top of page

Nabídka relaxačních, poznávacích a zážitkových pobytů nejenom na Maledivách

Maledivy: Aktuální nabídka pobytů a zájezdů v roce 2024 a 2025

Aktuální nabídka dovolené, aktuální zájezdy na Maledivy 2023 a 2024
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Nabídka aktuálních a pečlivě vybraných nabídek dovolené na Maledivách v roce 2024 a 2025 od resortů, hotelů, penzionů i jachet nebo katamaránů a kompletní zájezdy.

Milí milovníci Malediv, válečky na pláži, šnorchlování, potápění, rybolovu, rozmazlování se na luxusních resortech, v lázních a dalších aktivit, Maledivy i další vybrané destinace, které nabízíme, mají dynamické trhy, a to znamená, že denně z resortů, hotelů a dalších ubytovacích kapacit dostáváme spousty aktualizací cen a speciálních nabídek. Jedná se například o bonusy za včasné rezervace, nabídky upgrade stravy, transferu, dětí a další různé promo akce. 

 

Naše nabídky vždy udržujeme aktuální a okamžitě na ně reagujeme. Z tohoto důvodů nemáme pobyty a zájezdy předem připravené, ale vše připravujeme na míru dle aktuálních nabídek ubytovacích kapacit a leteckých společností. Neváhejte nás oslovit pro cenovou nabídku vaší dovolené nejenom na Maledivách, kterou přesně pro vás připravíme na míru dle vašich přání a finančních možností.

 

Speciální nabídky nám od ubytovacích kapacit chodí denně, a je tak časově náročné je právě denně přidávat na web, jelikož mívají krátkou platnost, proto nás o aktuální nabídky dovolené na Maledivách neváhejte požádat. Dovolenou na Maledivách a zájezdy vždy připravujeme na míru dle rozpočtu a přání klientů, dle nichž pro vás vybereme tu nejvhodnější aktuální nabídku. A prozradíme vám také, jak vybrat ten správný zájezd přímo pro vás, jak se orientovat v moři, co v moři, v oceánu zájezdů na internetu, a hlavně na co si dávat pozor při výběru zájezdu na Maledivy. Níže naleznete aktuální nabídky s delší platností.

Zažijte s námi spousty nezapomenutelných zážitků, užijte si nemalé množství fantastických poznávacích i relaxačních pobytů, zažijte tu vaši perfektní a vysněnou dovolenou na Maledivách!

Luxusní dovolenou na Maledivách i cenově přijatelnou pro vás připravíme na míru dle vašich požadavků a finančních možností. 

Aktuální nabídka pobytů na resortech všech katogorií 2024 a 2025

Aktuálně máme k dispozici speciální nabídky na luxusní resorty, cenově dostupné resorty i nízkorozpočtové resorty na zimu, jaro a už i léto a podzim 2024. Ceníky jsou platné až do října 2024. Neváhejte zadat poptávku.

Nízkorozpočtové, cenově dostupné, luxusní resorty, soukromé ostrovy a residence pro vás pečlivě vybírám. Maledivy jsem procestovala křížem krážem a cestují dál! Aktuálně jsem navštívila 179 ostrovů na většině atolů! Znám všechny atoly i ostrovy!

Jarní prázdniny, Vánoce a Silvestr (nejdražší v roce) a Velikonoce na Maledivách? Proč ne!
Mějte nabité bankovní konto a termín rezervujte alespoň 6 měsíce dopředu!

Zásnuby, svatba a líbánky,  dovolená bez dětí nebo dovolená s dětmi? Cokoliv si budete přát!

Skupinové dovolené, firemní a incentivní pobyty na Maledivách 2024 a 2025

Jste-li skupina jakéhokoliv ražení a máte zájem o skupinové pobyty jakéhokoliv zaměření, mimo pěších túr, kempování, nudismu a sexuálního turismu, neváhejte se na nás obrátit! Na míru ušijeme dokonalý trip právě pro vaši skupinu! Problém nám nedělají ani smíšené páry, např. šnorchlista a nešnorchlistka, potápěč/ka a nepotápěč/ka, rybář/ka a nerybář/ka atd. nebo opačně.

Pro skupinky od 6 dospělých osob, při rezervaci 3 bungalovů nebo vilek na resortech na minimálně 7 nocí, nabízíme skupinové slevičky. Čím více bungalovů nebo vilek na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. Pro skupiny od 20 osob (10 pokojů) a více, jsme u penzionů a hotelů na obydlených ostrovech či safari lodích a jachtách schopni vyjednat speciální podmínky a množstevní slevičky.

