Konzultace dovolené na Maledivách s Lucií

Telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách

Nechcete s námi na Maledivy cestovat, ale máte zájem o konzultaci, cenné rady a tipy? Nabízíme vám možnost placených konzultací, a to buď telefonicky nebo osobně. Vzhledem k mým 11 let dlouhým zkušenostem na Maledivách a s Maledivci, mým znalostem o Maledivách a mnou procestovaných zatím 119 ostrovů na většině atolů, si buďte jisti, že konzultace anebo povídání si o Maledivách budou stát za to. Dozvíte se i to, co byste se dozvědět neměli. Kdoví, třeba se po rozhovoru se mnou přeci jenom rozhodnete služeb naší cestovky využít jako se v minulosti stalo již mnohokrát. Každopádně o peníze vynaložené za konzultaci nepřijdete. V případě, že s námi budete cestovat, budou vám odečteny z ceny dovolené. 

Telefonické konzultace ohledně dovolené na Maledivách

Cena jednorázové 30 min. telefonické konzultace je 1 000 Kč. Každých dalších započatých 30 min. stojí 500 Kč. Maximální délka telefonické konzultace je 1 hodina. Mějte předem připravené dotazy, na které se chcete zeptat. 

V případě, že se po telefonické nebo online konzultaci rozhodnete s námi cestovat, zaplacenou částku za telefonickou konzultaci Vám odečteme z celkové sumy vydané za Vaši vysněnou dovolenou na Maledivách. Suma bude odečtena z částky za pobyt na Maledivách pakliže se rozhodnete s námi cestovat v nadcházejících 18 měsících. Netýká se letenek a pojištění. 

Osobní konzultace ohledně dovolené na Maledivách nebo povídání si o nich

Vzhledem k tomu, že jsme online cestovka a já jsem dost pracovně vytížená, osobní konzultace jsou možné pouze v Praze, nejlépe v centru. Místo, datum a čas si upřesníme. Ke schůzkám často využívám různé kavárny v centru, může být i Palladium kvůli parkování nebo např. Národní kavárna na Národní třídě nebo dle domluvy.

Cena jednorázové osobní konzultace jsou 2 000 Kč za první hodinu, a to max. pro 2 osoby nebo jednu rodinu (rodiče a děti). Každých dalších započatých 30 min. stojí 1 000 Kč. Maximální délka konzultace jsou 2 hodiny. V případě skupinek se cena stanoví individuálně dle počtu osob. 

Jelikož jsem velkou milovnicí dobrého piva, převážně Pilsner Urquell, další možností je také neformální konzultace nebo povídání si o Maledivách u nejlepší tankové Plzničky v Praze, a to v restauraci Tiskárna nedaleko Jindřišské věže nebo v restauraci Mincovna na Staroměstském náměstí. I milovníci vína si tu přijdou na své. Fajn je také v restauraci Základna v Dlouhé ulici, v restauraci Červený jelen, v Lokálech a nebo v síti restaurací ŠvejkV parném létě jsou konzultace možné také na zahrádkách. Tankovou Plzničku s perfektní gotickou klimatizací mají například U Pinkasů, kde 8. dubna roku 1843 byl v Praze poprvé tento lahodný zlatavý mok načepován. Méně formální je například obří zahrádka na Letné, odkud je nádherný výhled na Prahu, a kde se dá využít jak stánků, tak Letenského zámečku, dle Vašeho vkusu anebo Žižkov Beer Garden. Náplavka je na povídání příliš hlučná. Nepohrdnu ani sklenkou dobrého šampaňského, například značky Moët & Chandon.

Osobní konzultace nejsou možné v případě, že jsem na Maledivách. Od roku 2019 se na Maledivách zdržuji pouze v hlavní sezóně, a to v období od druhé poloviny ledna do první poloviny dubna. 

 

V případě, že se po osobní konzultaci rozhodnete s námi cestovat v nadcházejících 18 měsících, zaplacenou částku za osobní konzultaci, netýká se konzumace v kavárně nebo v restauraci, Vám odečteme z částky vydané za Vaši vysněnou dovolenou na Maledivách. Částka vydaná za dovolenou nesmí být nižší než 100 000 Kč bez letenek a pojištění za 2 osoby, tedy, 50 000 Kč za jednu osobu. 

Platební podmínky služby konzultace a povídání si o Maledivách

Jak v případě telefonické / online, tak osobní konzultace se vždy platí předem, a to převodem nebo vkladem na náš účet. 

 

Účet v kavárně nebo v restauraci si každý hradí sám za sebe. 

 

Otázky je vždy dobré mít připravené dopředu.

Dovolená na Maledivách s other way holiday