Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku a další oficiality

Jsme spolehlivá česká firma se zázemím na Maledivách, která často umí i nemožné! 

Cestovní agentura other way holiday

Lucie Mohelníková, Na Maninách 1592/9a, 170 00 Praha 7 - Holešovice / Jedná se o naše sídlo, nikoliv o kamennou pobočku! Nemáme kamennou pobočku. Jsme pouze online.

IČ: 72792159, Živnostenský rejstřík.

Na Maledivách působíme již od prosince 2009. Česká cestovní agentura "other way holiday" byla založena 4. června 2012 se specializací právě na tuto exotickou destinaci. V návaznosti na úspěšně se rozšiřující podnikání v cestovním ruchu vznikla v říjnu 2017 společnost OWH s.r.o. s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday" a v říjnu 2018 Provozování cestovní kanceláře - Pořádání zájezdů "CK other way holiday".  

Cestovní kancelář other way holiday

OWH s.r.o, Kostelní 363/22, Holešovice, 170 00 Praha 7 - Holešovice / Jedná se o naše sídlo, nikoliv o kamennou pobočku. Nemáme kamennou pobočku! Jsme pouze online.

IČ: 06494005, DIČ: CZ06494005, spisová značka: C, vložka 283058 vedená u Městského soudu v Praze

Živnostenský rejstřík. Obchodní rejstřík. OWH s.r.o. v seznamu pojištěných CK u ERV Evropské pojišťovny

Společnost OWH s.r.o., zastoupená jednatelkou Lucií Mohelníkovou, vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 30. října 2017 s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday", a ode dne nabytí právní moci rozhodnutí o udělení koncese, dne 3. října 2018, s předmětem podnikání Provozování cestovní kanceláře – pořádání zájezdů "CK other way holiday". Od 1. května 2019 jsme registrovaní jako plátce DPH. 

E-mail: reservation@otherwayholiday.comrezervace@owh.cz

web: www.otherwayholiday.com a owh.cz

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday

 

Formulář s informacemi o zájezdu a Všeobecné smluvní podmínky 

U ERV Evropské pojišťovny nemáme uzavřenou jenom pojistku záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, ale také, jako jedna z mála cestovních kanceláří, pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů.

Dle platné legislativy není důležité na jakou částku je cestovka pojištěna. Klient má v případě úpadku CK nárok na plnou náhradu. 

 

Rozdíl mezi pojištěním storna zájezdu a pojištěním CK proti úpadku.

POZOR! Nová vyhláška ohledně Garančního fondu. Příspěvek do Garančního fondu, se na rok 2021 neplatí, tudíž nemůžeme mít certifikát o zaplacení.

Pojistka záruky pro případ úpadku CK
Pojistka na pojištění záruky pro případ

2020

Pojistka na pojištění záruky pro případ

2020 - 2021

Pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů
Pojistka na pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů

2020

Pojistka na pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů

2020 - 2021

Garanční fond
Garanční fond, OWH s.r.o., 2020.jpg

2020

POZOR! Nová vyhláška ohledně Garančního fondu. Příspěvek do Garančního fondu, se na rok 2021 neplatí, tudíž nemůžeme mít certifikát o zaplacení.

​Nereklamujeme!

Nereklamujeme počasí! My vám před uzavřením smlouvy řekli, jaké počasí může být! Nereklamujeme to, že bylo moc horko anebo zima! Nereklamujeme to, že vám v drinku rychle taje led. Nereklamujeme to, že je písek moc horký! Nereklamujeme to, že při odlivu bylo v moři málo vody! Nereklamujeme těhotenství s místním. Nereklamujeme to, že vás partner/ka podvedl/a s jiným "účastníkem nebo účastnicí zájezdu". Nereklamujeme to, že jste se poranili či spálili od slunce a měli úpal! A nereklamujeme další podobné nesmysly. Jsme seriózní cestovka pro normální klienty. O chronické prudiče, kteří mají reklamace zájezdů jako sport, nemáme zájem!

​Copyright nebo-li autorská práva 

Tyto webové stránky jsou postaveny na vlastních zkušenostech a fotografiích. Mnoho informací na tomto webu zmíněných čerpám z vlastních zdrojů, tedy z vlastních zkušeností, které doplňuji informacemi od mého maledivského přítele a partnera, dalších místních a partnerů. Všeobecné informace o Maledivách a zákony čerpám z oficiálních zdrojů a turistického boardu či úřadu. Některé fotografie použité na tomto webu mohou být originálem a propagačním materiálem hotelových kapacit, určených k jejich propagaci. U takových fotografií je tato skutečnost vždy zmíněna. Hudba, použitá na těchto stránkách, je použita se svolením interpretů, maledivských Bodu Beru skupin nebo DJ's. Skladba použitá v zápatí stránky se jmenuje "Raaje Dhekilan Annashaay", hudbu složil Iraj (Sri Lanka) a zpívá Shani (Maledivy). Nepoužívejte mé vlastní fotografie a nekopírujte můj text bez mého svolení, jinak budu zlá a umím být hodně zlá! Více o autorských právech naleznete na internetu.

Máte dotazy?

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.