top of page
Poptávka dovolené na Maledivách

Poptávka dovolené nejenom na Maledivách dle vašich přání a finančních možností

Poptávky na vaše vysněné dovolené na Maledivách přijímáme písemně, a to přes poptávkový formulář, který naleznete níže, což je nejlepší a nejserióznější cesta! Před zadáním poptávky je možná také telefonická konzultace na čísle +420 603 495 565, a poté odeslání poptávky prostřednictvím formuláře nebo emailem. Poptávky formou SMS zpráv a chatů na sociálních sítích, které jsou neseriózní, neakceptujeme. Nabídky se nejenom kvůli jejich obsahu přes SMS a ani chat posílat prostě a jednoduše nedají!

Maledivy na míru aneb Ta nejlepší dovolená na Maledivách od specialistů a expertů!

Pro jistotu zmíním, že nejsme srovnávač cen, ale specialisté a experti na Maledivy, kteří v Česku a ani na Slovensku a možná také v jiných zemích, nemají konkurenci, co se do znalostí destinace, ostrovů, resortů a kontaktů týká. Nenabízíme to nejlevnější a ani nejhorší, ale jenom to nejlepší, skvělé a dobré! Dovolenou na míru vám dle vašich přání a finančnch možností s velkou radostí ušijeme, tedy pečlivě připravíme a zajistíme.

Kdy zadat poptávku a zarezervovat dovolenou na Maledivách za trošku výhodnější ceny?

Pokud si dovolenou na Maledivách zarezervujete včas, dostanete se vám toho nejlepšího za rozumnější ceny. Nikdy rezervaci dovolené na Maledivách nenechávejte na poslední chvíli! Ve většině případů dostanete jenom to, co zbylo. Málokdy se poštěstí něco skvělého.

 

Leden, únor, březen a duben jsou nejprodávanější měsíce a dovolená v těchto měsících, speciálně v únoru, kdy mají děti jarní prázdniny, se musí rezervovat nejlépe během léta či nejpozději v září. Dovolenou na Maledivách vždy plánujte dopředu. Vyplatí se to!

Pokud za námi přijdete později, neházejte "flintu do žita", vždy se pro vás budeme snažit najít vhodnou variantu. A pokud už nic skvělého nebude dostupné, jednoduše dovolenou naplánujeme na další rok. Řešení se u nás vždycky najde.

Zadání poptávky a zarezervování dovolené na nejlepších resortech

Máte-li zájem o dovolenou na resortech, pro zimní a jarní dovolenou, tedy v top sezóně, která je v prosinci až dubnu, je nejlépe zadat poptávky a zarezervovat dovolenou v letních měsících, a to v měsících červen, červenec, srpen až září, kdy z resortů, pokud se neplní, tak jak by se jim líbilo, většinou chodí speciální nabídky za včasné rezervace, tzv. FIRST MINUTE aneb Early Birds. Speciální nabídky se v 99 % netýkají období Vánoc, Silvestra, Velikonoc a dalších svátků. Jarní prázdniny, které jsou většinou v únoru, je nutné zarezervovat nejpozději do září! Později už bude hodně omezená nabídka letenek a skvělé resorty na pěkných ostrovech již budou vyprodané nebo bude problém s dostupností vil či bungalovů. V případě rezervací v pozdějších měsících od října dál čas od času také přijde nějaká speciální nabídka, ale většina cenově dostupných hotelových kapacit bývá již plně obsazena, speciálně cenově nižší bungalovy a vilky na resortech anebo rodinné vily či vily s vícero ložnicemi na luxusních resortech. Ceny letenek jsou na top sezónu vždy vyšší, speciálně během svátků, prázdnin a o víkendech.

Pro letní dovolenou, měsíce květen až srpen, je ideální pobyt zarezervovat cca alespoň 4 měsíce před plánovaným termínem. Pro podzimní dovolenou, měsíce září až listopad, je nejlépe zadat poptávku a zarezervovat pobyt na jaře, např. v květnu až červnu. Později bývají měsíce říjen a listopad již plně obsazené. Arabské a asijské trhy na Maledivy létají celoročně a nejvíce právě v dešťové sezóně.

