top of page
Maledivy, other way holiday a partneři

Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku a další oficiality

Jsme spolehlivá česká společnost se zázemím na Maledivách, která často umí i nemožné! Na Maledivách působíme již od prosince 2009. Česká cestovní agentura "other way holiday" byla založena 4. června 2012 se specializací právě na tuto exotickou destinaci. V návaznosti na úspěšně se rozšiřující podnikání v cestovním ruchu vznikla v říjnu 2017 společnost OWH s.r.o. s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday" a v říjnu 2018 Provozování cestovní kanceláře - Pořádání zájezdů "CK other way holiday". V květnu 2019 se do týmu "other way holiday" přidala Michaela, členka mé české rodiny. Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice je naše sídlo, nikoliv kamenná pobočka! Naše cestovka nemá kamennou pobočku. Jsme pouze online, a to již od samého začátku naší podnikatelské činnosti v cestovním ruchu. V případě zájmu o osobní setkání jsou možné konzultace v kavárně či restauraci.

Cestovní agentura other way holiday 

Lucie Mohelníková, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 72792159, Živnostenský rejstřík.

Michaela Křepelová, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 67463096, Živnostenský rejstřík

Email: reservation@otherwayholiday.com, web: www.otherwayholiday.com 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565 

Business Card - Lucie Mohelnikova.jpg

Cestovní kancelář other way holiday by owh s.r.o.

Společnost OWH s.r.o., zastoupená jednatelkou Lucií Mohelníkovou, vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 30. října 2017 s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday", a ode dne nabytí právní moci rozhodnutí o udělení koncese, dne 3. října 2018, s předmětem podnikání Provozování cestovní kanceláře – pořádání zájezdů "CK other way holiday". Od 1. května 2019 je společnost registrována jako plátce DPH. 

OWH s.r.o, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 06494005, DIČ: CZ06494005, spisová značka: C, vložka 283058 vedená u Městského soudu v Praze

Živnostenský rejstřík. Obchodní rejstříkMMR. ERV Evropská pojišťovna, a. s..

Email: rezervace@owh.cz, web: www.otherwayholiday.com & owh.cz

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565 

 

Formulář s informacemi o zájezdu a Všeobecné smluvní podmínky 

U ERV Evropské pojišťovny máme uzavřenou pojistku záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, ale také i jako jedna z mála cestovních kanceláří, pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdůRozdíl mezi pojištěním storna zájezdu a pojištěním CK proti úpadku.

Dle platné legislativy není důležité na jakou částku je cestovka pojištěna. Klient má v případě úpadku CK nárok na plnou náhradu.

Business Card - Lucie Mohelnikova.jpg
Pojistka záruky pro případ úpadku CK
Pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů
Pojistka - Úpadek 2022-2023jpg

10/2022 - 10/2023

Pojistka - Odpovědnost 2022-2023

10/2022 - 10/2023

Garanční fond
Garanční fond, OWH s.r.o., 2022.jpg

Fond na rok 2023 máme uhrazen. Čekáme na vydání certifikátu od ministerstva. A vypadá to, že se asi hodně dlouho načekáme...

Doba Covidí

Doba Covidí pro nás jako pro cestovní agenturu i cestovní kancelář byla naprosto skvělá! Maledivy byly, jsou a budou nejbezpečnější destinací na světě, a to nejenom z hlediska zdravotních rizik. Naše cestovka nevydala ani jeden voucher a hrstka klientů, které spočítáme na obou rukou, které jsme museli vyplatit, naše cestovka ustála bez problémů. To znamená, že finanční zdraví naší společnosti je výborné, a při cestování s námi se nemusíte ničeho obávat. Skvělý je i celý rok 2022 a už teď mohu říct, že i rok 2023 vypadá perfektně.

​Nereklamujeme!

