Maledivy aktuálně. Aktuální informace.

Maledivy aktuálně, bezpečnostní situace a další informace

Na této stránce vždy najdete aktuální informace, bezpečnostní situaci či novinky, které byste měli vědět před cestou na Maledivy. Vše víme z první ruky a dříve než ostatní. Pokud na Maledivách zrovna nejsme osobně, naše oči a uši jsou naši místní kolegové z cestovního ruchu, kteří většinou vědí úplně vše, místní ze státních orgánů, např. úřednici, politici, policisté, grázlící či žurnalisté, ale i obyčejní občané a cizinci žijící v našem tropickém ráji. Oči a uši máme prostě všude. 

Aktualizováno by Lucie: 22 6. 2022

Přítomnost Lucie na Maledivách nebo v ČR

Termíny mé přítomnosti v Čechách a možnost telefonických konzultací přímo se mnou je zatím kdykoliv mimo druhé poloviny října 2022 a února 2023, kdy budu na Maledivách. V této době je možné se se mnou spojit pouze přes e-mail, WhatsApp nebo Viber na tel. č.: +420 603 495 565. Pokud na toto číslo budete volat nebo psát sms, odpoví vám moji čeští kolegové v České republice. Doporučuji volat přímo do ČR. Při mých pobytech na Maledivách jsem vždy velmi pracovně vytížená. Speciální nabídka pobytů na Maledivách se mnou.

Koronavirus SARS-CoV-2 a COVID-19 na Maledivách - Aktuálně cestujeme bez omezení!

Cestování na Maledivy je aktuálně bez omezení! Pro vstup na Maledivy je nutné mít pouze platný cestovní pas, zpáteční letenku, voucher na ubytování a vyplnit online registrační formulář / kartu, na jejichž základě vám imigrační úřad na příletu udělí vízum na 30 dnů zdarma. Koncem června 2022 nám na Maledivách trošku začaly růst pozitivní případy. V uzavřených prostorách nebo tam, kde se vyskytuje větší množství lidí, jsou doporučené roušky. Nic ale není povinné. O výskytu koronaviru SARS-CoV-2 a onemocnění Covid-19 na Maledivách jsme 30. ledna 2020 začali informovat velice detailně a jako první. Veškeré informace o nemoci a podmínkách cestování pocházely a nadále pocházejí z maledivských oficiálních vládních zdrojů a také z naší vlastní zkušenosti či zkušenosti našich maledivských kolegů. DETAILNÍ INFORMACE O PODMÍNKÁCH VSTUPU NA MALEDIVY BĚHEM KORONAKRIZE.

State of Emergency aneb Výjimečný stav na Maledivách

Aktuálně se na Maledivách nic kolem politiky, co by jste měli vědět, a co by vám mohlo znepříjemnit dovolenou, neděje.

Maledivy a extremismus

Čas od času, speciálně pře volbami na Maledivách, v různých zahraničních, ale i domácích médiích vyleze článek o náboženském či politickém extremismu. Články jsou bohužel psány na objednávky různých politiků poškodit cestovní ruch na Maledivách. Většina z věcí v článku napsaných se nezakládá na pravdě. Např. Dne 4. listopadu 2018 jednu českou verzi článku napsal a přeložil mladý žurnalista z Lidovky.cz, který u tohoto článku bez mého svolení použil mé fotografie, které jsem na vlastní žádost nechala odstranit. Pokud poletíte na Maledivy, nenechte se odradit články na toto téma, které již byly napsány v minulosti, a jsem si jista, že i v budounu ještě budou. Kdyby Maledivy byly opravdu takové, tak bych tam netrávila tolik času, protože nejsem blázen. Navíc, v každé zemi s nějaký ten magor najde, i u nás v Čechách nebo na Slovensku. Téma politiky a náboženství je velice citlivé, rozepsala bych se více, ale za prvé bychom tu byli několik hodin, a za druhé to veřejně nemohu. Můj osobní názor je, že jakékoliv náboženství a politika jsou dvě největší svinstva na světě, a je to známe už z historie, kde právě všechny tyto problémy pramení.

Pozor na staré a nepravdivé informace a články o Maledivách, které kolují internetem!!!

© Informace a fotografie použité na této stránce Maledivy aktuálně

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace od maledivských nebo českých úřadů, které jsou doplněné informacemi od nás přímo a také informacemi od našich maledivských kolegů pracujících nejenom v cestovním ruchu. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z mého života a pobtyů na Maledivách, jež fotím od roku 2009.