top of page
Maledivy, other way holiday a partneři

Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku a další oficiality

Jsme spolehlivá česká společnost se zázemím na Maledivách, která často umí i nemožné! Na Maledivách působíme již od prosince 2009. Česká cestovní agentura "other way holiday" byla založena 4. června 2012 se specializací právě na tuto exotickou destinaci. V návaznosti na úspěšně se rozšiřující podnikání v cestovním ruchu vznikla v říjnu 2017 společnost OWH s.r.o. s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday" a v říjnu 2018 Provozování cestovní kanceláře - Pořádání zájezdů "CK other way holiday".

V květnu 2019 se do týmu "other way holiday" přidala Michaela, členka mé české rodiny od roku 2005, bývalá realiťačka v Praze, milovnice lyžování a nejenom francouzských Alp, které procestovala křížem krážem a navštívila je snad stokrát. Michaela se v other way holiday stará o administrativu.

V březnu 2023 se k nám do týmu oficiálně přidal Hamma (Mohamed Dridi), člen naší rodiny od roku 2019, multitasking profesionální řidič, který se v other way holiday stará o dopravu klientů na letiště a testuje různé letecké společnosti.

Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice je naše sídlo, nikoliv kamenná pobočka. Naše cestovka nemá kamennou pobočku. Jsme pouze online, a to již od samého začátku naší podnikatelské činnosti v cestovním ruchu. V případě zájmu o osobní setkání jsou možné konzultace v kavárně či restauraci.

Cestovní agentura other way holiday 

Lucie Mohelníková, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 72792159, Živnostenský rejstřík.

Michaela Křepelová, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 67463096, Živnostenský rejstřík

Email: reservation@otherwayholiday.com, web: www.otherwayholiday.com 

Telefon | Viber | WhatsApp | Telegram : +420 603 495 565 

Lucie Mohelníková, Michaela Křepelová, Maledivy

Cestujte se specialisty a experty na Maledivy, cestujte s námi!

Jako cestovní kancelář nemůžeme, nebudeme a ani nechceme nabídky připravovat s podhodnocenou nebo minimální marží, což ostatní cestovky dělají, aby prodaly. Je jim jedno nebo si to možná neumí spočítat, že při uzávěrce budou v mínusu. Nám to jedno není! Naše společnost má skvělé finanční zdraví, tím pádem nám nehrozí úpadek společnosti. Naše každoroční výsledky se na rozdíl od jiných cestovních kanceláří nebojíme zveřejňovat ve Sbírce listin, což je i dle zákona povinné! 

Doba Covidí

Doba Covidí pro nás jako pro cestovní agenturu i cestovní kancelář byla naprosto skvělá! Maledivy byly, jsou a budou nejbezpečnější destinací na světě, a to nejenom z hlediska zdravotních rizik. Naše cestovka nevydala ani jeden voucher a hrstka klientů, které spočítáme na obou rukou, jež jsme museli vyplatit, naše cestovka ustála bez problémů. To znamená, že finanční zdraví naší společnosti je výborné, a při cestování s námi se nemusíte ničeho obávat. Nechci to zakřiknout, ale do Covidu se nám daří každý rok lépe a lépe.

bottom of page