top of page
Zásnuby, svatba a líbánky.jpg

Zásnuby, svatba na Maledivách a líbánky? A co třeba 3 v 1!

Svatba na Maledivách? Proč ne, ale pouze symbolická! Sníte o netradičních zásnubách, nádherné a pohádkové svatbě na maledivské pláži nebo na sandbank aneb písečné mělčině uprostřed Indického oceánu nebo líbánkách v luxusním resortu , cenově dostupném resortu nebo na obydleném ostrově? S námi je možné vše. Naším tipem jsou zásnuby, svatba a líbánky během jedné dovolené, jednoduše 3 v 1. Osobně jsem na Maledivách zažila a zorganizovala již několik turistických i místních svateb.

Zásnuby na Maledivách aneb Žádost o ruku na pláži nebo kdekoliv si vzpomenete

Zásnuby aneb Žádost o ruku, je na Maledivách stejně tak, jako symbolickou svatbu či obnovu svatebního slibu, možné zajistit kdekoliv si vzpomenete, a to například na pláži, na sandbank - písečné mělčině, na molu, uprostřed džungle, na lodi, v restauraci, při šnorchlování nebo potápění, v podmořské restauraci, prostě kdekoliv si v zpomenete. Žádost o ruku si s pomocí vlastní fantazie můžete zajistit i sami, a to zdarma, anebo o její zajištění můžete poprosit nás anebo personál hotelových kapacit. V případě složitějších aranžmá nebo použití dopravních prostředků nebo různých lokalit budou služby vždy zpoplatněny. 

Svatba Maledivy, svatba na Maledivách

Svatba na Maledivách aneb Symbolický svatební obřad 

Symbolický svatební obřad je na Maledivách možné zajistit na všech resortech nebo na vybraných obydlených lokálních ostrovech. Obřady vždy organizují a zajišťují ubytovací kapacity, ve kterých trávíte svou dovolenou. Externí zajištění není možné.

Vzít se můžete na pláži na ostrově, kde jste ubytování, na sandbank (písečná mělčina), na neobydleném ostrově, na lodi, pod vodou, prostě kdekoliv, kde svatební obřady resorty, hotely nebo penziony nabízí anebo vy za danou lokalitu zaplatíte. 

Zorganizovat se dá malá nenáročná svatba s přírodní výzdobou a místní florou, například s květy frangipani / plumeria a ibišku anebo velká okázalá svatba s profesionálními floristy a květinami z celého světa. V tomto případě ale rozbijte opravdu obří prasátko.

Obřad / ceremoniál probíhá podobně, jak jej známe z Česka nebo Slovenska. Oddávajícím je buď personál resortu, hotelu nebo penzionu či ve výjimečných případech také já. Po zakončení obřadu vám "oddávající" vystaví symbolický certifikát o uzavření symbolického sňatku, který není právně uznatelným dokladem nikde na světě a nedá se legalizovat. Symbolické sňatky nejsou nikde evidovány jelikož jsou symbolické, tedy neplatné. Tyto symbolické obřady standardně probíhají beze svědků.