V případě rezervací na posledních chvíli, na tzv. LAST MINUTE, čas od času může pár ubytovacích kapacit nabízet speciální ceny, ale letenky budou dražší anebo mohou být vyprodané. Maledivy nikdy nebyly, nejsou a nikdy nebudou Last Minute destinací!!!

Ceníky od resortů jsou platné vždy rok. Většinou začínají v květnu a končí v dubnu. Minimum resortů má ceníky platné až do října. Nové ceníky na zimní sezónu listopad až duben většinou dostáváme na jaře.

Pozor! Maledivy nikdy nebyly levné, nejsou levné a nikdy nebudou levné!!! To, co např. v Turecku dostanete za 50 000 Kč, rozhodně nedostanete na Maledivách. Za 50 000 Kč na Maledivách dostanete ten nejlevnější resort, co se dá najít. Anebo vybrané a pěkné obydlené ostrovy.

Maledivy na míru, dovolená na resortech na Maledivách na míru.

Jak zadat poptávku vysněné dovolené nejenom na Maledivách?

Krok č. 1

Vyplňte poptávkový formulář, kde se v příslušných polích co nejlépe snažte vystihnout vaše reálné požadavky.

Poptávka dovolené snů → Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí!

V případě, že již máte zakoupené nebo předvybrané letenky, uveďte prosím datum a čas příletu a odletu na / z Malediv a číslo letu. V případě, že letenky ještě nemáte a máte zájem je od nás zajistit, vyplňte pole níže. Pokud o zajištění letenek prostřednitvím nás nebo našich letenkových partnerů nemáte zájem, pole ponechte prázdná.  O LETENKÁCH NA MALEDIVY.

Počet dospělých osob, dětí, a hlavně věk dětí v době pobytu je pro přípravu nabídky důležitý. Ve většině případů jsou děti brány do 11,99 let, tedy do navršení 12 let. Některé ubytovací kapacity, ale děti berou do 16 let a některé do 18 let. O CESTOVÁNÍ NA MALEDIVY S DĚTMI, O UBYTOVÁNÍ S DĚTMI A O CESTOVÁNÍ V TĚHOTENSTVÍ. 

Pokud jste větší skupina, uveďte do poptávky požadovanou skladbu pokojů / vil (dvoulůžkový, s přistýlkou, dvouložnicová či více ložnicová vila (pouze na dražších resortech) apod.). O CESTOVÁNÍ NA MALEDIVY S DĚTMI, O UBYTOVÁNÍ S DĚTMI A O CESTOVÁNÍ V TĚHOTENSTVÍ.

V případě ubytování na obydlených ostrovech nabízíme stravování s minimálně polopenzí nebo s plnou penzí! Levnější a cenově dostupné resorty jsou nabízeny vždy minimálně s polopenzí, dále s plnou penzí nebo s All Inclusive či Premium All Inclusive. Luxusní resorty jsou v 99% nabízeny se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Luxusních All Inclusive resortů je na Maledivách pouze hrstka. O ALL INCLUSIVE NA MALEDIVÁCH.

Stručně popište o jaké aktivity máte zájem. Relax na pláži, potápění, šnorchlování, šnorchlování s mantami nebo žralokem obrovským, výlety, masáže, rybolov, svatbu na pláži, romantickou večeři na pláži, kombinaci více ostrovů a podobně. Pozor, nejedete do ZOO, zvířátka na vás nikde nebudou čekat v přesný čas a hodinu, pokud se nebude jednat o akvárium v Dubaji. Často nečekají ani někteří Maledivci a ani jiné národnosti, natož zvířata.

Stručně popište o jaký pobyt máte zájem. Na resorty musíte mít dostatečný rozpočet! ROZDÍL MEZI RESORTEM A OBYDLENÝM OSTROVEM.