Každá ubytovací kapacita si své podmínky vytváří sama. Někteří hoteliéři jsou ke skupinám velmi shovívaví a někteří naopak. Vždy také záleží na požadovaném termínu. POZOR! Resorty již dnes mají opačnou politiku. Většina resortů velkým skupinám nabízí větší ceny, než jsou ceny v běžných cenících. Resorty na Maledivách jsou zaměřené spíše na páry, rodiny a party přátel než-li na velké skupiny aneb incentivní pobyty.

Plavby na safari lodích a jachtách jsou vhodné především pro skupiny od 10 osob!

Katamarány a menší jachty či dhoni jsou vhodné pro skupinky od 4 do 10 osob. 


Taková plavba na katamaránu na pár nocí, zakončená relaxem na resortu nebo obydleném ostrově nezní špatně, že?! Pozor! Rozhodně se ale nejedná o Maledivy levně!

Zájezdy na Maledivy 2024 a 2025 aneb Nabídka tradičních i netradičních zájezdů

Zájezdy na Maledivy, mimo poznávacích zájezdů "Maledivy s Lucií", připravujeme na míru dle individuálních přání klientů a jejich rozpočtů. Zájezdy na míru, mimo poznávaček s průvodcem, do kterých je vybráno to nejlepší, jsou tou nejlepší možnou volbou. Dle přání klientů neznamená dráž než předem sestavené zájezdy, které jsou prodáváné masově a v turnusech. Znamená to více možností a flexibility. Zájezdy na Maledivy nestojí pár kaček, a tak by se měly připravovat s láskou a péčí dle individuálních přání. 

Zájezdy a poznávací okruhy po obydlených ostrovech s "průvodkyní" Lucií 2025

Zažijte a prozkoumejte se mnou, s Lucií, "velkou šéfovou" cestovky other way holiday, ty nejhezčí, turisty méně políbené obydlené ostrovy na severu Malediv, na Haa Alif atolu, na Noonu atolu a vyhlášený ráj pro milovníky dlouhých pláží na Alif Dhaal atolu. Zažijte to nejlepší z obydlených ostrovů, poznejte nepoznané, ochutnejte život místních.


Termíny a ceny okruhů na rok 2025 jsou již vypsány. S rezervacemi rozhodně neváhejte, jelikož je opravdu velká poptávka a místa jsou omezena! Poznávačky se mnou jsou opravdu nezapomenutelné a výjimečné, protože nejsem obyčejná průvodkyně!

Poznávačky Maledivy s Lucií na únor a březen 2025 jsou v prodeji. Vybrané okruhy se z důvodu nezadržitelně narůstajícího počtu turistů pojedou naposledy. Již nyní máme mnoho pokojů prodaných nebo rezervováno. S rezervacemi neváhejte!

Aktuální nabídka letenek na Maledivy 2024 a 2025

Aktuální ceny zpátečních letenek se pohybují v ekonomické třídě z Prahy na Maledivy, z Vídně, Mnichova, Frankfurtu a Berlína od 16 500 Kč do 34 000 Kč. Business Class je z Mnichova s prémiovými aeroliniemi Fly Beond zakoupit již od 65 000 Kč. Záleží na výběru odletového místa, aerolinie, délky přestupů a dalších faktorů. O letenkách na Maledivy.

Naši externí delegáti a letištní zástupci hotelů se o vás postarají!

Dokonalý zájezd

Jak vybrat dokonalou dovolenou a dokonalý zájezd na Maledivy?

Pokud hledáte tu nejdokonalejší dovolenou a ten nejdokonalejší zájezd na Maledivy, nic neřeště a jednoduše to nechte na nás!

Jak se orientovat v moři nabídek, zájezdů na Maledivy a "konkurenčních" cestovek?

Orientace v moři, co v moři, v oceánu nabídek, zájezdů a cestovek není pro lajka vůbec snadná. Nabídek a zájezdů je na internetu opravdu mnoho a cestovek, ať agentur nebo cestovních kanceláří také. Na českém a slovenském trhu je pouze hrstka cestovních kanceláří, jejichž majitelé nebo personál Maledivám opravdu rozumí. Zbytek na Maledivy zase tak často nelétá a ví o nich minimum. Informace mají načtené z našeho webu nebo z internetu.

