top of page
Cestovn pojištění a pojištění storna zájezdu od ERV Evropksé pojišťovny, pojitění proti úpakdu CK
ERV Evropská pojišťovna.jpg

Cestovní pojištění, pojištění storna zájezdu a pojištění CK proti úpadku

Cestovní pojištění i pojištění storna zájezdu nebo pobytu jsou dnes důležitou součástí každé dovolené a každé cesty za mezinárodní hranice a hranice všedních dnů. Nikdy na to nezapomínejte. CK other way holiday spolupracuje s ERV Evropskou pojišťovnou, specialisty na cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu a je tak možné u nás zakoupit níže uvedené balíčky. U této pojišťovny máme složen finanční deposit a jsme u ní také pojištěni proti úpadku a odpovědnosti za škodu

Maledivy jsou velmi specifickou destinací, a to proto, že se jedná o malé ostrovy, mezi nimiž se cestuje různými druhy lodí, hydroplány a letadly. Státní zdravotnictví není na dobré úrovní, a to soukromé je velmi drahé. Z osobních zkušeností za mnoho let vím, že je při cestování na Maledivy, cestovní pojištění i pojištění storna opravdu důležité. Nikdy nevíte, co se může stát. Moře je zrádné a choroby nám nesdělují, kdy se na nás chystají.  

Osobně jsem při mých cestách a dlouhodobém pobytu na Maledivách pojištěna hned 3 krát. Sjednávám si extra cestovní pojištění, jsem pojištěna na platebních kartách (nikdy bych na ně ale nespoléhala) a také jsem ze zákona pojištěna na Maledivách přes naši maledivskou firmu u důvodu mého business víza. V případě, že by se mi něco stalo, čerpala bych z pojištění, které si sjednávám extra v České republice.

Specifickou destinací je také Srí Lanka anebo Spojené arabské emiráty. Na Srí Lance je zdravotnictví lepší než na Maledivách, ale poměrně drahé. Ve Spojených arabských emirátech je zdravotnictví velmi kvalitní, ale opravdu velmi drahé. Stejně tak, jako na Maledivách tady budete cestovat různými dopravními prostředky, a to znamená, že nikdy nevíte, co se může přihodit. 

Druhy cestovního pojištění od ERV Evropské pojišťovny a jaké vybrat

ERV Evropská pojišťovna od 1. listopadu změnila nabídku pojištění a rozšířila své služby. Kompletní info naleznete na webu pojišťovny. Náš článek o novém pojištění bude aktualizován již brzy. 

Nové cestovní pojištění a pojištění storna řešících problémy spojené s COVID-19

Nově přichází ERV Evropská pojišťovna s komplexním řešením problémů spojených s onemocněním COVID-19 u produktů Sbaleno a MultiTrip.

 

Pojištění se neomezuje pouze na výlohy na léčení v zahraničí, ale platí i při nutnosti zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19. Pojištění pomůže, i když se klient nemůže vrátit ze zahraničí v původně plánovaném termínu z důvodu umístění do karantény.

 

Léčebné výlohy

  • výlohy na léčení COVID-19, v rámci akutního onemocnění v zahraničí, jsou nově standardní součástí pojištění Sbaleno a MultiTrip

 

Storno