top of page
Fotografování na Maledivách.jpg

Maledivy: Fotografování a natáčení nejenom na maledivské pláži

Letíte na Maledivy a rádi byte se pochlubili krásnými fotkami z vaší vysněné dovolené? Toužíte po profesionálních fotkách z maledivských plážích? Romantických, sexy anebo svatebních? Kolik stojí portrétní a svatební fotografie na Maledivách? Jste turisté či profesionální fotografové a kamaramani a nevíte, zda na Maledivách můžete fotografovat a natáčet? Pak jste u nás správně. Na všechny tyto otázky známe odpověď!

Svatební fotograf, Maledivy

Fotografové a kameramani na resortech

Pokud toužíte po nádherných fotografiích z dovolené na Maledivách, není to žádný problém. Na každém resortu je dnes možné najít profesionálního fotografa a kameramana, který vám za úplatu rád pořídí nádherné fotografie nebo video. Nechybí tu ani drony. Ceny portrétů či svateb se pohybují podobně jako u nás. Každý fotograf i resort má své ceny a různé druhy balíčků, která vám zašleme na vyžádání s nabídkou dovolené. Kadeřník a vizážista je součástí většiny resortů. 

Fotografové a kameramani na obydlených lokálních ostrovech

Na většině obydlených ostrovů je již dnes možné najít nějakého fotografa nebo někoho místního s dronem. Někdy se jedná o profíky a někdy o hobby fotografy. V případě zájmu o portréty na pláži nebo svatební foto či video, je vždy možné služby k ubytování poptat. V případě zájmu o profesionály je možné najmout vyhlášené maledivské fotografy a kameramany, vizážisty a kadeřníky. Již mnoho let spolupracujeme a přátelíme se špičkami ve zmíněných oborech. Ceny amatérů či hobby fotografů jsou samozřejmě nižší než ceny profesionálů. Profíky je nutné na ostrov dopravit a zaplatit jim ubytování. V případě zájmu o portrétní nebo svatební foto či video k pobytu od naší cestovky, Vám r&aacu