Telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách

Nechcete s námi na Maledivy cestovat, ale máte zájem o konzultaci, cenné rady a tipy? Nabízíme vám možnost placených konzultací, a to buď telefonicky nebo osobně. Vzhledem k mým 11 let dlouhým zkušenostem na Maledivách a s Maledivci, mým znalostem o Maledivách a mnou procestovaných zatím 119 ostrovů na většině atolů, si buďte jisti, že konzultace anebo povídání si o Maledivách budou stát za to. Dozvíte se i to, co byste se dozvědět neměli. Kdoví, třeba se po rozhovoru se mnou přeci jenom rozhodnete služeb naší cestovky využít jako se v minulosti stalo již mnohokrát. Každopádně o peníze vynaložené za konzultaci nepřijdete. V případě, že s námi budete cestovat, budou vám odečteny z ceny dovolené. 

Telefonické konzultace ohledně dovolené na Maledivách

Cena jednorázové 30 min. telefonické konzultace je 1 000 Kč. Každých dalších započatých 30 min. stojí 500 Kč. Maximální délka telefonické konzultace je 1 hodina. Mějte předem připravené dotazy, na které se chcete zeptat. 

V případě, že se po telefonické nebo online konzultaci rozhodnete s námi cestovat, zaplacenou částku za telefonickou konzultaci Vám odečteme z celkové sumy vydané za Vaši vysněnou dovolenou na Maledivách. Suma bude odečtena z částky za pobyt na Maledivách pakliže se rozhodnete s námi cestovat v nadcházejících 18 měsících. Netýká se letenek a pojištění. 

Osobní konzultace ohledně dovolené na Maledivách nebo povídání si o nich

Vzhledem k tomu, že jsme online cestovka a já jsem dost pracovně vytížená, osobní konzultace jsou možné pouze v Praze, nejlépe v centru. Místo, datum a čas si upřesníme. Ke schůzkám často využívám různé kavárny v centru, může být i Palladium kvůli parkování nebo např. Národní kavárna na Národní třídě nebo dle domluvy.

Cena jednorázové osobní konzultace jsou 2 000 Kč za první hodinu, a to max. pro 2 osoby nebo jednu rodinu (rodiče a děti). Každých dalších započatých 30 min. stojí 1 000 Kč. Maximální délka konzultace jsou 2 hodiny. V případě skupinek se cena stanoví individuálně dle počtu osob. 

Jelikož jsem velkou milovnicí dobrého piva, převážně Pilsner Urquell, další možností je také neformální konzultace nebo povídání si o Maledivách u nejlepší tankové Plzničky v Praze, a to v restauraci Tiskárna nedaleko Jindřišské věže nebo v restauraci Mincovna na Staroměstském náměstí. I milovníci vína si tu přijdou na své. Fajn je také v restauraci Základna v Dlouhé ulici, v restauraci Červený jelen, v Lokálech a nebo v síti restaurací ŠvejkV parném létě jsou konzultace možné také na zahrádkách. Tankovou Plzničku s perfektní gotickou klimatizací mají například U Pinkasů, kde 8. dubna roku 1843 byl v Praze poprvé tento lahodný zlatavý mok načepován. Méně formální je například obří zahrádka na Letné, odkud je nádherný výhled na Prahu, a kde se dá využít jak stánků, tak Letenského zámečku, dle Vašeho vkusu anebo Žižkov Beer Garden. Náplavka je na povídání příliš hlučná. Nepohrdnu ani sklenkou dobrého šampaňského, například značky Moët & Chandon.

Osobní konzultace nejsou možné v případě, že jsem na Maledivách. Od roku 2019 se na Maledivách zdržuji pouze v hlavní sezóně, a to v období od druhé poloviny ledna do první poloviny dubna. 

 

V případě, že se po osobní konzultaci rozhodnete s námi cestovat v nadcházejících 18 měsících, zaplacenou částku za osobní konzultaci, netýká se konzumace v kavárně nebo v restauraci, Vám odečteme z částky vydané za Vaši vysněnou dovolenou na Maledivách. Částka vydaná za dovolenou nesmí být nižší než 100 000 Kč bez letenek a pojištění za 2 osoby, tedy, 50 000 Kč za jednu osobu. 

Platební podmínky služby konzultace a povídání si o Maledivách

Jak v případě telefonické / online, tak osobní konzultace se vždy platí předem, a to převodem nebo vkladem na náš účet. 

 

Účet v kavárně nebo v restauraci si každý hradí sám za sebe. 

 

Otázky je vždy dobré mít připravené dopředu.

Dovolená na Maledivách s other way holiday

Maledivy a vše o nich
Vše o Maledivách aneb kompletní informace o mém malém tropickém ráji.
Speciální nabídky dovolené
Speciální nabídky ubytování, dalších služeb a naše zájezdy.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené dle přání a vašich finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.