Troufnu si říct, že jsme jediní na českém a slovenském trhu, kdo má o Maledivách takový přehled, jelikož tu působím již od roku 2009. Od roku 2011 do roku 2019 jsem tu trávila až 6 měsíců v roce. Od roku 2019 na Maledivách v hlavní sezóně každoročně trávím 2 až 3 měsíce. Zatím jsem celkem procestovala 179 ostrovů na většině atolů. Moji maledivští partneři a kolegové procestovali již všechny obydlené ostrovy a resorty.

Pozor na ty, kteří se za experty na Maledivy vydávají, a přitom jimi opravdu nejsou! Být zainteresován nebo žít na Srí Lance, neznamená znát Maledivy! Tyto dvě destinace jsou velice odlišné! Já o sobě také netvrdím, že jsem expert na Srí Lanku, nebo Spojené arabské emiráty, kde jsem byla několikrát, či Katar, byť je znám dobře. Znám je, umím je, ale netvrdím o sobě, že jsem expert nebo specialista. Expertem nebo specialistou se člověk stává až tehdy, když Maledivy opravdu zná, žil tu, měl místního či místní, pravidelně sem létá, tráví tu nějaký ten čas a nekomolí místní názvy, což rádoby čeští experti na Maledivy dělají. Specialista a expert na Maledivy rovněž musí zná každý kout destinace tak, jako já!

Ono nabízet luxusní cestování a luxusní dovolenou pro ty nejnáročnější je fajn, ale je fajn také znát destinaci a ostrovy, a to je právě v případě Malediv na prvním místě. I my umíme prodat mezinárodní brandovaný hotel nebo luxusní resort na nepěkném ostrově a v nepěkné lokalitě, ale neděláme to! Našim náročným klientům nabízíme především lokalitu, kvůli které se na Maledivy létá. Luxusní brandovaný hotel je možné si užít kdekoliv jinde na světě za menší peníze. 

Mnoho cestovek má na svých webech o Maledivách pouze hrstku informací anebo staré informace. Některé cestovky informace dokonce kopírují z našeho webu. Jiné cestovky zase nabízí neexistující nebo uzavřené resorty a hotelové kapacity anebo vás s klidem posílají do Mali (západní Afrika) nebo na Mahe (Seychely), namísto do Male, což je hlavní město Malediv, a také označení mezinárodního letiště v Male, tedy Velana International Airport (MLE). Jiné cestovky vás zase v klidu pošlu na resort nebo ostrov kolem kterého je hafo mořské trávy anebo je z něj „fantastický“ výhled na mezinárodní letiště Velena, ostrovní město Hulhumale, hlavní město Male anebo na „úžasnou“ skládku Thilafushi, z níž neustále stoupá bílý nebo šedý dým. 

JJ, byť jsou Maledivy dovolenkový ráj, ne každý ostrov je perfektní. Toto pravidlo platí nejenom pro ostrovy, kde jsou resorty, ale také pro obydlené lokální ostrovy, kde se nachází penziony a hotely.

Na co si dávat pozor při výběru dovolené a zájezdu na Maledivy u "konkurence"? 

U výběru zájezdu je nutné dávat si pozor na to, kdo zájezd pořádá, zda je to česká, německá, rakouská, polská nebo jiná zahraniční cestovka, a jak moc je schopen vám pracovník cestovní agentury nebo cestovní kanceláře o prodávaném zájezdu, lokalitě a ubytování říct.

Dále je nutné dávat si pozor na skryté poplatky a počty nocí. Většina cestovek u zájezdů uvádí počty dnů a ne nocí, aby nabídka tak vypadá lákavě. Pozor ale, v případě spojů se nemusí jednat o ty nejrychlejší a vy můžete strávit 2 až 3 dny ze 7 na cestě.

Dalším chytákem je strava a prodej obyčejnějších resortů pouze se snídaní, kdy pak za další stravu zaplatíte nehorázné peníze. Pokud nepijete alkohol, na levnějších resortech doporučím plnou penzi a pokud pijete, tak All Inclusive. Na luxusních resortech funguje stravování trošku jinak. Většina luxusních resortů nabízí pobyty pouze se snídaní nebo polopenzí. Málokteré nabízí plnou penzi nebo All Inclusive.

