top of page

Maledivy: Aktuální nabídka pobytů a zájezdů v roce 2024 a 2025

Aktuální nabídka dovolené, aktuální zájezdy na Maledivy 2023 a 2024

Milí milovníci Malediv, válečky a relaxu na pláži, šnorchlování, potápění, rybolovu, rozmazlování se na luxusních resortech, v lázních a dalších aktivit, na této stránce najdete pečlivě vybranou nabídku aktuálních nabídek dovolené na Maledivách v roce 2024 a 2025 od resortů, hotelů, penzionů i jachet nebo katamaránů a kompletní zájezdy s delší platností cen. 

 

Maledivy i další vybrané destinace, které nabízíme, mají dynamické trhy, a to znamená, že několikrát týdně z resortů, hotelů a dalších ubytovacích kapacit dostáváme spousty aktualizací cen a speciálních nabídek. Jedná se například o bonusy za včasné rezervace, nabídky upgrade stravy, transferu, dětí a další různé promo akce. Naše nabídky vždy udržujeme aktuální a okamžitě na ně reagujeme. Mimo poznávacích zájezdů připravujeme vždy dovolenou na Maledivách a zájezdy na míru dle rozpočtu a přání klientů. Níže naleznete aktuální nabídky s delší platností.

A jako bonus vám prozradíme, kdy nejlépe zajistit dovolenou, zda je výhodnější first minute nebo last minute, kdy na do našeho tropického ráje cestovat, jak vybrat ten správný zájezd přímo pro vás, jak se orientovat v moři, co v moři, v oceánu zájezdů na internetu, a hlavně na co si dávat pozor při výběru zájezdu na Maledivy.

Nabídka relaxačních, poznávacích a zážitkových pobytů nejenom na Maledivách

Zažijte s námi spousty nezapomenutelných zážitků, užijte si nemalé množství fantastických poznávacích i relaxačních pobytů, zažijte tu vaši perfektní a vysněnou dovolenou na Maledivách!

Zájezdy na Maledivy 2024 a 2025 aneb Nabídka tradičních i netradičních zájezdů

Zájezdy na Maledivy, mimo poznávacích zájezdů "Maledivy s Lucií" a produktu "Cestuj s Lucií", připravujeme na míru dle individuálních přání klientů a jejich rozpočtů. Zájezdy na míru, mimo poznávaček s průvodcem, do kterých je vybráno to nejlepší, jsou tou nejlepší možnou volbou. Dle přání klientů neznamená dráž než předem sestavené zájezdy, které jsou prodáváné masově a v turnusech. Znamená to více možností a flexibility. Zájezdy na Maledivy nestojí pár kaček, a tak by se měly připravovat s láskou a péčí dle individuálních přání. 

Zájezdy a poznávací okruhy po obydlených ostrovech s "průvodkyní" Lucií 2025

Zažijte a prozkoumejte se mnou, s Lucií, "velkou šéfovou" cestovky "other way holiday", ty nejhezčí, turisty méně políbené obydlené ostrovy na severu Malediv, na Haa Alif atolu, na Noonu atolu a vyhlášený ráj pro milovníky dlouhých pláží na Alif Dhaal atolu. Zažijte to nejlepší z obydlených ostrovů, poznejte nepoznané, ochutnejte život místních. Poznávačky se mnou jsou opravdu nezapomenutelné a výjimečné, protože nejsem obyčejná průvodkyně, ale osoba s letitými zkušenostmi nejenom ze života v našem tropickém ráji!

Okruhy v roce 2025 jsou jubilejní. Jedná se o 10. ročník okruhů. Do budoucna jsou „Maledivy s Lucií“ plánované do roku 2028, kdy se bude jednat o 13. ročník. Definitivní konec okruhů je v plánu nejpozději v roce 2030, což by byl 15. ročník. Spíše ale v roce 2028. Důvody pro ukončení okruhů jsou tři. Prvním je overtourism. Na obydlených ostrovech ve středních Maledivách, kde již několik let není, co poznávat. Ostrovy jsou posledních pár let příliš turistické, místní kultura a lidé se tím mění a hodně změnili. Proto poznáváme sever Malediv, který ještě není tak moc turistický. Brzy ale bude také. Druhým důvodem je můj věk a třetím, že se jako houby po dešti rodí laciné kopie mých poznávaček právě na příliš turistických obydlených ostrovech a lokalitách, což absolutně haní produkt poznávaček Malediv s průvodcem, které jsem propagovala jako první. Říká se, že v nejlepším se má přestat, což jsem v případě středních Malediv udělala a nabízím našim klientům poslední ztracené ráje severních Malediv.

Okruh V. se z důvodu narůstajícího velkého počtu ubytovacích kapacit a turistů na ostrově jede v roce 2025 naposledy. Z důvodu velké poptávky, omezených míst a narůstajícím overtourismem s rezervacemi okruhů rozhodně neváhejte!

