Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku CK

Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku a další oficiality

Jsme spolehlivá česká společnost se zázemím na Maledivách, která často umí i nemožné! 

Cestovní agentura other way holiday 

Lucie Mohelníková, Na Maninách 1592/9a, 170 00 Praha 7 - Holešovice / Jedná se o naše sídlo, nikoliv o kamennou pobočku! Nemáme kamennou pobočku. Jsme pouze online, a to již od samého začátku, od roku 2012.

IČ: 72792159, Živnostenský rejstřík.

Michaela Křepelová, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice / Jedná se o naše sídlo, nikoliv o kamennou pobočku! Nemáme kamennou pobočku. Jsme pouze online, a to již od samého začátku, od roku 2012.

IČ: 67463096, Živnostenský rejstřík.

Na Maledivách působíme již od prosince 2009. Česká cestovní agentura "other way holiday" byla založena 4. června 2012 se specializací právě na tuto exotickou destinaci. V návaznosti na úspěšně se rozšiřující podnikání v cestovním ruchu vznikla v říjnu 2017 společnost OWH s.r.o. s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday" a v říjnu 2018 Provozování cestovní kanceláře - Pořádání zájezdů "CK other way holiday". V květnu 2019 se do týmu "other way holiday" přidala Mišála, člen mé rodiny. 

Cestovní kancelář other way holiday by owh s.r.o.

OWH s.r.o, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice / Jedná se o naše sídlo, nikoliv o kamennou pobočku. Nemáme kamennou pobočku! Jsme pouze online, a to již od samého začátku, od roku 2017.

IČ: 06494005, DIČ: CZ06494005, spisová značka: C, vložka 283058 vedená u Městského soudu v Praze

Živnostenský rejstřík. Obchodní rejstříkMMR. ERV Evropská pojišťovna, a. s..

Společnost OWH s.r.o., zastoupená jednatelkou Lucií Mohelníkovou, vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 30. října 2017 s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday", a ode dne nabytí právní moci rozhodnutí o udělení koncese, dne 3. října 2018, s předmětem podnikání Provozování cestovní kanceláře – pořádání zájezdů "CK other way holiday". Od 1. května 2019 je společnost registrována jako plátce DPH. 

E-mail: reservation@otherwayholiday.comrezervace@owh.cz

web: www.otherwayholiday.com a owh.cz

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565 

 

Formulář s informacemi o zájezdu a Všeobecné smluvní podmínky 

U ERV Evropské pojišťovny máme uzavřenou pojistku záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, ale také i jako jedna z mála cestovních kanceláří, pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdůRozdíl mezi pojištěním storna zájezdu a pojištěním CK proti úpadku.

Dle platné legislativy není důležité na jakou částku je cestovka pojištěna. Klient má v případě úpadku CK nárok na plnou náhradu. 

POZOR! Nová vyhláška ohledně Garančního fondu. Příspěvek do Garančního fondu, se na rok 2021 neplatí, tudíž nemůžeme mít certifikát o zaplacení. Na rok 2022 ještě nejsou podmínky známy. 

Pojistka záruky pro případ úpadku CK
Pojistka na pojištění záruky pro případ úpadku cestoví kanceláře

10/2021 - 10/2022

Pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů
Pojistka na pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů

10/2021 - 10/2022

Garanční fond

Naše úhrada do garančního fondu na rok 2022 proběhla 17. 12. 2021. Certifikát dosud nebyl příslušnými úřady vystaven.

Doba Covidí

Doba Covidí pro nás jako pro cestovní agenturu i kancelář byla naprosto skvělá. Maledivy byly, jsou a budou nejbezpečnější destinací na světě, a to nejenom z hlediska zdravotních rizik. Naše cestovka nevydala ani jeden voucher a hrstka klientů, které spočítáme na obou rukou, které jsme museli vyplatit, naše cestovka ustála bez problémů. To znamená, že finanční zdraví naší společnosti je výborné, a právě proto jsem jako jedna z prvních cestovek dostali pojistku pro případ úpadku na celý rok.

​Nereklamujeme!

Nereklamujeme počasí! My vám před uzavřením smlouvy řekli, jaké počasí může být! Nereklamujeme to, že bylo moc horko anebo zima! Nereklamujeme to, že vám v drinku rychle taje led. Nereklamujeme to, že je písek moc horký! Nereklamujeme to, že při odlivu bylo v moři málo vody! Nereklamujeme těhotenství s místním. Nereklamujeme to, že vás partner/ka podvedl/a s jiným "účastníkem nebo účastnicí zájezdu". Nereklamujeme to, že jste se poranili či spálili od slunce a měli úpal! A nereklamujeme další podobné nesmysly. Jsme seriózní cestovka pro normální klienty. O chronické prudiče, kteří mají reklamace zájezdů jako sport, nemáme zájem!

​Copyright nebo-li autorská práva 

Tyto webové stránky jsou postaveny na vlastních zkušenostech a fotografiích. Mnoho informací na tomto webu zmíněných čerpám z vlastních zdrojů, tedy z vlastních zkušeností, které doplňuji informacemi od mých maledivských kolegů, partnerů a přátel. Všeobecné informace o Maledivách a zákony čerpám z oficiálních zdrojů a turistického boardu či úřadu. Některé fotografie použité na tomto webu mohou být originálem a propagačním materiálem hotelových kapacit, určených k jejich propagaci. U takových fotografií je tato skutečnost vždy zmíněna. Hudba, použitá na těchto stránkách, je použita se svolením interpretů, maledivských Bodu Beru skupin nebo DJ's. Skladba použitá v zápatí stránky se jmenuje "Raaje Dhekilan Annashaay", hudbu složil Iraj (Sri Lanka) a zpívá Shani (Maledivy). Nepoužívejte mé vlastní fotografie a nekopírujte můj text bez mého svolení, jinak budu zlá a umím být hodně zlá! Více o autorských právech naleznete na internetu.

Máte dotazy?