top of page
Recenze other way holiday, recenze Maledivy

Recenze na naše služby, na Maledivy a naše další destinace

Tato stránka je věnována recenzím od našich spokojených i nespokojených klientů (zatím žádní nebyli), kteří si od nás dovolenou na Maledivách, na Srí Lance či v jiných destinacích zakoupili a cestovali s námi. Uveřejníme jakoukoliv recenzi, která nám přijde, nemáme potřebu nic skrývat. Naši klienti jsou před cestou připraveni na všechno, co je může potkat. Nikdo není dokonalý, ale my se jimi snažíme při přípravě a organizace vaší dovolené být.

Recenze na služby other way holiday, jejich partnerů a destinace

Na Maledivy a Srí Lanku s námi cestovala už pěkná řádka klientů. Můžeme se pochlubit klienty jak z našich domovin, Česka, Slovenska a Malediv, ano, i místní s námi v minulosti mnohokrát cestovali, tak z Německa, Francie, Španělska, Anglie, Ukrajiny, Ruska, Bulharska, Litvy, Číny, Indie, Singapuru, Korei, Alžíru, Peru a dalších zemí. Mnoho klientů s námi cestuje pravidelně. 

Na perfektní dovolenou už jsme vypravili také desítky českých a slovenských sportovců, fotbalistů, hokejistů, herců, modelek, operních zpěváků, moderátorů, novinářů a dalších známých významných osobností z České i Slovenské republiky. Většina veřejně známých osobností si přeje zůstat v anonymitě, čemuž se nedivíme a plně přání respektujeme.

Bylo nám taktéž ctít zajistit a zorganizovat jedinečnou svatbu pro známou českou filmovou producentku Michaelu Flenerovou, dnes Michaelu Bastien a bývalého muzikálového zpěváka Alana Bastiena, která se konala dne 10. 10. 2022 na resortu Adaaran Select Meedhupparu na Raa atolu na Maledivách. Ještě větší ctí mi bylo se svatby účastnit jako česká oddávající, a dále pak jako host, a poznat 57 skvělých svatebních hostů, mezi kterými byla i skvělá herečka a bývalá první dáma České republiky Dagmar Havlová Veškrnová a nejenom výborní herci Jakub Prachař, Sara Sandeva, Tereza Ramba (Voříšková) a Tereza Herz Pokorná. Během mého času stráveným s hosty roběhly i menší besedy o Maledivách. Na tyhle krásné tři dny jen tak nezapomenu a budu hodně dlouho vzpomínat. Něco mi říká, že moje setkání s touto fantastickou partou rozhodně nebylo jednorázové. 

Pro mezinárodní tým filmařů jsme naplánovali a zajistili dvou a půl měsíční cestování po různých maledivských ostrovech a natáčení dokumentu "Útěk na Maledivy", který měl premiéru v New Yorku (USA) a několikrát se vysílal v České Televizi a na dalších mezinárodních televizních stanicích.

 

Čas od času se o nás také zmíní nejen v českých, ale i v zahraničních časopisech, novinách a televizních stanicích.

Svatba na Adaaran Select Meedhupparu, Raa atol, Maledivy

Recenze aneb Vaše příběhy a zážitky z dovolené nejenom na Maledivách

Recenze od našich klientů dostáváme a čteme moc rádi. Nejedna recenze se zmínkou žádosti o ruku na sandbank (písečné mělčině - ostrůvku), svatbě na pláži nebo těhotenství už nás rozbrečela. 

Jedna klientka nám napsala, že si z Malediv přivezla suvenýr v podobě dlouho očekávaného těhotenství (s vlastním manželem) a poslala i fotku ultrazvuku. Další tři páry, které nemohly několik let otěhotnět a zkoušely ve možné, i lékaře, nám po dovolené napsaly, že se jim to právě během pobytu na Maledivách povedlo. Zřejmě jsou Maledivy opravdu ty nejlepší k zapomenutí stresu všedních dnů.

Další klient nám napsal, že svou přítelkyni na sandbank požádal o ruku a ona řekla ano.

