Tour de Putique, Vakkaru Maldives

Tour De Putique aneb Putování nejenom po restauračních zařízeních

  • Facebook
  • Instagram

Tour de Putique aneb Putování nejenom po restauračních zařízeních cestou necestou, z lásky k pivu (Plzničce z tanku), šampaňskému, jídlu, cestování a fotografování.

 

Projektík #tourdeputique vznikl oficiálně začátkem srpna 2021, ale neoficiálně už za mého útlého mládí, jelikož jsem vyrůstala v hotelovém prostředí, kde jsem pracovala u dřezu i u plotny, tedy v kuchyni, jako pokojská, jako výčepní, barmanka i servírka. Výčep či bar tak znám jak ze strany personálu, tak ze strany hosta. Navíc jsem narozena ve znamení Býka, stejně jako moji další kolegové v naší cestovce "other way holiday", což je gurmánské a požitkářské znamení.

 

V životě už jsem ochutnala a zažila hodně, od street foods, přes běžné hospody a restaurace, až po návštěvy fine dinning restaurací a ochutnávek pokrmů od michelinských šéfkuchařů v nejluxusnějších resortech na Maledivách či v jiných destinacích. Mým zatím nejzajímavějším zážitkem byl koktejl v podmořské restauraci Ithaa na luxusním resortu Conrad Maldives Rangali, Teppanyaki Shows nebo RAW Pizza a mnoho dalších zajímavých mňamek. Mojí nejoblíbenější kuchyní jsou středomořská a asijská. Dopoustit nedám na sushi či sashimi z tuňáka žlutoploutvého. A že na Maledivách máme toho nejlepšího na světě, což tvrdí i tuňákoví experti. 

 

Když nepracuji nebo nerelaxuji, chodím a objevuji pro mě nová a zajímavá restaurační zařízení, hospody a bary. V případě, že se mi podnik líbí, nabízí skvělé jídlo a služby, stává se ze mě pravidelný návštěvník aneb štamgast. V tomto případě také ráda podnik doporučím mým klientům, followers, přátelům a známým. Vybrané podniky doporučuji na mém osobním facebookovém profilu a také na ofiko profilech Tour de Putique na Facebooku a Instagramu. Čas od času mé oblíbené pražské podniky navštěvuji také s našimi klienty při letních toulkách Prahou. Postupně také tvořím moji eat & travel mapu.

Lucie & tým "Tour de Putique"

Vejmrda, Trutnov, Tomáš Levý

Aktuální nabídka produktu Maledivy s Lucií a šéfkuchařem Tomášem Levým

Když se potká milovnice jídla a skvělý šéfkuchař, vznikne z toho bláznivý projekt Maledivy s Lucií a šéfkuchařem Tomášem Levým. Pojeďte s námi v březnu 2023 na Maledivy, poznat místní kulturu, ochutnat místí pokrmy, ale i kulinářksé mňamini od šéfkuchaře Tomáše. Všichni jsme moc zvědaví, co nám to z místních mořských potvůrek připraví. V prodeji je pouze 6 pokojů, aktuálně je volný 1 poslední pokoj. Do konce září 2022 s možností rezervace za first minute ceny. Neváhejte!