Rozpočet je pro přípravu nabídky velice důležitý. Díky rozpočtu pro Vás snadno vybareme to nejlepší možné ve Vámi daném rozpočtu nebo plus mínus kolem. Pokud ještě nemáte letenky, uveďte rozpočet vč. letenek. Pokud již máte letenky, uveďte rozpočet bez letenek, a to buď za osobu nebo za dvě nebo za celou rodinu. Prosíme o zadávání reálných rozpočtů. Maledivy Vám za 16 000 Kč nebo 20 000 Kč pro jednu osobu na 7 nocí i s letenkami nenabídneme. Nejenom do této destinaci stojí zmíněné a větší peníze pouhá letenka. Jak je zmíněné již výše, Maledivy nebyly, nejsou a nikdy nebudou levnou destinací! Jedná se o jednu z TOP 10 nejluxusnějších destinací na světě! O ORIENTAČNÍCH CENÁCH UBYTOVÁNÍ NA MALEDIVÁCH. Cena letenky z Prahy se pohybuje od 20 tis. do 50 tis. Kč /os. ve třídě Economy. Z Vídně či Mnichova bývají letenky o kapku levnější.

Pokud jste na Maledivách již byli, napište kde, abychom náhodou nenabízeli stejné ostrovy a resorty. Tedy pokud si na stejné ostrovy nepřejete cestovat znovu.

Děkujeme za zadání poptávky. Své vysněné dovolené jste o malý krůček blíže. Brzy Vám zašleme nabídku. V případě nejasností se spojíme telefonicky nebo e-mailem.

DŮLEŽITÉ! Po odeslání poptávky během pár minut obdržíte e-mail s potvrzením, že jsme poptávku obdrželi. Vždy si zkontrolujte všechny složky, včetně složek unwanted, spam a junk. Speciálně uživatelé Gmail. Na mobilních zařízeních nemusí být všchny složky vyditelné. Pokud Vám e-mail od nás spadl do spamu, přesuňte jej do doručené pošty a označte naše domény otherwayholiday.com nebo owh.cz jako bezpečné. V případě, že od nás čekáte nabídku, vždy kontrolujte spamové složky. Děkujeme. Těšíme se na vaše reálné poptávky 

Lucie & tým "other way holiday"

Poptávká dovolené na Maledivách, Maledivy na míru

Jak dlouho trvá vypracování nabídky na míru na vysněnou dovolenou na Maledivách?

Nelze přesně říct, jak dlouho nám bude trvat vypracování nabídky. Někdy jsme schopni nabídku zpracovat během pár hodin nebo max. 2 dnů. Někdy ale může vypracování nabídky trvat i několik dní nebo týden a více, speciálně pokud probíhá hlavní sezóna, která trvá od prosince do dubna nebo v případě, že začíná rezervační období na zimu, což je během českého léta.

Každá poptávka je individuální a příprava nabídky na míru dle složitosti může zabrat i půl den nebo dokonce celý den. Nemluvě o zpracovávání smluv, cestovních dokumentů a další administrativy. 

Nejsme klasická cestovka, která seká charterové zájezdy na automatických systémech v předem připravených termínech jako dřevorubec třísky a ani roboti! Jsme lidé, kteří vaši dovolenou snů připraví na míru s láskou a péčí, a to díky svým letitým zkušenostem s Maledivami. Nabízíme to dobré a nejlepší! Ne to průměrné a nejhorší! Nabídky zpracováváme manuálně a připravujeme je speciálně dle přání klienta a hlavně jeho finančních možností.

Postup zpracování poptávek a nabídek má svá pravidla. Emaily zpracováváme dle pořadí v jakém přijdou a také dle priority, zejména data odletu. Poptávky na poslední chvíli / last minute mají samozřejmě přednost.

Poptávek nám chodí čím dál víc, a jak už jsem zmínila, ne všichni mají zájem s námi opravdu cestovat a využívají nás jako srovnávač cen anebo pro informace zdarma či zadají poptávku a dále se neobtěžují s námi komunikovat, tím pádem jim ani nemůžeme zaslat nabídku, a jenom nás obírají o náš drahocený čas. Karma je zdarma! Na všechny poptávky, ať jsou jakékoliv, musíme odpovědět. Všem, kteří opravdu mají zájem s námi cestovat, se omlouváme za čekání a zároveň děkujeme za pochopení.

Specialista, expert a kvalita anebo neznalec a kvantita?! 

