top of page
Levné resorty Maledivy, nejlevnější resorty Maledivy,

Maledivy: Levné a nejlevnější resorty 

Levné nebo dokonce nejlevnější resorty na Maledivách? Fuj, to zní opravdu strašně! Přidávat slovo "levné" nebo dokonce "nejlevnější" k Maledivám, k jedné z 10 nejluxusnějších destinací na světě, je velký hřích! Levných resortů na Maledivách moc nenajdete. Resorty, které jsou opravdu levné většinou nebývají dobré nebo jsou vystavěny v nepěkných či rušných lokalitách, na nepěkných ostrovech anebo jsou opravdu hodně staré a potřebovaly rekonstrukci jako sůl. I přesto, že "other way holiday" umí zajistit dovolenou na všech resortech na Maledivách, pečlivě vybírá, kam své klienty posílá. Dříve na Maledivách 2* nebo 2,5* resorty neexistovaly. Vzhledem k velkému boomu výstavby nových resortů, která začala v roce 2015, se ale známkování resortů musí přehodnotit. Některé resorty na tento boom nezareagovaly a jsou staré nebo rekonstruují opravdu jenom zlehka.

 

Rozdíly v cenách i kategoriích resortů jsou obrovské. Nelze srovnávat starší a nové resorty. Každý má něco, a to nejenom do sebe. Každopádně i 3* nebo 3,5* resorty mají dobré jídlo a služby, a některé jsou vystavěny na opravdu krásných ostrovech ve skvělých lokalitách. Některé 3* nebo 3,5* resorty občas bývají dražší než starší nebo novější 4* na ne tak úplně pěkných ostrovech. Vždy velmi záleží na lokalitě a speciálních nabídkách. 3,5* dáváme těm resortům, které mají "oficiálně" 4*, ale do té 4* jim prostě něco chybí.

 

Resorty uvedené níže patří k levnějším nebo dokonce nejlevnějším resortům na Maledivách, ale jak už jsem na našem webu zmínila několikrát, přiřazovat slovo „levné“ nebo dokonce „nejlevnější“ k Maledivám, je obrovský hřích. Je ale důležité dát zájemcům o dovolenou na Maledivách vědět, že „levné“ vždy neznamená opravdu „levné“ a „nejlevnější“ opravdu „nejlevnější“, a že i to nejlevnější, i když to není pěkné, může stát ranec! Opět se budu opakovat, ale výběru správného ostrova a dovolené i s menším rozpočtem, je potřeba věnovat dostatečná péče. Levnější resorty se také hodí do kombinace s obydlenými ostrovy, v případě, že rádi prozkoumáváte jak místní kulturu, tak si užíváte komfrot na resortu s drinkem.

Levné i levnější resorty na Maledivách

Ještě jednou, výběru levných resortů je potřeba věnovat dostatečně velká péče. Pozor na reklamní fotografie! Kolem resortů u hlavního města Male je zvýšený provoz, a to jak letecký, tak lodní a většinou tu není tak pěkná příroda jako u resortů dále od hlavního města Male. 

Haa Alif atol

Lhaviyani atol 

Zašnorchlujte si až se 100 mant na Baa atolu

Baa atol - Přírodní rezervace a domov mant

Kaafu atol / Severní Male atol - Dostupné rychlo lodí

Kaafu atol - severní a jižní Male atoly jsou dostupné pouze rychlo lodí.
Za nás pouze z nouze
anebo na surf!

Kaafu atol / Jižní Male atol

Severní Ari atol / Alif Alif - Pro nenáročné cestovatele

Jižní Ari Atol / Alif Dhaal atol - Domov žraloka obrovského a mant

Alif Dhaal atol je náš oblíbený! Žralok obrovský (velrybí), manty, krásné šnorchlování i potápění.

Vaavu atol - Domov mnoha žraloků vouskatých a potopený vrak Jakarta

Vaavu atol
je náš oblíbený!

Meemu atol

Faafu atol

Dhaalu atol

Laamu atol

Nejste-li obří fanda potápění, Addu / Seenu atol pro plážovou dovolenou opravdu nedoporučujeme!

Addu atol / Seenu atol - Pouze pro vášnivé potápěče

Dovolená na levnějších resortech na Maledivách

Dovolenou na levnějších resortech zpracováváme formou individuálních nabídek tzv. na míru. Jednoduše nám e-mailem zašlete poptávku s vaším rozpočtem a my pro vás najdeme ten nejvhodnější resort. Denně z resortů dostáváme speciální nabídky.

Vše, co o resortech musíte vědět před vysněnou dovolenou

bottom of page