumání resortů vytvořili vlastní. Nezáleží jenom na službách resortu a ubytování, ale hlavně také na lokalitě ostrova, na kterém je resort vystavěn a také na průměrných cenách a speciálních nabídkách.

 

Většina starších i nových resortů nebo těch, které jsou nově otevřené nebo ve výstavbě, jsou výborné 4* nebo 4,5*. Z osobních zkušeností je nemohu označit jako regulérní 5*. Resorty, které mají 4,5* jsou skvělé, ale pár drobností jim do opravdové 5* chybí. Mezi 4,5* a 5* je velký rozdíl, jak v kvalitě, tak v ceně. Není 4* resort jako 4* a 4,5* jako 4,5* resort.

Maledivy: Cenově dostupné resorty aneb Cenově dostupný "luxus"

Cenově dostupné resorty na severu Malediv

Na levnější resorty aneb nízkorozpočtové resorty na severních Maledivách je možné dopravit se pouze hydroplánem nebo vnitrostáním letem a poté pár minutovou plavbou rychlo lodí. Vždy záleží na tom, jak daleko je resort od hlavního města Male a mezinárodního letiště Velana. Ostrovy samotného severu Malediv jsou panenské a turisty minimálně políbené. Vše o atolech na Maledivách.

Cenově dostupné resorty ve středních Maledivách

Na cenově dostupné resorty ve středních Maledivách je možné dopravit se rychlo lodí, hydroplánem nebo vnitrostáním letem a poté pár minutovou plavbou rychlo lodí. Vždy záleží na tom, jak daleko je resort od hlavního města Male a mezinárodního letiště Velana. Rychlo lodí je možné dopravit se pouze na severní a jižní Male atol. Kolem resortů u hlavního města Male je zvýšený provoz, a to jak letecký, tak lodní a většinou tu není tak pěkná příroda jako u resortů dále od hlavního města Male. Vše o atolech na Maledivách.

Cenově dostupné resorty na jižních Maledivách

Na cenově dostupné resorty na jižních Maledivách je možné dopravit se pouze vnitrostáním letem a poté pár minutovou plavbou rychlo lodí. Vše o atolech na Maledivách.

© Informace a fotografie použité na této stránce o cenově dostupných resortech

Informace použité v tomto textu jsou oficiální informace od resortů a personálu resortů, které jsou doplněné mými vlastními zkušenostmi. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, mimo miniatur leteckých pohledů na resorty. Jedná se o marketingové fotografie resortů.

Vše, co o resortech musíte vědět před vysněnou dovolenou

Dovolená na cenově dostupných resortech na Maledivách

Dovolenou na cenově dostupných resortech na Maledivách zpracováváme formou individuálních nabídek tzv. na míru. Jednoduše nám e-mailem zašlete poptávku s vaším rozpočtem a my pro vás najdeme ten nejvhodnější cenově dostupný resort. Denně z resortů dostáváme speciální nabídky.

bottom of page