Dovolím si zopakovat ještě jednou, že opravdu nejsme srovnávač cen! Jsme specialisté a experti na Maledivy, kteří svými znalostmi této destinace na českém a ani slovenském trhu nemají konkurenci! Nikdo nezná Maledivy tak jako my! Do nabídek vkládáme osobní zkušenosti a péči. Našim klientům nelžeme! Při výběru dražší dovolené za deseti tisíce nebo sta tisíce, dle mého názoru vždy záleží na tom, kdo je opravdový specialista či expert na Maledivy nebo jakoukoliv danou destinaci, a dokáže vám o ní a o prodávaném produktu (ostrově, hotelu, resortu atd.) něco říct. Neprodáváme to, kde máme největší provizi, ale to, co je opravdu dobré a nejlepší, i za cenu toho, že provizi budeme mít nižší! Naše kolekce owh collection a recenze jsou toho důkazem.

Dáte šanci těm, kteří na svých webech mají strohé informace o destinaci, lžou, aby prodali a dostali klienta za každou cenu, podseknou cenu nebo prodají pod cenou, což je cesta do pekel a vede ke krachu společnosti, anebo těm, kteří destinaci a produkty znají perfektně, hrají fér a vždy jednají na rovinu?! Podpoříte raději miliardovou, ve většině případů zahraniční společnost, která prodává celý svět, a jejíž referenti často o destinaci vědí jen to načtené z internetu, protože v destinaci nikdy nebyli anebo podpoříte nás, malou českou rodinnou firmičku se zázemím na Maledivách, specialistku a expertku, která destinaci zná perfektně, dře od rána do večera v nemoci i ve zdraví, nezná víkendy, svátky a ani dovolenou, a snaží se pro vás zajistit to nejlepší? Dokážete ještě v dnešní době ocenit tvrdou práci a služby odborníků na daný produkt nebo raději nakoupíte u kohokoliv, hlavně ať ušetříte "100 Kč" za každou cenu? Jak vybrat ten správný zájezd na Maledivy právě pro vás a na co si dát pozor?!   ​

Co se děje po zadání poptávky, podepsání smlouvy a cestováním s námi?