Ostražití buďte také u All Inclusive. Zahraniční cestovky, které své zájezdy prodávají na českém a slovenském trhu, mají odlišné balíčky All Inclusive. Ty balíčky jsou tzv. osekané a limitované, aby nabídka zájezdu vypadala lákavě, tedy, co nejlevněji. Tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá!

Pozor si dávejte také na to, zda je v ceně započítána doprava na ostrovy! Speciálně na rezervačních systémech nebývá!

Dalším bodem, na který si dát u zájezdů pozor, jsou pokoje, které jsou nabízeny. Cestovky často nabízí i pokoje takové, které neexistují. Maledivské hotelové kapacity mají velké množství bungalovů a vil, a to jak plážových, tak vodních.

 

Dále je také důležité dávat si pozor na recenze, různé blogy a influencery na sociálních sítích. Ve vyhledávačích se na prvních stránkách umísťuje spousta webů, které nejsou cestovkami, ale pouze blogy a podobně. Rovněž pozor na informace na internetu. Blogy a weby bývají placené a jejich autoři ve většině případů píší o tom, co dostanou zdarma anebo se slevou. Nemusí se zaručeně jednat o dobrou věc. Stejné pravidlo platí pro influencery na sociálních sítích, kteří si za propagaci nechávají platit nemalé peníze nebo cetsování dostávají zdarma nebo s velkou slevou.

Pozor také na cestovky, které své klienty nahání na sociálních sítích v různých diskuzních skupinách. Většinou nabízí resorty, kde mají největší provizi, ale je jim jedno, jestli je resort dobrý nebo ne.

 

Pozor také na kvantitu a kvalitu. Předem připravené zájezdy se většinou prodávají na kvantitu, nikoliv na kvalitu. 

 

Zájezdy na míru, tzv. forfaitové zájezdy anebo služby ubytování vč. stravy a dopravy na Maledivách se připravují s láskou a vkládají se do nich osobních zkušenosti právě tak, jak to děláme my. 

 

Cestovky, které nabízí celý svět a mnoho destinací vám nikdy nemohou poskytnou servis jako třeba například my, protože destinace atd. nikdy neznají tak moc detailně.

Kdo je nejlepší cestovka, specialista a expert na Maledivy?

No přece já, other way holiday! Výše zmíněné je jen pár věcí, které mě napadly, a o kterých vím, že se na ně musí dávat velký pozor speciálně při výběru dovolené a zájezdu na Maledivy, jelikož jsou Maledivy opravdu velmi specifickou destinací. Ptáte se proč? Protože máme přes 1 200 ostrovů, z nichž aktuálně na zhruba 350, a to jak na obydlených, tak resortech, můžete strávit dovolenou. Ne každý ostrov je dokonalý pro perfektní dovolenou. A jaký je ten perfektní? To my víme zcela zaručeně! Nechcete-li se napálit, cestujte s námi. 

Lovu dokonalé dovolené v moři nedokonalých zájezdů, neználků, sociálních sítí, placených propagací, lživého marketingu, a odvodných webů: "Zdar!".

Lucie & tým "other way holiday"

Cestou necestou, poznávej nepoznané, zažívej a užívej! other way holidays jsou tu!

Nejenom perly Indického oceánu čekají na vás! Zrelaxujte se na Maledivách, prozkoumejte s námi přírodní krásy Srí Lanky, Seychel, Zanzibaru, Madagaskaru, Mauricia a dalších exotických destinací. Zažijte minulost, přítomnost i budoucnost ve Spojených arabských emirátech nebo v Kataru! To není "other way holiday", ale "other way holidays" aneb amazing luxury holidays! Ve zmíněných destinacích, netýká se Malediv, zajišťujeme pouze kvalitní 4* hotely a penziony a luxusní dovolenou aneb 5* hotely a resorty a luxusní 5* či nejluxusnější 5* a soukromé ostrovy a residence.

© Informace a fotografie použité na této stránce o aktuálních nabídkách a zájezdech

Veškeré informace použité na této stránce o aktuálních nabídkách dovolené na Maledivách a zájezdech na Maledivy pochází z mých vlastních zkušeností, které na Maledivách čerpám od roku 2009, a taktéž z mé a mých kolegů každodenních rutinních činností s přípravou dovolených na Maledivách. Všechny fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní.

V případě dotazů nebo nabídky dovolené a rezervace nás neváhejte kontaktovat

bottom of page