Aktuální nabídka pobytů na resortech všech katogorií 2024 a 2025

Soukromé ostrovy a residence, luxusní resorty, cenově dostupné resorty a nízkorozpočtové resorty pro vás pečlivě vybírám. Maledivy jsem procestovala křížem krážem a cestují dál! Aktuálně jsem navštívila 179 ostrovů na většině atolů! Znám všechny atoly i ostrovy! Aktuálně máme k dispozici speciální nabídky na luxusní resorty, cenově dostupné resorty i nízkorozpočtové resorty na léto a podzim 2024. Ceníky jsou platné až do října 2024. Na zimu a jaro 2025 dorazí speciální nabídky, co nevidět! Luxusní dovolenou na Maledivách i cenově přijatelnou pro vás připravíme na míru dle vašich požadavků a finančních možností. Neváhejte zadat poptávku.

Aktuální nabídka pobytů na nejenom obydlených ostrovech 2024 a 2025

A co třeba nakombinovat více resortů anebo obydlených ostrovů během jednoho pobytu nebo rovnou zažít vše v jednom, a to nejprve dobrdružství a poznání na obydlených ostrovech a poté zasloušený relax na resortu? Aktuálně již máme k dispozici ceníky na obydlené ostrovy na sezónu 2024 / 2025. Neváhejte zadat poptávku.

Jarní prázdniny, Vánoce a Silvestr (nejdražší v roce) a Velikonoce na Maledivách? Proč ne!

V případě jarních prázdnin (leden, únor a březen), Velikonoc a Vánoc a Silvestra je nutné dovolenou zarezervovat alespoň 6 měsíců dopředu. Později jsou v nabídce většinou už je zbytky. V případě Vánoc a Silvestra pak mějte dostatečně nabité konto, protože se jedná o nejdražší období v roce, a to zejména zhruba od 15. prosince do zhruba 15 ledna.

Zásnuby, svatba a líbánky,  dovolená bez dětí nebo dovolená s dětmi? Cokoliv si budete přát!

Zásnuby, svatba, líbánky, dovolená bez dětí anebo naopak dovolená s dětmi? Jak je libo. Každý ostrov nabízí něco jiného! Pozor! Svatby se na resortech pohybují od 1 000 USD a výše a na obydlených ostrovech od 700 USD a výše. Resorty Adults Only nebo s věkovým omezením patří k dražším resortům. Rodinné resorty jsou většinou vystavěné na větších ostrovech.

Skupinové dovolené, firemní a incentivní pobyty na Maledivách 2024 a 2025

Jste-li skupina jakéhokoliv ražení a máte zájem o skupinové pobyty jakéhokoliv zaměření, mimo pěších túr, kempování, nudismu a sexuálního turismu, neváhejte se na nás obrátit! Na míru ušijeme dokonalý trip právě pro vaši skupinu! Problém nám nedělají ani smíšené páry, např. šnorchlista a nešnorchlistka, potápěč/ka a nepotápěč/ka, rybář/ka a nerybář/ka atd. nebo opačně.

Pro skupinky od 6 dospělých osob, při rezervaci 3 bungalovů nebo vilek na resortech na minimálně 7 nocí, nabízíme skupinové slevičky. Čím více bungalovů nebo vilek na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. Pro skupiny od 20 osob (10 pokojů) a více, jsme u penzionů a hotelů na obydlených ostrovech či safari lodích a jachtách schopni vyjednat speciální podmínky a množstevní slevičky.

Každá ubytovací kapacita si své podmínky vytváří sama. Někteří hoteliéři jsou ke skupinám velmi shovívaví a někteří naopak. Vždy také záleží na požadovaném termínu. POZOR! Resorty již dnes mají opačnou politiku. Většina resortů velkým skupinám nabízí větší ceny, než jsou ceny v běžných cenících. Resorty na Maledivách jsou zaměřené spíše na páry, rodiny a party přátel než-li na velké skupiny aneb incentivní pobyty.

Plavby na safari lodích a jachtách jsou vhodné především pro skupiny od 10 osob! Katamarány a menší jachty či dhoni jsou vhodné pro skupinky od 4 do 10 osob. Taková plavba na katamaránu na pár nocí, zakončená relaxem na resortu nebo obydleném ostrově nezní špatně, že?! Pozor! Rozhodně se ale nejedná o Maledivy levně!

Aktuální nabídka letenek na Maledivy 2024 a 2025

Aktuální ceny zpátečních letenek se pohybují v ekonomické třídě z Prahy na Maledivy, z Vídně, Mnichova, Frankfurtu a Berlína od 16 500 Kč do 34 000 Kč. Business Class je z Mnichova s prémiovými aeroliniemi Fly Beond zakoupit již od 65 000 Kč. Záleží na výběru odletového místa, aerolinie, délky přestupů a dalších faktorů. O letenkách na Maledivy.

