Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku a další oficiality

Cestovní agentura other way holiday

Lucie Mohelníková, Na Maninách 1592/9a, 170 00 Praha 7 - Holešovice / Jedná se o naše sídlo, nikoliv o kamennou pobočku! Nemáme kamennou pobočku. Jsme pouze online.

IČ: 72792159, Živnostenský rejstřík.

Na Maledivách působíme již od prosince 2009. Česká cestovní agentura "other way holiday" byla založena 4. června 2012 se specializací právě na tuto exotickou destinaci. V návaznosti na úspěšně se rozšiřující podnikání v cestovním ruchu vznikla v říjnu 2017 společnost OWH s.r.o. s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday" a v říjnu 2018 Provozování cestovní kanceláře - Pořádání zájezdů "CK other way holiday".  

Cestovní kancelář other way holiday

OWH s.r.o, Kostelní 363/22, Holešovice, 170 00 Praha 7 - Holešovice / Jedná se o naše sídlo, nikoliv o kamennou pobočku. Nemáme kamennou pobočku! Jsme pouze online.

IČ: 06494005, DIČ: CZ06494005, spisová značka: C, vložka 283058 vedená u Městského soudu v Praze

Živnostenský rejstřík. Obchodní rejstřík. OWH s.r.o. v seznamu pojištěných CK u ERV Evropské pojišťovny

Společnost OWH s.r.o., zastoupená jednatelkou Lucií Mohelníkovou, vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 30. října 2017 s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday", a ode dne nabytí právní moci rozhodnutí o udělení koncese, dne 3. října 2018, s předmětem podnikání Provozování cestovní kanceláře – pořádání zájezdů "CK other way holiday". Od 1. května 2019 jsme registrovaní jako plátce DPH. 

E-mail: reservation@otherwayholiday.comrezervace@owh.cz

web: www.otherwayholiday.com a owh.cz

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday

 

Formulář s informacemi o zájezdu a Všeobecné smluvní podmínky 

U ERV Evropské pojišťovny nemáme uzavřenou jenom pojistku záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, ale také, jako jedna z mála cestovních kanceláří, pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů.

Dle platné legislativy není důležité na jakou částku je cestovka pojištěna. Klient má v případě úpadku CK nárok na plnou náhradu. 

 

Rozdíl mezi pojištěním storna zájezdu a pojištěním CK proti úpadku.

Pojistka záruky proti úpadku CK a Pojištění obecné odpovědnosti za škodu do konce roku 2021 je aktuálně v jednání a ve zpracování u ERV Evropské pojišťovny. 

POZOR! Nová vyhláška ohledně Garančního fondu. Příspěvek do Garančního fondu, se na rok 2021 neplatí, tudíž nemůžeme mít certifikát o zaplacení.

Pojistka záruky pro případ úpadku CK
Pojistka na pojištění záruky pro případ

2020

Pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů
Pojistka na pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů

2020

Garanční fond
Garanční fond, OWH s.r.o., 2020.jpg

2020

​Nereklamujeme!

Nereklamujeme počasí! My vám před uzavřením smlouvy řekli, jaké počasí může být! Nereklamujeme to, že bylo moc horko anebo zima! Nereklamujeme to, že vám v drinku rychle taje led. Nereklamujeme to, že je písek moc horký! Nereklamujeme to, že při odlivu bylo v moři málo vody! Nereklamujeme těhotenství s místním. Nereklamujeme to, že vás partner/ka podvedl/a s jiným "účastníkem nebo účastnicí zájezdu". Nereklamujeme to, že jste se poranili či spálili od slunce a měli úpal! A nereklamujeme další podobné nesmysly. Jsme seriózní cestovka pro normální klienty. O chronické prudiče, kteří mají reklamace zájezdů jako sport, nemáme zájem!

​Copyright nebo-li autorská práva 

Tyto webové stránky jsou postaveny na vlastních zkušenostech a fotografiích. Mnoho informací na tomto webu zmíněných čerpám z vlastních zdrojů, tedy z vlastních zkušeností, které doplňuji informacemi od mého maledivského přítele a partnera, dalších místních a partnerů. Všeobecné informace o Maledivách a zákony čerpám z oficiálních zdrojů a turistického boardu či úřadu. Některé fotografie použité na tomto webu mohou být originálem a propagačním materiálem hotelových kapacit, určených k jejich propagaci. U takových fotografií je tato skutečnost vždy zmíněna. Hudba, použitá na těchto stránkách, je použita se svolením interpretů, maledivských Bodu Beru skupin nebo DJ's. Skladba použitá v zápatí stránky se jmenuje "Raaje Dhekilan Annashaay", hudbu složil Iraj (Sri Lanka) a zpívá Shani (Maledivy). Nepoužívejte mé vlastní fotografie a nekopírujte můj text bez mého svolení, jinak budu zlá a umím být hodně zlá! Více o autorských právech naleznete na internetu.

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP