Recenze other way holiday, recenze Maledivy

Recenze na naše služby, na Maledivy a naše další destinace

Tato stránka je věnována recenzím od našich spokojených i nespokojených klientů, kteří si od nás dovolenou na Maledivách, Srí Lance anebo v kombinaci s Dohou v Kataru nebo ve Spojených arabských emirátech zakoupili a cestovali s námi. Uveřejníme jakoukoliv recenzi, která nám přijde, nemáme potřebu nic skrývat. Naši klienti jsou před cestou připraveni na všechno, co je může potkat. Nikdo není dokonalý, ale my se jimi snažíme při přípravě a organizace vaší dovolené být.

Recenze na služby other way holiday, jejich partnerů a destinace

Na Maledivy a Srí Lanku s námi cestovala už pěkná řádka klientů. Můžeme se pochlubit klienty jak z našich domovin, ČR, SK a Malediv (ano, i místní s námi v minulosti mnohokrát cestovali), tak z Německa, Francie, Španělska, Anglie, Ruska, Bulharska, Litvy, Číny, Indie, Singapuru, Korei, Alžíru, Peru a dalších zemí. Někteří klienti s námi cestovali již po několikáté. 

Na perfektní dovolenou už jsme vypravili také pár VIP, českých a slovenských sportovců, herců, modelek, operních zpěváků, moderátorů, novinářů a dalších významných osobností z České i Slovenské republiky. Většina s VIP si přeje zůstat v anonymitě, čemuž se nedivíme a plně přání respektujeme. Z VIP, které s námi cestovali můžeme jmenovat například ředitelku České Miss Táňu Makarenko nebo modelku Simonu Krainovou s rodinou.  V říjnu 2022 se s námi na Maledivy vydá skupina 55 osob, českých VIP, které to budou, se dozvíte již brzy! Věřte mi, že je nám opravdu velkou ctí, že tito skvělí lidé cestoují právě s námi.

Pro mezinárodní tým filmařů jsme naplánovali a zajistili dvou a půl měsíční cestování po různých maledivských ostrovech a natáčení dokumentu "Útěk na Maledivy", který měl premiéru v New Yorku (USA) a několikrát se vysílal v České Televizi a na dalších mezinárodních televizních stanicích. Čas od času se o nás také zmíní nejen v českých, ale i v zahraničních časopisech, novinách a televizních stanicích.

Simona Krainová, Karel Vágner, Siyam World, Noonu atol, Maledivy.jpg

Recenze aneb Vaše příběhy a zážitky z dovolené nejenom na Maledivách

Recenze od našich klientů dostáváme a čteme moc rádi. Nejedna recenze se zmínkou žádosti o ruku na sandbank (písečné mělčině - ostrůvku), svatba na pláži anebo těhotenství už nás rozbrečela. 

Jedna klientka nám napsala, že si z Malediv přivezla suvenýr v podobě dlouho očekávaného těhotenství (s vlastním manželem) a poslala i fotku ultrazvuku. Další tři páry, které nemohly několik let otěhotnět a zkoušely ve možné, i lékaře, nám po dovolené napsaly, že se jim to právě během pobytu na Maledivách povedlo. Zřejmě jsou Maledivy opravdu ty nejlepší k zapomenutí stresu všedních dnů.

Další klient nám napsal, že svou přítelkyni na sandbank (písečná mělčina, která vystupuje z moře - romantika) požádal o ruku a ona řekla ano.

Pro několik VIP klientů jsme organizovali svatby a pro jednoho z nich dokonce 3 v 1. Na jednom ostrově náš klient požádal svou milou o ruku, na druhém ostrově byla svatba a na třetím proběhly dokonalé a nezapomenutelné líbánky. 

Při čtení recenze v níž stálo, cituji: "Musím upozornit, že nemám rád cestovky. Jsme mladý pár, já cestuju od svých teenage let na vlastní triko po celém světě a nikdy bych s žádnou cestovkou nikam nejel. Kromě té Vaší! Oblast v Indickém oceánu neznám a jsem super rád, že jste byla náš “guide” při poznávání Malediv. This was really the other way holiday :). Díky za všechno! KEEP DOING THIS - YOU ARE MAKING THIS WORLD A BETTER PLACE!!! WELL WELL WELL DONE LUCIE! GREAT JOB ! THANK YOU!!!", mě vyhrkly slzy jak hrachy.

Opravdu velkou radost nám udělalo již několik klientů, kteří nám hned po návratu z dovolené místo recenze poslali poptávku / objednávku na další dovolenou. To je v podstatě jedno z největších ohodnocení našich služeb. Stalo se tak několikrát v minulosti a dělo se tak celou "Dobu Covidí", což zatím byly nejlepší roky naší existence.

Dobrovolnost recenzí a soukromí našich klientů

S recenzemi přichází i otázka soukromí. My v "other way holiday" velice dobře víme, jak moc je soukromí našich klientů důležité. Diskrétnost je pro nás vždy na prvním místě. Ne každý se chce na webu prezentovat. Znáte to, závistiví soused, kamarád... 

 

Recenze jsou čistě dobrovolné. Pokud se klientovi psát nechce, nutit ho k tomu nebudeme. U recenzí nikdy nezveřejňujeme celá jména, ale jenom křestní, počet osob, město nebo okres. Na fotografií u recenzí není podmínkou klientům obličej, pokud si to nepřeje. I fotografie přírody anebo postavy vyfotografované zezadu si ceníme. Pokud klient podniká a nepohrdne reklamou, rádi odkaz na jeho web k recenzi přiložíme. ​Doufáme, že brzy přibude více klientů, kteří nám zašlou krátkou recenzi a foto z dovolené v tropickém ráji.

Děkujeme všem našim úžasným klientům a těšíme se na příště! 

Z některých našich klientů se dokonce stali i přátelé. No není to nádhera?! Těšíme se na další příběhy a zážitky, které vás nebo nás společně, na Maledivách potkají... 

 

Všem klientům ještě jednou moc děkujeme, že si vybrali právě nás a těšíme se opět na viděnou.

Lucie & tým "other way holiday"

Recenze rozdělené dle vybraných typů dovolené nejenom v maledivském ráji