top of page
Nejlevnější resorty na Maledivách. Levné resorty Maledivy.
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Levné nebo dokonce nejlevnější resorty na Maledivách? Fuj, to zní opravdu strašně! Přidávat slovo "levné" nebo dokonce "nejlevnější" k Maledivám, k jedné z 10 nejluxusnějších destinací na světě, je velký hřích! Levných resortů na Maledivách moc nenajdete. Resorty, které jsou opravdu levné většinou nebývají dobré nebo jsou vystavěny v nepěkných či rušných lokalitách, na nepěkných ostrovech anebo jsou opravdu hodně staré a potřebovaly rekonstrukci jako sůl.


Rozdíly v cenách i kategoriích resortů jsou obrovské. Nelze srovnávat starší a nové resorty. Každý má něco, a to nejenom do sebe. Každopádně i 3* nebo 3,5* resorty mají dobré jídlo a služby, a některé jsou vystavěny na opravdu krásných ostrovech ve skvělých lokalitách. Některé 3* nebo 3,5* resorty občas bývají dražší než starší nebo novější 4* na ne tak úplně pěkných ostrovech. Vždy velmi záleží na lokalitě a speciálních nabídkách. 3,5* dáváme těm resortům, které mají "oficiálně" 4*, ale do té 4* jim prostě něco chybí.

Resorty uvedené níže patří k levnějším nebo dokonce nejlevnějším resortům na Maledivách, ale jak už jsem na našem webu zmínila několikrát, přiřazovat slovo „levné“ nebo dokonce „nejlevnější“ k Maledivám, je obrovský hřích. Je ale důležité dát zájemcům o dovolenou na Maledivách vědět, že „levné“ vždy neznamená opravdu „levné“ a „nejlevnější“ opravdu „nejlevnější“, a že i to nejlevnější, i když to není pěkné, může stát ranec! Pozor na reklamní fotografie!

Opět se budu opakovat, ale výběru správného ostrova a dovolené i s menším rozpočtem, je potřeba věnovat dostatečná péče. Levnější resorty se také hodí do kombinace s obydlenými ostrovy, v případě, že rádi prozkoumáváte jak místní kulturu, tak si užíváte komfrot na resortu s drinkem.

I přesto, že "other way holiday" umí zajistit dovolenou na všech resortech na Maledivách, pečlivě vybírá, kam své klienty posílá.

Maledivy: Levné a nejlevnější resorty aneb Nízkorozpočtové resorty

Nejlevnější resorty na severních Maledivách: Hydroplán nebo vnitrostátní let s rychlo lodí

Na levnější resorty aneb nízkorozpočtové resorty na severních Maledivách je možné dopravit se pouze hydroplánem nebo vnistrostáním letem a poté pár minutovou plavbou rychlo lodí. Vždy záleží na tom, jak daleko je resort od hlavního města Male a mezinárodního letiště Velana. Ostrovy samotného severu Malediv jsou panenské a turisty minimálně políbené. Vše o atolech na Maldivách.

Nejlevnější resorty ve středních Maledivách: Hydroplán nebo rychlo loď

Na levnější resorty aneb nízkorozpočtové resorty ve středních Maledivách je možné dopravit se rychlo lodí, hydroplánem nebo vnitrostáním letem a poté pár minutovou plavbou rychlo lodí. Vždy záleží na tom, jak daleko je resort od hlavního města Male a mezinárodního letiště Velana. Rychlo lodí je možné dopravit se pouze na severní a jižní Male atol. Kolem resortů u hlavního města Male je zvýšený provoz, a to jak letecký, tak lodní a většinou tu není tak pěkná příroda jako u resortů dále od hlavního města Male. Vše o atolech na Maledivách.

Nejlevnější resorty na jižních Maledivách: Pouze vnistrostání let s rychlo lodí

Na levnější resorty aneb nízkorozpočtové resorty na jižních Maledivách je možné dopravit se pouze vnitrostáním letem a poté pár minutovou plavbou rychlo lodí. Níže zmíněné resorty jsou vhodné pro potápěče a surfaře. Vše o atolech na Maledivách.

© Informace a fotografie použité na této stránce o levnějších resortech na Maledivách

Informace použité v tomto textu jsou oficiální informace od resortů a personálu resortů, které jsou doplněné mými vlastními zkušenostmi. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, mimo miniatur leteckých pohledů na resorty. Jedná se o marketingové fotografie resortů.

Vše, co o resortech musíte vědět před vysněnou dovolenou

Cenová nabídka dovolené na Maledivách na levnějších resortech

Cenovou nabídku pobytu na levnějších resortech, včetně aktuálních slevových nabídek, ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu, ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku.

bottom of page