Maledivy: Fotografování nejenom na pláži

V dnešní době se každý rád pochlubí hezkými fotkami dovolené a co vy? Také toužíte po profesionálních fotkách z maledivské pláže? Romantických, sexy anebo svatebních? Ano? Pak jste u nás správně.

Spolupracujeme a přátelíme se špičkou maledivských profesionálních fotografů, kameramanů, vizážistů a kadeřníků. Nicméně umíme zajistit i ty levnější a méně profesionální. A ceny? Ceny ty jsou na Maledivách podobné a vyšší jako v ČR. 

POZOR! Pokud jste profesionální fotografové nebo kameramani či televizní štáb nebo žurnalisté, ať Češi, Slováci nebo jakákoliv jiná národnost než maledivská, na Maledivách bez povolení příslušného úřadu / ministerstva a také nově bez prověrky, kdy musíte vládu informovat o svém projektu, své práci, doložit vaší cestovní historii, dosaženém vzdělání, výpisy z vašich bankovních účtů a předložit výpisy z rejstříku trestů, a to vše před vaším příletem a dále podané žádosti na maledivském imigračním úřadě za přítomnosti maledivského sponzora, který vám musí zajistit business vízum platné na 3 měsíce, nic fotit a ani natáčet nesmíte. Pokud budete cokoliv natáčet nebo fotografovat bez povolení, hrozí vám vězení, vyhoštění ze země, zákaz vstupu a mnoho dalších komplikací. 

Za účelem pořízení dokumentárního filmu či reportáže musíte mít prověrku a povolení, které jsem již zmínila.

Za účelem zisku nesmí na Maledivách fotografovat svatby, portréty, resorty, hotely atd. jiná národnost, než maledivská. Zákon na ochranu maledivských fotografů. 

Jste-li jen turisté, jste v suchu. V rámci služných mravů můžete fotit, co chcete. Tzn., pokud se na vás někdo bude mračit nebo ukazovat: "Ty, ty, ty..." nebo říkat: "No, no, no...", tak to znamená, že si opravdu nepřeje, aby jste ho fotili. Speciálně některé ženy to opravdu rády nemají. Pokud si někoho z místních chcete vyfotit, nejdříve se ho zeptejte. 

Profíky, ale i obyčejné smrtelníky určitě napadne otázka, jak to, že já fotit můžu a vy ne, že jo? Odpověď je velmi jednoduchá. Jmenuji se Lucie Mohelníková a jsem malá maledivská "celebrita". Ať chci nebo ne, je to tak. Na Maledivách mě jak místní fotografové, asociace místních fotografů a vláda tolerují proto, že místním práci neberu, ale naopak ji jim dávám. Tím, že publikuji různé články a sdílím fotografie na internetu atd., dělám Maledivám zdarma destination marketing a tím, že mám cestovku jim také posílám hosty. Navíc už mám za sebou spolupráci s maledivským ministerstvem cestovního ruchu a také makretingovým boardem, která se týkala propagace Malediv a jsem tím tak prověřená. Cesta ale opravdu nebyla jednoduchá. 

Máte-li zájem na Maledivách natáčet dokument a zájem o spolupráci, neváhejte mě oslovit. Mám velmi dobré kontakty na patřičných místech, která povolení vydávají. Business visa zajistíme prostřednictvím naší vlastní maledivské společnosti.

Fotografování na Maledivách od profesionálů

Dovolená s fotografováním
Poptávka dovolené s fotografováním na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!