Maledivy: Bruslení a zimní radovánky

Zima a bruslení na Maledivách? Říkáte si, jestli jsem se nezbláznila, že tohle není na v našem tropickém ráji možné?! Ne, ne, ne, nezbláznila! I tohle je na Maledivách možné!

Bruslení na Ozen Reseve Bolifushi (dříve Jumeirah Vittaveli)

Co takhle zabruslit si na ledové ploše ve v 30°C?! Není to nesmysl, dá se to, a to na resortu Ozen Reserve Bolifushi (dříve Jumeirah Vittaveli), který je vystavěn na ostrově Bolifushi na Kaafu atolu.

 

První syntetická bruslařská plocha „Ice Ice Maybe“ tu byla otevřena v březnu 2018 známým krasobruslařem, olympijským zlatým medailistou, Rusem Jevgenijem Viktorovičem Pljuščenkem.

 

Syntetická bruslařská plocha je vyrobena z necelých 30 silikonových a plastových desek a měří 170 m2. Tato plocha nepotřebuje ani vodu a ani elektřinu a je tak šetrná k přírodě. „Kluziště“ se nachází nedaleko pláže. Informace o vstupném: Jumeirah Vittaveli.

Resort Ozen Reserve Bolifushi, ještě jako Jumeirah Vittaveli, jsem osobně navštívila a strávila tu pár nocí. 

© Foto by Ozen Reserve Bolifushi (Jumeirah Vittaveli) & other way holiday

Zima na Velaa Private Island 

Až vám z opékání se na pláži, na jednom z nějluxusnějších resortů v našem malém tropickém ráji, a to na českém Velaa Private Island, bude horko, můžete se zchladit v místních lázních a kryokomoře.

© Foto by Velaa Private Island

Bruslení a sníh v Rasrani Winter Park v Male

Na Maledivách se nezapomíná se zimními radovánky ani na místní anebo turisty směřující na obydlené lokální ostrovy.

V Rasrani Bageechaa, což je bývalý Sultan Park, který se nachází v hlavním městě Male nedaleko Friday Mosque a Ministry of Islamic Affairs, vznikl Rasrani Winter Theme Park, kde si také můžete zabruslit anebo zařádit na klouzačce, která je pokryta umělým sněhem.

 

Park byl otevřen 15. června 2018, dnes již bývalou první dámou Malediv. Informace o vstupném: Rasrani Winter Park.

Dnes již bývalý Sultan Park jsem navštívila nesčetněkrát. Kolem Rasrani Bageechaa chodím pravidelně, ale vstoupit jsem se do tohoto moderního monstra zatím neodvážila.

Tento park byl inspirován zábavním centrem Ski Dubai ve Spojených arabských emirátech.

© Foto by Mohamed Firdhaus

Bruslení na Ozen Reserve Bolifushi, zima na Velaa Private Island nebo obojí v Rasrani?

Zimní radovánky na míru
Poptávka pobytů na míru na vybraných resortech se zimními radovánkami.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP