Útěk na Maledivy od Escape to Nature

Jelikož znám Maledivy velmi dobře, filmařské duo z "Escape to Nature", Libor Špaček a Petra Doležalová, si mě vybrali jako partnera pro jejich další dokumentární film z cyklu "Escape to Nature" s českým názvem "Útěk na Maledivy" a anglickým "Escape to Maldives". 

other way holiday partnerem filmařského týmů Escace to Nature

CA "other way holiday", spolu s naší partnerskou maledivskou cestovní kanceláří "Exciting Travel Holidays", která je specializovaná na luxusní resorty na Maledivách a kompletní servis na Srí Lance, kterou v ČR a SK zastupujeme, jsme se tak stali jedněmi z hlavních partnerů filmařského týmu. 

Natáčení dokumentárního filmu Útěk na Maledivy

Natáčení filmu o podmořském životě, maledivské přírodě a kultuře probíhalo od srpna do listopadu 2014, celkem 2 a půl měsíce. Příprava itineráře, který byl dlouhý 9 stránek formátu A4, který jsem vlastnoručně připravila na celou dobu natáčení, celkem 76 dní, zabral opravdu hodně času. Bylo to opravdu hodně práce takový trip připravit, získat potřebná povolení od maledivských úřadů atd., ale naopak neskutečná pocta, že jsem dostala tuto příležitost a mohla se tak stát součástí projektu a týmu filmařů. Velkým díkem je pro mě mé jméno a jméno mé CA v titulcích filmu jak v české, tak anglické verzi.

Film byl natočen v koprodukci s Českou Televizí a je, byl a bude vysílán na ČT2 a mnoho dalších mezinárodních televizních stanic. Premiéra filmu se konala v Praze a celosvětová v USA v New Yorku. Film byl také vysílán na největším veletrhu cestovního ruchu ITB 2016 v Berlíně, v Německu. Od své premiéry bylo filmu i filmařům uděleno několik prestižních cen v různých kategoriích po celém světě. 

Celý film Útěk na Maledivy je možné sledovat na stránkách filmařů, a to jak v českém jazyce, tak v anglickém jazyce.

Natáčení s kameramanem Jakubem Šimůnkem a dalšími 

Projektu se také zúčastnilo pár VIP, které jsme opravdu rádi poznali. Např. kameraman Jakub Šimůnek, který natočil známou českou komedii "Účastníci zájezdu" nebo "Úsměvy smutných mužů" a spoustu dalších zajímavých filmů a dokumentů, šéf editor online magazínu Žena.cz, Aleš Wallcon, známý fotograf a kameraman z Madeiry Gonçalo Gomes (GoGo Images) a další.

Maledivští partneři filmu Útěk na Maledivy

Našimi partnery, kteří nám poskytli střechu nad hlavou se staly penziony Viluxer Retreat a Marina Boutique (Fuvahmulah), Banana Residence (Rasdhoo), Just Surf Villa (Himmafushi), hotely Reveries Diving Village (Gan / Laamu), Airport Comfort Inn (Hulhumale) BeachWood (Maafushi) a resorty Adaaran Select Meedhupparu a Palm Beach Resort & Spa, safari loď Ari Queen. Dalšími našimi partnery se stali místní aerolinky Fly Me / Villa AirMaldivian Airlines a nahrávací společnost Asasi Records a další drobní partneři.

 

Jednou se snad také dostanu k napsání článku o natáčení. Foto a video materiálu k tomu mám dostatek...

 

Recenze od filmařů Escape to Nature, Libora Špačka a Petry Doležalové.

other way holiday v různých českých, slovenských a zahraničních mediích.

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.