top of page
Dotek Malediv, Touch of Maldives, média, projekty
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Dotek Malediv aneb Touch of Maldives

Dotek Malediv aneb Touch of Maldives je můj vlastní marketingový projekt sloužící k propagaci Malediv aneb destination marketingu a propagaci mé cestovní agentury a kanceláře other way holiday. Pod názvem Dotek Malediv čas od času zasíláme také naše newsletters. 

S propagací Malediv jsem na sociálních sítích začala již v roce 2009 po mé první návštěvě Malediv, která byla dovolenou na resortu Paradise Island Resort & Spa. Od roku 2012 propaguji Maledivy i v různých českých, slovenských i zahraničních médiích, tištěných i online časopisech a magazínech, v televizi, veletrzích cestovního ruchu v České republice i v zahraničí. Pravidelně se také účastním prestižního veletrhu cestovního ruchu ITB Berlín v Německu a dalších luxusních veletrhů cestovního ruchu. 

Moje fotografie byly a doufám, že ještě budou, součástí dobročinných výstav. Čas od času pořádám různé prezentace Malediv nebo výstavy s názvem "Dotek Malediv". Zatím největším a nejdelším projektem, na kterém jsem mohla spolupracovat, byl v roce 2012 dokumentární film o Maledivách s názvem "Útěk na Maledivy".

Mimo propagace Malediv na těch internetech, se čas od času objeví i nějaká ta beseda, setkání nebo prezentace Malediv a povídání o nich, ale také i výstava mých fotek z cestování a života v tomto tropickém ráji. Mé prezentace nejsou typické cestovatelské besedy v kině, kulturáku, v divadle nebo v učebně, tak jak je znáte, ale v prostorách různých hotelů a kaváren, protože já nejsem typický cestovatel. 

 

V březnu 2021 mě se zájmem o spolupráci na článku o Maledivách dokonce oslovil i český Forbes, ale protože jsem právě byla hodně pracovně vytížená na Maledivách, tak ze spolupráce sešlo. Třeba se ještě někdy v budoucnu naskytne příležitost. 

Aktuálně jsem více otevřena rozhovorům, poskytnutí informací a vlastních fotografií z Malediv, než psaní vlastních článků pro média, a to z důvodu pracovní vytíženosti, a také proto, že potřebuji psát články pro můj vlastní web. Pokud by se ale naskytla nějaká opravdu zajímavá příležitost, nebránila bych se.

V budoucnu bych ráda upořádala další výstavu mých fotografií z Malediv a v plánu mám také fotoknihu s informacemi. Uvidíme, co dalšího nám budoucnost přinese...

other way holiday a Maledivy v českých a slovenských médiích

Moje vlastní fotografie z Malediv a mnou poskytnuté informace a podklady byly publikované v několika českých i slovenských, jak tištěných, tak online časopisech a magazínech. Pro různé české i slovenské časopisy a televizní stanice jsem poskytla i pár rozhovorů a pro pár webů a časopisů jsem napsala vlastní články o našem malém tropickém ráji. Často o nás také píší nebo se zmiňují naši spokojení klienti, kteří pracují v médiích, což nás opravdu moc těší a jsme za to vděční. 

Maledivy, to je dovolenkový ráj, kam se budete chtít vracet - Seznam Médium.png
Maldivas, uno de los nuevos destinos turísticos que más eligen los checos Radio Prague I
Hedvábná Stezka, Jižní Maledivy, Lucie Mohelníková
Hedvábná Stezka, Severní Maledivy, Lucie Mohelníková.png
Český rozhlas Dvojka, Lucie Mohelníková, Maledivy.jpg
Není atol, jako atol, střední Maledivy - Hedvábná Stezka
Maledivy - Ráj na zemi, který vás může nepříjemně překvapit.jpeg
Evita Magazine, červenec 2022
Face 2 Face, Lucie Mohelníková, Maledivy
Hedvábná Stezka, Maledivy, republika tisíce ostrovů.jpg
Jak nejlépe si užít Maledivy v roce 2022
Travel Life, Maledivy
Travel Life 1-22, Maledivy
Travel Life 4-21, Maledivy
Travel Life 3-21, Maledivy
Travel Life 1 -21, Maledivy
Travel Life 1, 2021 - Maledivy
The Business Soirée.jpg
Hedvábná Stezka, 2021.jpg
ERV, Evropská pojišťovna, Maledivy 2020
Hedvábná Stezka, Maledivy
Peace Run Maledivy.jpg
74. Buddy - Potápění - Thinadhoo, Vaavu
Buddy Potápění, Dhigurah, Maledivy
Buddy Potápění, Fehendhoo, Maledivy
Češka na Maledivách, Psychologie dnes 2019
Psychologie Dnes, Maledivy, Lucie Mohelníková
ČT1 Sama doma 7. 11. 2018, Lucie Mohelníková
Traveller 2017 / 2018, Maldivy
Lidé a země 2017, Maledivy.jpg
Lidé a země, Maledivy.jpg
ERV Evropská pojišťovna, Maledivy
Travel Bible, Maledivy
Traveller 2016, Maledivy