top of page
Zimní radovánky a bruslení na Maledivách

Maledivy: Bruslení a zimní radovánky

Zima a bruslení na Maledivách? Říkáte si, jestli jsem se nezbláznila, že tohle není v našem tropickém ráji možné?! Ne, ne, ne, nezbláznila! I tohle je na Maledivách možné!

Ice Ice Maybe, Jumeirah Vittaveli, Maledivy

Bruslení na Ozen Reseve Bolifushi (dříve Jumeirah Vittaveli)

Co takhle zabruslit si na ledové ploše ve v 30°C?! Není to nesmysl, dá se to, a to na resortu Ozen Reserve Bolifushi (dříve Jumeirah Vittaveli), který je vystavěn na ostrově Bolifushi na Kaafu atolu.

 

První syntetická bruslařská plocha „Ice Ice Maybe“ tu byla otevřena v březnu 2018 známým krasobruslařem, olympijským zlatým medailistou, Rusem Jevgenijem Viktorovičem Pljuščenkem.

 

Syntetická bruslařská plocha je vyrobena z necelých 30 silikonových a plastových desek a měří 170 m2. Tato plocha nepotřebuje ani vodu a ani elektřinu a je tak šetrná k přírodě. „Kluziště“ se nachází nedaleko pláže. Informace o vstupném: Jumeirah Vittaveli.

Resort Ozen Reserve Bolifushi, ještě jako Jumeirah Vittaveli, jsem osobně navštívila a strávila tu pár nocí. 

© Foto by Ozen Reserve Bolifushi (Jumeirah Vittaveli) & other way holiday

Kryokomora, Velaa Private Island, Maledivy

Zima na Velaa Private Island 

Až vám z opékání se na pláži, na jednom z nějluxusnějších resortů v našem malém tropickém ráji, a to na českém Velaa Private Island, bude horko, můžete se zchladit v místních lázních a kryokomoře.

© Foto by Velaa Private Island

Rasrani Winter Park, Male, Maledivy

Bruslení a sníh v Rasrani Winter Park v Male