​Krok č. 2 Po zadání vaší poptávky nebo po telefonickém rozhovoru, výměně emailů a ujasnění si vašich reálných představ, vám pošleme nabídku pečlivě vybraných ostrovů, penzionů, hotelů, resortů, lodí, prostě toho, o co budete mít zájem a my víme, že je perfektní pro vaši dovču.  Krok č. 3 Vy si vše v klidu nastudujete a poté nám odepíšete nebo zavoláte a budeme plánovat dál. V tomto kroku vám také zašleme návrh vaší cesty včetně kalkulace, který budeme společně upravovat až k vaší úplné spokojenosti. Prostudování kalkulace musíte věnovat dostatek času. My v other way holiday nešidíme klienty tím, že jim do nabídky uvádíme počet dnů, aby pobyt vypadal delší a levnější. Do nabídky uvádíme čistý počet nocí, za které opravdu zaplatíte. Další dny na cestu je potřeba započítat. Po odsouhlasení finální podoby tripu & kalkulace se dostáváme k dalšímu kroku. Krok č. 4 Jakmile budeme mít na obou stranách jasno a vy vyjádříte úmysl si pobyt závazně objednat, požádáme vás prostřednictvím online formuláře o osobní údaje a další informace potřebné k vypracování závazného návrhu smlouvy. Po obdržení těchto údajů vám zašleme předsmluvní informace a ověříme dostupnost vybraných ubytovacích kapacit. V případě dostupnosti přejdeme k dalšímu kroku. Pokud některá z ubytovacích kapacit dostupná není, kontaktujeme vás s alternativní nabídkou. Krok č. 5 Jakmile budeme mít potvrzeny veškeré ubytovací kapacity, což u lokálních ostrovů bývá zpravidla do pár hodin, někdy i minut, u resortů pak 2 až 48 hodin a v případě svátků někdy i déle. Ubytovací kapacity jsou v tento okamžik zarezervovány na vaše jména. Následně připravíme a pošleme vám smlouvu, resp. ji umístíme na váš klientský účet, který k tomuto účelu zřídíme. Na vašem klientském účtu budou po celou dobu k dispozici všechny důležité dokumenty, jako je vlastní smlouva, všeobecné obchodní podmínky, voucher, a další. Krok č. 6 Vy do tří pracovních dnů odsouhlasíte smlouvu, popř. zašlete vaše připomínky a provedete platbu (uhradíte zálohu) dle podmínek smlouvy. Jakmile obdržíme váš souhlas se smlouvou a platbu, vystavíme buď voucher, pokud je platba doplatku až na místě, tedy na Maledivách nebo potvrzení o úhradě zálohy, pokud je platba formou zálohy a doplatku převodem na účet. V takovém případě vystavíme voucher až po obdržení doplatku. Platební podmínky jsou vždy uvedeny ve smlouvě. Zároveň vám zašleme důležité a praktické informace potřebné pro váš pobyt na Maledivách. Krok č. 7 Vy si vše prostudujete, sepíšete si dotazy k informacím, které jste obdrželi a až budete mít všechny dotazy pohromadě, pošlete nám je emailem. Pokud to nebude slohová práce na 10 x A4, odpovíme vám emailem. Pokud ano, telefonicky to bude rychlejší. Informace, které nenajdete v těchto informacích, jako kdy, kde, jak, proč, nač, zač, na koho, pro koho, co jíst, nejíst, kam zajít, kam nechodit, na koho se obrátit budete mít napsané ve velmi podrobném itineráři, který od nás obdržíte nejpozději 3 dny před příletem do vaší vysněné destinace. Itinerář posíláme, co nejblíže k datu odletu z důvodů aktuálnosti informací a časů přesunů, které jsou na Maledivách proměnlivé. Je možné, že se čas dopravy změní i během vašeho letu do ráje.  Krok č. 8 Začínáte se těšit. Hlavně se nestresovat, páč je to naprosto zbytečný. Počasí se na Maledivách mění stejně tak, jako na horách. Krok č. 9  Cca 3 až 7 dnů před vaším odletem na Maledivy vám v případě cestování na obydlené ostrovy nebo kombinace obydlených ostrovů a resortů zasíláme itinerář. V případě pobytu na resortu poslední informační e-mail. Pročítáte itinerář, který je tak detailní, že už snad ani další dotazy mít nemůžete, začínáte se balit a začíná vám cestovní horečka.  Krok č. 10 Odlétáte a řídíte se itinerářem nebo instrukcemi, který máte od nás. Přilétáte na letiště v Male a buď vás vyzvedá delegát nebo si jdete po svých dle itineráře či instrukcí. Dojíždíte na cílový ostrov, kde si vás vyzvedá personál a dovádí na penzion či hotel. Vy se ubytujete, dáte si sprchu, odpočinete či vyspíte do dalšího dne. Cestovní horečka vás opustí a vy se necháte opájet až neskutečně azurovou barvou Indického oceánu a oblohy bez mráčku... Krok č. 11 Užíváte si pobyt v ráji a v případě nouze voláte na kontakty na Maledivách nebo nám. Případné nedostatky řešte ihned na místě s personálem ubytovacích kapacit. Maledivci mají velkou snahu vyhovět přáním hosta. Pokud nejste spokojení s nápravou, neprodleně kontaktujte nás. Krok č. 12 Přijíždíte zpět do reality, kam jsou návraty vážně kruté. To zná každý, kdo někdy cestoval. Krok č. 13 My se vás ptáme, jaká byla vaše dovolená a váš pobyt.  Krok č. 14, volitelný Vy můžete, ale nemusíte odpovědět. Záleží jen na vás. Pokud odpovíte a přihodíte i recenzi a pár fotek z pobytu, budeme radostí skákat do stropu. Pokud ne, tak chápeme, že váš čas je drahocenný. Hlavně, že jste byli spokojení. Samozřejmě jsou pro nás důležité i vaše kritické postřehy, i když tady jsme radši, když se nedostatky vyřeší hned na místě v průběhu pobytu (viz Krok č. 11). Krok č. 15, volitelný Pokud jste byli spokojeni, předáváte kontakt na nás vašim známým a kamarádům či příbuzným nebo kolegům. Jedno z největších ocenění, které můžeme dostat, je být doporučeni dál. No, a pokud jste byli mega spokojení, tak je pro nás úplně tím největším oceněním, že s námi na Maledivy budete cestovat znovu, jako naši věrní a stálí klienti, kterých si moc vážíme a máme pro ně nachystané i maličké věrnostní slevičky.

bottom of page