Dokonalý zájezd

Jak vybrat dokonalou dovolenou a dokonalý zájezd na Maledivy?

Pokud hledáte tu nejdokonalejší dovolenou a ten nejdokonalejší zájezd na Maledivy, nic neřeště a jednoduše to nechte na nás!

Jak se orientovat v moři nabídek, zájezdů na Maledivy na internetu a jinde?

Orientace v moři, co v moři, v oceánu nabídek, zájezdů a cestovek není pro lajka vůbec snadná. Nabídek a zájezdů je na internetu opravdu mnoho a cestovek, ať agentur nebo cestovních kanceláří také. Na českém a slovenském trhu je pouze hrstka cestovních kanceláří, jejichž majitelé nebo personál Maledivám opravdu rozumí. Zbytek na Maledivy zase tak často nelétá a ví o nich minimum. Informace mají načtené z našeho webu nebo z internetu.

Troufnu si říct, že jsme jediní na českém a slovenském trhu, kdo má o Maledivách takový přehled, jelikož tu působím již od roku 2009. Od roku 2011 do roku 2019 jsem tu trávila až 6 měsíců v roce. Od roku 2019 na Maledivách v hlavní sezóně každoročně trávím 2 až 3 měsíce. Zatím jsem celkem procestovala 179 ostrovů na většině atolů. Moji maledivští partneři a kolegové procestovali již všechny obydlené ostrovy a resorty.

Pozor na ty, kteří se za experty na Maledivy vydávají, a přitom jimi opravdu nejsou! Být zainteresován nebo žít na Srí Lance, neznamená znát Maledivy! Tyto dvě destinace jsou velice odlišné! Já o sobě také netvrdím, že jsem expert na Srí Lanku, nebo Spojené arabské emiráty, kde jsem byla několikrát, či Katar, byť je znám dobře. Znám je, umím je, ale netvrdím o sobě, že jsem expert nebo specialista. Expertem nebo specialistou se člověk stává až tehdy, když Maledivy opravdu zná, žil tu, měl místního či místní, pravidelně sem létá, tráví tu nějaký ten čas a nekomolí místní názvy, což rádoby čeští experti na Maledivy dělají. Specialista a expert na Maledivy rovněž musí zná každý kout destinace tak, jako já!

Ono nabízet luxusní cestování a luxusní dovolenou pro ty nejnáročnější je fajn, ale je fajn také znát destinaci a ostrovy, a to je právě v případě Malediv na prvním místě. I my umíme prodat mezinárodní brandovaný hotel nebo luxusní resort na nepěkném ostrově a v nepěkné lokalitě, ale neděláme to! Našim náročným klientům nabízíme především lokalitu, kvůli které se na Maledivy létá. Luxusní brandovaný hotel je možné si užít kdekoliv jinde na světě za menší peníze. 

Mnoho cestovek má na svých webech o Maledivách pouze hrstku informací anebo staré informace. Některé cestovky informace dokonce kopírují z našeho webu. Jiné cestovky zase nabízí neexistující nebo uzavřené resorty a hotelové kapacity anebo vás s klidem posílají do Mali (západní Afrika) nebo na Mahe (Seychely), namísto do Male, což je hlavní město Malediv, a také označení mezinárodního letiště v Male, tedy Velana International Airport (MLE). Jiné cestovky vás zase v klidu pošlu na resort nebo ostrov kolem kterého je hafo mořské trávy anebo je z něj „fantastický“ výhled na mezinárodní letiště Velena, ostrovní město Hulhumale, hlavní město Male anebo na „úžasnou“ skládku Thilafushi, z níž neustále stoupá bílý nebo šedý dým. 

JJ, byť jsou Maledivy dovolenkový ráj, ne každý ostrov je perfektní. Toto pravidlo platí nejenom pro ostrovy, kde jsou resorty, ale také pro obydlené lokální ostrovy, kde se nachází penziony a hotely.

Na co si dávat pozor při výběru dovolené a zájezdu na Maledivy u "konkurence"? 

U výběru zájezdu je nutné dávat si pozor na to, kdo zájezd pořádá, zda je to česká, německá, rakouská, polská nebo jiná zahraniční cestovka, a jak moc je schopen vám pracovník cestovní agentury nebo cestovní kanceláře o prodávaném zájezdu, lokalitě a ubytování říct.

Dále je nutné dávat si pozor na skryté poplatky a počty nocí. Většina cestovek u zájezdů uvádí počty dnů a ne nocí, aby nabídka tak vypadá lákavě. Pozor ale, v případě spojů se nemusí jednat o ty nejrychlejší a vy můžete strávit 2 až 3 dny ze 7 na cestě.

