top of page
Recenze other way holiday, recenze Maledivy

Recenze na naše služby, na Maledivy a naše další destinace

Tato stránka je věnována recenzím od našich spokojených i nespokojených klientů (zatím žádný nebyli), kteří si od nás dovolenou na Maledivách, na Srí Lance či v jiných destinacích zakoupili a cestovali s námi. Uveřejníme jakoukoliv recenzi, která nám přijde, nemáme potřebu nic skrývat. Naši klienti jsou před cestou připraveni na všechno, co je může potkat. Nikdo není dokonalý, ale my se jimi snažíme při přípravě a organizace vaší dovolené být.

Recenze na služby other way holiday, jejich partnerů a destinace

Na Maledivy a Srí Lanku s námi cestovala už pěkná řádka klientů. Můžeme se pochlubit klienty jak z našich domovin, Česka, Slovenska a Malediv, ano, i místní s námi v minulosti mnohokrát cestovali, tak z Německa, Francie, Španělska, Anglie, Ukrajiny, Ruska, Bulharska, Litvy, Číny, Indie, Singapuru, Korei, Alžíru, Peru a dalších zemí. Mnoho klientů s námi cestuje pravidelně. 

Na perfektní dovolenou už jsme vypravili také desítky českých a slovenských sportovců, fotbalistů, hokejistů, herců, modelek, operních zpěváků, moderátorů, novinářů a dalších známých významných osobností z České i Slovenské republiky. Většina veřejně známých osobností si přeje zůstat v anonymitě, čemuž se nedivíme a plně přání respektujeme. Z osobností, které s námi cestovali a můžeme je jmenovat, se jedná například o ředitelku České Miss Táňu Makarenko nebo o modelku Simonu Krainovou s rodinou. 

Bylo nám taktéž ctít zajistit a zorganizovat jedinečnou svatbu pro známou českou filmovou producentku a bývalého muzikálového zpěváka, která se konala dne 10. 10. 2022 na resortu Adaaran Select Meedhupparu na Raa atolu na Maledivách. Ještě větší ctí mi bylo se svatby účastnit jako česká oddávající, a dále pak jako host, a poznat 57 skvělých svatebních hostů, mezi kterými byla i naše bývalá první dáma a několik českých, velice populárních herců a zpěváků. Během mého času stráveným s hosty roběhly i menší besedy o Maledivách. Na tyhle krásné tři dny jen tak nezap