Svatba na Maledivách, zásnuby a líbánky na Maledivách.

Zásnuby, svatba na Maledivách a líbánky? A co třeba 3 v 1!

Svatba na Maledivách? Proč ne, ale pouze symbolická! Sníte o netradičních zásnubách, nádherné a pohádkové svatbě na maledivské pláži nebo na sand bank uprostřed oceánu nebo líbánkách na obydleném ostrově, cenově dostupném nebo luxusním resortu? S námi je možné vše. Naším tipem jsou zásnuby, svatba a líbánky během jedné dovolené, jednoduše 3 v 1.

Zásnuby na Maledivách aneb Žádost o ruku na pláži nebo kdekoliv si vzpomenete

Zásnuby aneb Žádost o ruku, je na Maledivách stejně tak, jako svatbu, možné zajistit kdekoliv si vzpomenete, a to například na pláži, na sand bank - písečné mělčině, na molu, uprostřed džungle, na lodi, v restauraci, při šnorchlování nebo potápění, prostě kdekoliv si v zpomenete. Žádost o ruku si s pomocí vlastní fantazie můžete zajistit i sami, a to zdarma anebo o její zajištění můžete poprosit nás anebo personál hotelových kapacit. V případě složitějších aranžmá nebo použití dopravních prostředků nebo různých lokalit budou služby vždy zpoplatněny. 

Svatba Maledivy, svatba na Maledivách

Svatba na Maledivách aneb Symbolický svatební obřad 

Symbolický svatební obřad je na Maledivách možné zajistit na všech resortech nebo na vybraných obydlených lokálních ostrovech. Obřady vždy organizují a zajišťují ubytovací kapacity, ve kterých trávíte svou dovolenou. Externí zajištění není možné.

Vzít se můžete na pláži, na sand bank (písečná mělčina), na neobydleném ostrově, na lodi, pod vodou, prostě kdekoliv, kde svatební obřady resorty, hotely nebo penziony nabízí anebo vy za danou lokalitu zaplatíte. 

Zorganizovat se dá malá nenáročná svatba s přírodní výzdobou a místní florou, například s květy frangipani / plumeria a ibišku anebo velká okázalá svatba s profesionálními floristy a květinami z celého světa. V tomto případě ale rozbijte opravdu obří prasátko.

Obřad / ceremoniál probíhá podobně, jak jej známe z Česka nebo Slovenska. Oddávajícím je buď personál penzionu, hotelu nebo resortu. Po zakončení obřadu vám "oddávající" vystaví symbolický certifikát o uzavření symbolického sňatku, který není právně uznatelným dokladem nikde na světě. Symbolické sňatky nejsou nikde evidovány jelikož jsou neplatné. Tyto symbolické obřady standardně probíhají beze svědků. 

Pokud jste Češka / Čech nebo Slovenka / Sovák a vezmete si na pláži Maledivce / Maledivku, kdy oddávajícím bude personál hotelu, penzionu nebo resortu či vodních sportů nebo potápěčského centra, bez toho abyste byla / byl muslimka / muslim nebo bez konvertování k islámu a bez přítomnosti certifikovaného úředníka tak, jak jsem to kdysi udělala já, jedná se o pouhou srandu, ze které se dá vyspat. V případě rozchodu nemá tato akce žádné následky a zbude vám na ni pouhá vzpomínka. Tato varianta symbolické svatby je neplatná a nikde se neeviduje. Symbolický certifikát můžete jednoduše roztrhat stejně tak, jako jsem to po rozchodu v roce 2015 udělala já. Tahle symbolická svatba mi připomněla dětství, konkrétně 4. třídu, kdy jsem si v pátek před školou na pískovišti brala za muže bráchu mé kamarádky. Dělali jsme jakože jsme na pláži. :-D

Pokud jste například Češka / Čech / anebo Slovenka / Slovák křesťanského vyznání nebo bez náboženského vyznání a chcete si vzít Maledivce / Maledivku, aby byl sňatek možné zlegalizovat, nejprve musíte konvertovat k islámu, a poté je možné se za Maledivce / Maledivku provdat. Oddávat vás může pouze certifikovaný státní úředník. Tyto sňatky probíhají za přítomnosti svědků a jsou evidovány. S oficiálním sňatkem je spojeno mnoho úkonů, jako např. krevní testy, testy na HIV a mnoho dalšího. 


Zkráceně, na Maledivách jsou právně uznatelné svatby pouze tehdy, pokud jste Maledivec a berete si Maledivku anebo pokud jste muslimského vyznání. V jiném případě, jak již bylo zmíněno, se jedná pouze o symbolický svatební obřad, který není platný, a který se ani v České republice, ani na Slovensku nebo v jiných zemích nedá zlegalizovat. 

Několika pravých maledivských a muslimských svateb jsem se již účastnila. Svatby probíhají velmi podobně jako ty naše, pouze s tím rozdílem, že je obřad většinou až večer nebo při západu slunce, kdy už nebývá teplo a na svatební párty se neopijete, ale nafotíte velkou hromadu fotek s nevěstou a ženichem. Svatební "párty" většinou trvá pouze 3 h. 

Pozor, začátkem roku 2019 vešel v platnost nový zákon a ne všechny penziony a hotely na obydlených ostrovech mohou symbolické obřady organizovat! Ubytovací kapacity musí mít na organizaci symbolické svatby povolení (business se dělá na všem), jinak se jedná o nezákonnou záležitost, která je trestná! Ani s tímto povolením není možné sňatky zlegalizovat. 

