top of page
Telefonické a osobní konzultace, dovolená na Maledivách

Nechcete s námi na Maledivy cestovat, ale máte zájem o konzultaci, cenné rady a tipy? Nabízíme vám možnost placených telefonických konzultací. Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem na Maledivách a s Maledivci od roku 2009, mým znalostem o Maledivách a mnou procestovaných 179 ostrovů na většině atolů, si buďte jisti, že konzultace anebo povídání si o Maledivách budou stát za to. Dozvíte se i to, co byste se dozvědět neměli. Kdoví, třeba se po rozhovoru se mnou přeci jenom rozhodnete služeb naší cestovky využít jako se v minulosti stalo již mnohokrát. Každopádně o peníze vynaložené za konzultaci nepřijdete. V případě, že s námi budete cestovat, budou vám odečteny z ceny dovolené. 

Telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách

Telefonické konzultace ohledně dovolené na Maledivách

Cena jednorázové 30 min. telefonické konzultace je 3 000 Kč. Každých dalších započatých 30 min. stojí 1 000 Kč. Maximální délka telefonické konzultace je 1 hodina. Mějte předem připravené dotazy, na které se chcete zeptat. 

V případě, že se po telefonické nebo online konzultaci rozhodnete s námi cestovat, zaplacenou částku za telefonickou konzultaci Vám odečteme z celkové sumy vydané za Vaši vysněnou dovolenou na Maledivách. Suma bude odečtena z částky za pobyt na Maledivách pakliže se rozhodnete s námi cestovat v nadcházejících 18 měsících. Netýká se letenek a pojištění. 

Osobní konzultace ohledně dovolené na Maledivách nebo povídání si o nich

Vzhledem k tomu, že jsme od samého počátku naší existence online cestovka, vše řešíme online a telefonicky, a já jsem opravdu hodně pracovně vytížená, osobní konzultace jsou možné pouze ve výjímečných případech v centru Prahy. Místo, datum a čas si upřesníme. Ke schůzkám často využívám různé kavárny či restaurace v centru.

Cena jednorázové osobní konzultace je 5 000 Kč za první hodinu, a to max. pro 2 osoby nebo jednu rodinu (rodiče a děti). Každých dalších započatých 30 min. stojí 2 000 Kč. Maximální délka konzultace jsou 2 hodiny. V případě skupinek se cena stanoví individuálně dle počtu osob. 

Osobní konzultace nejsou možné v případě, kdy jsem na Maledivách. Od roku 2019 se na Maledivách zdržuji pouze v hlavní sezóně, a to v období od druhé poloviny ledna do první poloviny dubna. V případě, že jsem na Maledivách, a jste našimi klienty, je možné se společně potkat v mnou vypsaných termínech také na různých ostrovech.

 

Pokud se po osobní konzultaci rozhodnete s námi cestovat v nadcházejících 18 měsících, zaplacenou částku za osobní konzultaci, netýká se konzumace v kavárně nebo v restauraci, Vám odečteme z částky vydané za Vaši vysněnou dovolenou na Maledivách. V případě osobní konzultace nesmí býž částka vydaná za dovolenou nižší než 200 000 Kč bez letenek a pojištění za 2 osoby, tedy 100 000 Kč za jednu osobu. 

Platební podmínky služby konzultace a povídání si o Maledivách

Jak v případě telefonické / online, tak osobní konzultace se vždy platí předem, a to převodem nebo vkladem na náš účet. 

 

Účet v kavárně nebo v restauraci si každý hradí sám za sebe. 

 

Otázky je vždy dobré mít připravené dopředu.

Dovolená na Maledivách s other way holiday

bottom of page