Pro několik veřejně známých osobností jsme organizovali svatby a pro jednoho z nich dokonce 3 v 1. Na jednom ostrově náš klient požádal svou milou o ruku, na druhém ostrově byla svatba a na třetím proběhly dokonalé a nezapomenutelné líbánky. 

Při čtení recenze v níž stálo: "Musím upozornit, že nemám rád cestovky. Jsme mladý pár, já cestuju od svých teenage let na vlastní triko po celém světě a nikdy bych s žádnou cestovkou nikam nejel. Kromě té Vaší! Oblast v Indickém oceánu neznám a jsem super rád, že jste byla náš “guide” při poznávání Malediv. This was really the other way holiday :). Díky za všechno! KEEP DOING THIS - YOU ARE MAKING THIS WORLD A BETTER PLACE!!! WELL WELL WELL DONE LUCIE! GREAT JOB ! THANK YOU!!!", mě vyhrkly slzy jak hrachy. Podobných recenzí jsme od roku 2012 dostali víc.

Opravdu velkou radost nám udělalo již několik klientů, kteří nám hned po návratu z dovolené místo recenze poslali poptávku nebo rovnou objednávku na další dovolenou. To je v podstatě jedno z největších ohodnocení našich služeb. Stalo se tak několikrát v minulosti, dělo se tak celou "Dobu Covidí", která nám kupodivu hodně pomohla a děje se tomu i v součastnosti. Lidé si rádi stěžují, ale my ne. Daří se nám čím lépe a lépe, za což našim klientům a speciálně těm stálým, moc děkujeme. Je nám opravdu velkou ctí, že jste otherwayholiďáčkem, tedy součástí naší velké nejenom maledivské rodiny.

Dobrovolnost recenzí a soukromí našich klientů

S recenzemi přichází i otázka soukromí. My v "other way holiday" velice dobře víme, jak moc je soukromí našich klientů důležité. Diskrétnost je pro nás vždy na prvním místě. Ne každý se chce na webu prezentovat. Znáte to, závistiví soused, kamarád, nějací ti ex, bulvár...

 

Čím více klientů máme, tím méně nám chodí recenzí. Speciálně na luxusní resorty. Ale je to vyvážené tím, že právě ti klienti, kteří nám recenzi nepíší, vždy napíší jen krátkou zprávu s poděkováním nebo nám zavolají, nás doporučují dále, a cestují s námi na Maledivy pravidelně. Někteří dokonce i 2x ročně, což je za nás víc než recenze na internetu. Je to taková naše TSC aneb Top Secret Community.

Recenze jsou čistě dobrovolné. Pokud se klientovi psát nechce, nutit ho k tomu nebudeme. U recenzí nikdy nezveřejňujeme celá jména, ale jenom křestní jména, počet osob, věk dětí, což ostaním napomůže v rozhodování, který resort nebo ostrov vybrat a zemi, pokud se nejedná o české nebo slovenské klienty. Na fotografiích u recenzí není podmínkou klientův obličej, pokud si to nepřeje. I fotografie přírody anebo postavy vyfotografované zezadu si ceníme. Pokud klient podniká a nepohrdne menším promo, rádi odkaz na jeho web k recenzi přiložíme. ​Doufáme, že brzy přibude více klientů, kteří nám zašlou krátkou recenzi a foto z dovolené v tropickém ráji.

Děkujeme všem našim úžasným klientům a těšíme se na příště! 

Z některých našich klientů se dokonce stali i přátelé, se kterými čas od času zajdeme na Plzničku z tanku nebo dobré vínko. S některými našimi klienty dokonce vyrážíme i na společné cesty. No není to nádhera?! Těšíme se na další příběhy a zážitky, které vás nebo nás společně, nejenom na Maledivách potkají... 

Všem klientům ještě jednou moc děkujeme, že si vybrali právě nás a těšíme se opět na viděnou.

 

Lucie & tým "other way holiday"

Recenze rozdělené dle vybraných typů dovolené nejenom v maledivském ráji

bottom of page