top of page
Maledivy, other way holiday a partneři

Kontakty, smluvní podmínky, pojištění proti úpadku a další oficiality

Jsme spolehlivá česká společnost se zázemím na Maledivách, která často umí i nemožné! Na Maledivách působíme již od prosince 2009. Česká cestovní agentura "other way holiday" byla založena 4. června 2012 se specializací právě na tuto exotickou destinaci. V návaznosti na úspěšně se rozšiřující podnikání v cestovním ruchu vznikla v říjnu 2017 společnost OWH s.r.o. s předmětem podnikání Provozování cestovní agentury "other way holiday" a v říjnu 2018 Provozování cestovní kanceláře - Pořádání zájezdů "CK other way holiday". V květnu 2019 se do týmu "other way holiday" přidala Michaela, členka mé české rodiny a v březnu 2023 Hamma (Mohamed Dridi), parťák do pohody i nepohody, kolega a osobní řidič hovořící tunisky, arabsky, francouzsky, anglicky, italsky a docela obstojně už i česky. Kostelní 363/22, 170 00 Praha 7 - Holešovice je naše sídlo, nikoliv kamenná pobočka! Naše cestovka nemá kamennou pobočku. Jsme pouze online, a to již od samého začátku naší podnikatelské činnosti v cestovním ruchu. V případě zájmu o osobní setkání jsou možné konzultace v kavárně či restauraci.

Pojistka záruky pro případ úpadku CK a Pojištění obecné odpovědnosti... 10/2022 - 10/2023 

U ERV Evropské pojišťovny máme uzavřenou pojistku záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, ale také i jako jedna z mála cestovních kanceláří, pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů

Dle platné legislativy není důležité na jakou částku je cestovka pojištěna. Klient má v případě úpadku CK nárok na plnou náhradu. Rozdíl mezi pojištěním storna zájezdu a pojištěním CK proti úpadku.

Pojistka záruky pro případ úpadku CK
Pojištění obecné odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů
Garanční fond
Pojistka - Úpadek 2022-2023jpg
Pojistka INS 2023 - 2024.jpg
Pojistka - Odpovědnost 2022-2023
Pojistka ODP 2023 - 2024.jpg
Garanční fond 2023.jpg

Cestujte se specialisty a experty na Maledivy, cestujte s námi!

Jako cestovní kancelář nemůžeme, nebudeme a ani nechceme nabídky připravovat s podhodnocenou nebo minimální marží, což ostatní cestovky dělají, aby prodaly. Je jim jedno nebo si to možná neumí spočítat, že při uzávěrce budou v mínusu. Nám to jedno není! Naše společnost má skvělé finanční zdraví, tím pádem nám nehrozí úpadek společnosti. Naše každoroční výsledky se na rozdíl od jiných cestovních kanceláří nebojíme zveřejňovat ve Sbírce listin, což je i dle zákona povinné! 

Máte dotazy ohledně cestování s námi nebo dotazy týkající se Malediv?

Vše, co potřebujete vědět před vaší vysněnovou dovolenou na Maledivách, najdete napsané na našich stránkách, vše pohromadě v záložce "Maledivy" nebo v případě, že již jste náš klient, v pokynech ve vašem klientském účtu. Stačí jenom pozorně číst. V případě, že přemýšlíte o tom s námi cestovat, rádi vám odpovíme na cokoliv. Ty, co znás jenom tahají informace, poznáme na dálku.

 

Jste-li klient "konkureční" cestovní kanceláře či cestovní agentury nebo máte ubytování zakoupené přes online rezervační seystémy, informujte se právě u té cestovní kanceláře či cestovní agentury nebo online systému, u kterých jste si dovolenou na Maledivách zakoupili.  My nejsme informační koutek zdarma. Děkuji,

Lucie & tým "other way holiday"

bottom of page