Recenze na Maledivy a other way holiday

Recenze: Maledivy, Srí Lanka a stopover v Dubaji nebo v Doha

Tato stránka je věnována recenzím od našich spokojených i nespokojených klientů, kteří si od nás dovolenou na Maledivách, Srí Lance anebo v kombinaci s Dohou v Kataru nebo ve Spojených arabských emirátech zakoupili a cestovali s námi. Uveřejníme jakoukoliv recenzi, která nám přijde, nemáme potřebu nic skrývat. Naši klienti jsou před cestou připraveni na všechno, co je může potkat. Nikdo není dokonalý, ale my se jimi snažíme při přípravě a organizace vaší dovolené být.

Recenze na služby other way holiday, jejich partnerů a destinace

Na Maledivy a Srí Lanku s námi cestovala už pěkná řádka klientů. Můžeme se pochlubit klienty jak z našich domovin, ČR, SK a Malediv (ano, i místní s námi cestují a ne málo), tak z Německa, Francie, Španělska, Anglie, Ruska, Bulharska, Litvy, Číny, Indie, Singapuru, Korei, Alžíru, Peru a dalších zemí. Někteří klienti s námi cestovali již po několikáté. Stopovery ve Spojených arabských emirátech jsme začali doplňkově nabízet po upgradu cestovní agentury na cestovní kancelář v roce 2018 a stopovery v Doha v Kataru v listopadu 2020.

Na perfektní dovolenou už jsme vypravili také pár VIP, českých a slovenských sportovců, herců, modelek, operních zpěváků, moderátorů, novinářů a dalších významných osobností z České i Slovenské republiky. 

Pro mezinárodní tým filmařů jsme naplánovali a zajistili dvou a půl měsíční cestování po různých maledivských ostrovech a natáčení dokumentu "Útěk na Maledivy", který měl premiéru v New Yorku (USA) a několikrát se vysílal v České Televizi a na dalších mezinárodních televizních stanicích. Čas od času se o nás také zmíní nejen v českých, ale i v zahraničních časopisech, novinách a televizních stanicích.

Simona Krainová - Siyam World, Maledivy

Recenze od našich klientů dostáváme a čteme moc rádi. Nejedna recenze se zmínkou žádosti o ruku na sand bank (písečné mělčině - ostrůvku), svatba na pláži anebo těhotenství už nás rozbrečela. 

Jedna klientka nám napsala, že si z Malediv přivezla suvenýr v podobě dlouho očekávaného těhotenství (s vlastním manželem) a poslala i fotku ultrazvuku. Další tři páry, které nemohly několik let otěhotnět a zkoušely ve možné, i lékaře, nám po dovolené napsaly, že se jim to právě během pobytu na Maledivách povedlo. Zřejmě jsou Maledivy opravdu ty nejlepší k zapomenutí stresu všedních dnů.

Další klient nám napsal, že svou přítelkyni na sand bank (písečná mělčina, která vystupuje z moře - romantika) požádal o ruku a ona řekla ano.

Pro několik VIP klientů jsme organizovali svatby a pro jednoho z nich dokonce 3 v 1. Na jednom ostrově náš klient požádal svou milou o ruku, na druhém ostrově byla svatba a na třetím proběhly dokonalé a nezapomenutelné líbánky. 

Při čtení recenze v níž stálo, cituji: "Musím upozornit, že nemám rád cestovky. Jsme mladý pár, já cestuju od svých teenage let na vlastní triko po celém světě a nikdy bych s žádnou cestovkou nikam nejel. Kromě té Vaší! Oblast v Indickém oceánu neznám a jsem super rád, že jste byla náš “guide” při poznávání Malediv. This was really the other way holiday :). Díky za všechno! KEEP DOING THIS - YOU ARE MAKING THIS WORLD A BETTER PLACE!!! WELL WELL WELL DONE LUCIE! GREAT JOB ! THANK YOU!!!", mě vyhrkly slzy jak hrachy.

Opravdu velkou radost nám udělalo již několik klientů, kteří nám hned po návratu z dovolené místo recenze poslali objednávku na další dovolenou. To je v podstatě jedno z největších ohodnocení našich služeb. Stalo se tak několikrát v minulosti a dělo se tak celou "Dobu Covidí", což zatím byly nejlepší roky naší existence.

S recenzemi přichází i otázka soukromí. My v "other way holiday" velice dobře víme, jak moc je soukromí našich klientů důležité. Diskrétnost je pro nás vždy na prvním místě. Ne každý se chce na webu prezentovat. Znáte to, závistiví soused, kamarád... 

 

Recenze jsou čistě dobrovolné. Pokud se klientovi psát nechce, nutit ho k tomu nebudeme. U recenzí nikdy nezveřejňujeme celá jména, ale jenom křestní, počet osob, město nebo okres. Na fotografií u recenzí není podmínkou klientům obličej, pokud si to nepřeje. I fotografie přírody anebo postavy vyfotografované zezadu si ceníme. Pokud klient podniká a nepohrdne reklamou, rádi odkaz na jeho web k recenzi přiložíme. ​Doufáme, že brzy přibude více klientů, kteří nám zašlou krátkou recenzi a foto z dovolené v tropickém ráji. 

Z některých našich klientů se dokonce stali i přátelé. No není to nádhera?! Těším se na další příběhy a zážitky, které vás nebo nás společně, na Maledivách potkají... 

 

Všem klientům ještě jednou moc děkujeme, že si vybrali právě nás a těšíme se opět na viděnou.

Recenze rozdělené dle vybraných typů dovolené nejenom v maledivském ráji