Ceny symbolických obřadů se pohybují od 700 USD až po třeba 50 000 USD a více. Vždy záleží na obsahu balíčku. Sňatek na Maledivách je buď taková hezká drahá sranda anebo únik od všech příbuzných a pro nás typických svateb. Jednoduše se vezmete na pláži či kdekoliv v ráji a po návratu, buď v Česku nebo na Slovensku, jenom zajdete na úřad se svědky a třeba i rodiči a oficiálně se vezmete.

Ve finále je symbolická svatba na Maledivách jednodušší než třeba legální svatba na Srí Lance nebo kdekoliv v Asii, protože legalizace sňatku v cizině, respektive mimo Evropskou unii, není žádný med. V mnoha zemích jsou vyžadovány krevní testy a spousty dalších dokumentů. Sňatek pak musíte zlegalizovat prostřednictvím našich ambasád a ještě na speciální matrice v Brně. Pokud tedy na svatbě buď nechcete anebo oželíte "tisíc" příbuzných, je svatba na Maledivách dokonalá romantika. 

Spousta manželských i nemanželských párů, speciálně Asiaté, si s sebou na Maledivy vozí smoking a svatební šaty a jen se na pláži nechají vyfotit. Osobně znám spousty místních i zahraničních fotografů, vizážistů a kadeřníků. Objednat je, je to nejmenší. Připravte si ale velký balík peněz.

Portrétní fotografie, Maledivy

Obnova svatebního slibu na Maledivách

Obnova svatebního slibu je na Maledivách také samozřejmostí. Pokud už ženatí či vdané jste, je možné zajistit obnovu svatebního slibu, které my na Maledivách říkáme "Renewal of Vows". Pokud jste spolu už 10, 15, 20, 25, či více let, klobouk dolů a jestli svůj protějšek pořád milujete, nabízí se tu krásná příležitost, jak jí nebo jemu svou lásku dokázat a k výročí svůj slib obnovit na maledivské pláži.

Líbánky na Maledivách aneb Honeymoon

Máte už po zásnubách i svatbě a na Maledivách chcete strávit dokonalé líbánky? I to je s námi možné. Maledivy jsou opakovaně vyhlašované jako nejromantičtější destinace právě na líbánky, které je v našem tropickém ráji možné strávit jak na resortech tak na obydlených ostrovech.

 

Většina resortů pro novomanžele nabízí nějaký ten malý bonus zdarma v podobě květinové dekorace na posteli, košíku s čerstvým ovocem a lahví sektu nebo vína. Luxusní resorty mají v nabídkách i další malé drobnosti nebo romantickou večeři na pláži a podobně. Stejně tak je tomu na obydlených lokálních ostrovech, ale bez alkoholu. 

Abyste tyto bonusy mohli získat, jedinou podmínkou hotelových kapacit je, že dovolenou na Maledivách musíte strávit nejdéle 6 měsíců od data svatby a jako důkaz musíte cestovkám nebo hotelovým kapacitám zaslat kopii vašeho oddacího listu.

Zásnuby, svatba a líbánky v tropickém ráji 3 v 1

Za spoustu let provozu naší cestovky se nám na Maledivách zasnuboval, ženil anebo užíval líbánek nejeden pár. Jeden náš klient měl svatbu na lokálním ostrově a na druhém nádherné líbánky. Jiný náš klient se stihl za pouhých 10 dní na Maledivách zasnoubit, oženit a ještě prožít fantastické líbánky. Svou milou vzal nejprve na jeden obydlený lokální ostrov, kde zásnuby měly probíhat formou romantické večeře při svíčkách na pláži. Bohužel v den zásnub zrovna lilo a lilo a lilo. Taková "Láska mezi kapkami deště", také přece není k zahození. Nakonec se véča konala v penzionu pod střechou. Prsten byl naaranžován do pokrmu. Chuděra budoucí manželka si nejdříve málem vylámala zuby a pak prsten ještě málem spolkla, jak byla překvapená. Později ale vyprávěla, že byla tak šťastná, že z toho brečela jak malá holka... Během pár dní ji její nastávající vzal na jiný obydlený ostrov, kde měli svatbu na pláži při západu slunce. Dokonalá romantika. Za dalších pár dní ji budoucí manžel unesl na krásné líbánky na luxusní resort, kde měli velkou postel, co tam se dělo, to nevím...užívali si bazén, šampaňské, luxusní masáže... No prostě pohádka, co vám budu povídat...

Takže chlapi / ženský, kteří / které plánujete svou drahou polovičku překvapit, prostě neváhejte a udělejte to třebas taky tak. 3 v 1, zásnuby, svatba a líbánky. Ušetříte si nervy, čas i vlastní kapsu. Možná, že to bude dokonce i 4 v 1. Nikdo neví, co se stane o svatební noci, či při líbánkách. Za tu 4 my už ale neručíme. 

Je opravdu jenom a jenom na vás, v jakém stylu byste netradiční, ať zásnuby, svatbu nebo líbanky, či vše najednou, chtěli pojmout. Jak na resortech, tak na obydlených lokálních ostrovech se dají zažít nezapomenutelné zážitky. 

Naplánujeme a zajistíme pro vás cokoliv, co je v rámci bezpečnosti a zákonů Malediv a za co vy zaplatíte. Umíme to jak "levně", tak luxusně.    

Zdají se vám zásnuby, svatba a líbánky na Maledivách fádní?! Originální a dobrodružné zásnuby mohou proběhnou např. na srílanském safari, symbolická svatba na maledivské pláži a romantické líbánky tisíce a jedné noci můžete strávit v arabské poušti. Dokonalé, že?! Kombinace Srí Lanky, Malediv a emirátů.

​Zásnuby, symbolickou svatbu anebo líbánky ve zmíněných destinacích zajistíme na míru dle vašich přání a finančních možností. V případě zájmu nám neváhejte zadat poptávku. 

Dovolená bez dětí!

Zásnuby, svatba anebo líbánky na Maledivách?