Nereklamujeme počasí! My vám před uzavřením smlouvy řekli, jaké počasí může být! Nereklamujeme to, že bylo moc horko anebo zima! Nereklamujeme to, že vám v drinku rychle taje led. Nereklamujeme to, že je písek moc horký! Nereklamujeme to, že při odlivu bylo v moři málo vody! Nereklamujeme těhotenství s místním. Nereklamujeme to, že vás partner/ka podvedl/a s jiným "účastníkem nebo účastnicí zájezdu". Nereklamujeme to, že jste se poranili či spálili od slunce a měli úpal! A nereklamujeme další podobné nesmysly. Jsme seriózní cestovka pro normální klienty. O chronické prudiče, kteří mají reklamace zájezdů jako sport, nemáme zájem!

​Copyright nebo-li autorská práva 

Tyto webové stránky jsou postaveny na vlastních zkušenostech a fotografiích. Mnoho informací na tomto webu zmíněných čerpám z vlastních zdrojů, tedy z vlastních zkušeností, které doplňuji informacemi od mých maledivských kolegů, partnerů a přátel. Všeobecné informace o Maledivách a zákony čerpám z oficiálních zdrojů a turistického boardu či úřadu. Některé fotografie použité na tomto webu mohou být originálem a propagačním materiálem hotelových kapacit, určených k jejich propagaci. U takových fotografií je tato skutečnost vždy zmíněna. Hudba, použitá na těchto stránkách, je použita se svolením interpretů, maledivských Bodu Beru skupin nebo DJ's. Skladba použitá v zápatí stránky se jmenuje "Raaje Dhekilan Annashaay", hudbu složil Iraj (Sri Lanka) a zpívá Shani (Maledivy). Nepoužívejte mé vlastní fotografie a nekopírujte můj text bez mého svolení! Více o autorských právech naleznete na internetu. Informace o ostatních destinacích máme taktéž z oficiálních zdrojů, v mnoha případech z vlastních zkušeností a od našich místních kolegů v destinacích působících. Fotografie jsou buď oficiální promo materiál hotelů nebo naše vlastní.  

Spolupráce s cestovními agenturami

Spolupráci formou B2B s českými nebo slovenskými cestovními kancelářemi či agenturami, které mají zájem přeprodávat naše produkty týkajících se Malediv nebo ubytování na Maledivách již nenabízíme!

 

Dlouhodobě spolupracujeme s opravdu pár pečlivě vybranými partnery, jelikož se spoluprací formou B2B s českými nebo slovenskými cestovkami nemáme dobrou zkušenost. Naše pověst je výborná a kazit si ji nehodláme. Zástupci cestovek, kteří na Maledivách nikdy nebyli nebo je navštívili jenom jednou, neumí klientům dostatečně vysvětlit, co znamená dovolená na Maledivách a o jakou destinaci se jedná. Často také zatajují kompletní informace, které jsme jim poskytli, a které měli klientům sdělit.

V případě, že jste cestovní agentura nebo cestovní kancelář a máte klienta, který by rád na Maledivy, jediná forma spolupráce je taková, že na nás klienta přesměrujete, my s ním uzavřeme smlouvu, a vám poté vyplatíme provizi, na které se předem domluvíme. Provize vyplácíme dle aktuálních možností. U každé rezervace je výše jiná.

Máte dotazy ohledně cestování s námi nebo dotazy týkající se Malediv?

Vše, co potřebujete vědět před vaší vysněnovou dovolenou na Maledivách, najdete napsané na našich stránkách, vše pohromadě v záložce "Maledivy" nebo v případě, že jiš jste náš klient, v pokynech ve vašem klientském účtu. Stačí jenom pozorně číst. V případě, že přemýšlíte o tom s námi cestovat, rádi vám odpovíme na cokoliv. Ty, co znás jenom tahají informace, poznáme na dálku.

 

Jste-li klient "konkureční" cestovní kanceláře či cestovní agentury nebo máte ubytování zakoupené přes online rezervační seystémy, informujte se právě u té cestovní kanceláře či cestovní agentury nebo online systému, u kterých jste si dovolenou na Maledivách zakoupili.  Ny nejsme informační koutek zdarma. Děkuji,

Lucie & tým "other way holiday"

bottom of page