Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku CK

Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku a další oficiality

Jsme spolehlivá česká společnost se zázemím na Maledivách, která často umí i nemožné! Na Maledivách působíme již od prosince 2009. Česká cestovní agentura "other way holiday" byla založena 4. června 2012 se specializací právě na tuto exotickou destinaci. V návaznosti na úspěšně se rozšiřující podnikání v cestovním ruchu vznikla v říjnu 2017 společnost OWH s.r.o. s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday" a v říjnu 2018 Provozování cestovní kanceláře - Pořádání zájezdů "CK other way holiday". V květnu 2019 se do týmu "other way holiday" přidala Michaela, členka mé české rodiny. Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice je naše sídlo, nikoliv kamenná pobočka! Naše cestovka nemá kamennou pobočku. Jsme pouze online, a to již od samého začátku naší podnikatelské činnosti v cestovním ruchu. V případě zájmu o osobní setkání jsou možné konzultace v kavárně či restauraci.

Cestovní agentura other way holiday 

Lucie Mohelníková, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 72792159, Živnostenský rejstřík.

Michaela Křepelová, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 67463096, Živnostenský rejstřík

Email: reservation@otherwayholiday.comweb: www.otherwayholiday.com 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565 

Business Card - Lucie Mohelnikova.jpg

Cestovní kancelář other way holiday by owh s.r.o.

Společnost OWH s.r.o., zastoupená jednatelkou Lucií Mohelníkovou, vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 30. října 2017 s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday", a ode dne nabytí právní moci rozhodnutí o udělení koncese, dne 3. října 2018, s předmětem podnikání Provozování cestovní kanceláře – pořádání zájezdů "CK other way holiday". Od 1. května 2019 je společnost registrována jako plátce DPH. 

OWH s.r.o, Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice 

IČ: 06494005, DIČ: CZ06494005, spisová značka: C, vložka 283058 vedená u Městského soudu v Praze

Živnostenský rejstřík. Obchodní rejstříkMMR. ERV Evropská pojišťovna, a. s..

Email: rezervace@owh.cz, web: www.otherwayholiday.com & owh.cz

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565 

 

Formulář s informacemi o zájezdu a Všeobecné smluvní podmínky 

U ERV Evropské pojišťovny máme uzavřenou pojistku záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, ale také i jako jedna z mála cestovních kanceláří, pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdůRozdíl mezi pojištěním storna zájezdu a pojištěním CK proti úpadku.

Dle platné legislativy není důležité na jakou částku je cestovka pojištěna. Klient má v případě úpadku CK nárok na plnou náhradu. 

Business Card - Lucie Mohelnikova.jpg
Pojistka záruky pro případ úpadku CK
Pojistka na pojištění záruky pro případ úpadku cestoví kanceláře

10/2021 - 10/2022

Pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů
Pojistka na pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů

10/2021 - 10/2022

Garanční fond
Garanční fond, OWH s.r.o., 2022.jpg

2022

Doba Covidí

Doba Covidí pro nás jako pro cestovní agenturu i kancelář byla naprosto skvělá. Maledivy byly, jsou a budou nejbezpečnější destinací na světě, a to nejenom z hlediska zdravotních rizik. Naše cestovka nevydala ani jeden voucher a hrstka klientů, které spočítáme na obou rukou, které jsme museli vyplatit, naše cestovka ustála bez problémů. To znamená, že finanční zdraví naší společnosti je výborné, a právě proto jsem jako jedna z prvních cestovek v roce 2021 dostali pojistku pro případ úpadku na celý rok.

​Nereklamujeme!

Nereklamujeme počasí! My vám před uzavřením smlouvy řekli, jaké počasí může být! Nereklamujeme to, že bylo moc horko anebo zima! Nereklamujeme to, že vám v drinku rychle taje led. Nereklamujeme to, že je písek moc horký! Nereklamujeme to, že při odlivu bylo v moři málo vody! Nereklamujeme těhotenství s místním. Nereklamujeme to, že vás partner/ka podvedl/a s jiným "účastníkem nebo účastnicí zájezdu". Nereklamujeme to, že jste se poranili či spálili od slunce a měli úpal! A nereklamujeme další podobné nesmysly. Jsme seriózní cestovka pro normální klienty. O chronické prudiče, kteří mají reklamace zájezdů jako sport, nemáme zájem!

​Copyright nebo-li autorská práva 

Tyto webové stránky jsou postaveny na vlastních zkušenostech a fotografiích. Mnoho informací na tomto webu zmíněných čerpám z vlastních zdrojů, tedy z vlastních zkušeností, které doplňuji informacemi od mých maledivských kolegů, partnerů a přátel. Všeobecné informace o Maledivách a zákony čerpám z oficiálních zdrojů a turistického boardu či úřadu. Některé fotografie použité na tomto webu mohou být originálem a propagačním materiálem hotelových kapacit, určených k jejich propagaci. U takových fotografií je tato skutečnost vždy zmíněna. Hudba, použitá na těchto stránkách, je použita se svolením interpretů, maledivských Bodu Beru skupin nebo DJ's. Skladba použitá v zápatí stránky se jmenuje "Raaje Dhekilan Annashaay", hudbu složil Iraj (Sri Lanka) a zpívá Shani (Maledivy). Nepoužívejte mé vlastní fotografie a nekopírujte můj text bez mého svolení! Více o autorských právech naleznete na internetu. Informace o ostatních destinacích máme taktéž z oficiálních zdrojů, v mnoha případech z vlastních zkušeností a od našich místních kolegů v destinacích působících. Fotografie jsou buď oficiální promo materiál hotelů nebo naše vlastní.  

Máte dotazy?