Dalším chytákem je strava a prodej obyčejnějších resortů pouze se snídaní, kdy pak za další stravu zaplatíte nehorázné peníze. Pokud nepijete alkohol, na levnějších resortech doporučím plnou penzi a pokud pijete, tak All Inclusive. Na luxusních resortech funguje stravování trošku jinak. Většina luxusních resortů nabízí pobyty pouze se snídaní nebo polopenzí. Málokteré nabízí plnou penzi nebo All Inclusive.

Ostražití buďte také u All Inclusive. Zahraniční cestovky, které své zájezdy prodávají na českém a slovenském trhu, mají odlišné balíčky All Inclusive. Ty balíčky jsou tzv. osekané a limitované, aby nabídka zájezdu vypadala lákavě, tedy, co nejlevněji. Tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá!

Pozor si dávejte také na to, zda je v ceně započítána doprava na ostrovy! Speciálně na rezervačních systémech nebývá!

Dalším bodem, na který si dát u zájezdů pozor, jsou pokoje, které jsou nabízeny. Cestovky často nabízí i pokoje takové, které neexistují. Maledivské hotelové kapacity mají velké množství bungalovů a vil, a to jak plážových, tak vodních.

 

Dále je také důležité dávat si pozor na recenze, různé blogy a influencery na sociálních sítích. Ve vyhledávačích se na prvních stránkách umísťuje spousta webů, které nejsou cestovkami, ale pouze blogy a podobně. Rovněž pozor na informace na internetu. Blogy a weby bývají placené a jejich autoři ve většině případů píší o tom, co dostanou zdarma anebo se slevou. Nemusí se zaručeně jednat o dobrou věc. Stejné pravidlo platí pro influencery na sociálních sítích, kteří si za propagaci nechávají platit nemalé peníze nebo cetsování dostávají zdarma nebo s velkou slevou.

Pozor také na cestovky, které své klienty nahání na sociálních sítích v různých diskuzních skupinách. Většinou nabízí resorty, kde mají největší provizi, ale je jim jedno, jestli je resort dobrý nebo ne.

 

Pozor také na kvantitu a kvalitu. Předem připravené zájezdy se většinou prodávají na kvantitu, nikoliv na kvalitu. 

 

Zájezdy na míru, tzv. forfaitové zájezdy anebo služby ubytování vč. stravy a dopravy na Maledivách se připravují s láskou a vkládají se do nich osobních zkušenosti právě tak, jak to děláme my. 

 

Cestovky, které nabízí celý svět a mnoho destinací vám nikdy nemohou poskytnou servis jako třeba například my, protože destinace atd. nikdy neznají tak moc detailně.

Kdo je nejlepší cestovka, specialista a expert na Maledivy?

No přece já, other way holiday! Výše zmíněné je jen pár věcí, které mě napadly, a o kterých vím, že se na ně musí dávat velký pozor speciálně při výběru dovolené a zájezdu na Maledivy, jelikož jsou Maledivy opravdu velmi specifickou destinací. Ptáte se proč? Protože máme přes 1 200 ostrovů, z nichž aktuálně na zhruba 350, a to jak na obydlených, tak resortech, můžete strávit dovolenou. Ne každý ostrov je dokonalý pro perfektní dovolenou. A jaký je ten perfektní? To my víme zcela zaručeně! Nechcete-li se napálit, cestujte s námi. 

Lovu dokonalé dovolené v moři nedokonalých zájezdů, neználků, chytrolínů, influencerů na sociálních sítí, placených propagací, lživého marketingu, a podvodných webů: "Zdar!".

Lucie & tým "other way holiday"

© Informace a fotografie použité na této stránce o aktuálních nabídkách a zájezdech

Veškeré informace použité na této stránce o aktuálních nabídkách dovolené na Maledivách a zájezdech na Maledivy pochází z mých vlastních zkušeností, které na Maledivách čerpám od roku 2009, a taktéž z mé a mých kolegů každodenních rutinních činností s přípravou dovolených na Maledivách. Všechny fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní.

Cestou necestou, poznávej nepoznané, zažívej a užívej! other way holidays jsou tu!

Nejenom perly Indického oceánu čekají na vás! Zrelaxujte se na Maledivách, prozkoumejte s námi přírodní krásy Srí Lanky, Seychel, Zanzibaru, Madagaskaru, Mauricia a dalších exotických destinací. Zažijte minulost, přítomnost i budoucnost ve Spojených arabských emirátech nebo v Kataru! To není "other way holiday" a "amazing luxury holiday", ale "other way holidays" a "amazing luxury holidays"! Ve zmíněných destinacích, netýká se Malediv, zajišťujeme pouze kvalitní 4* hotely a penziony a luxusní dovolenou aneb 5* hotely a resorty a luxusní 5* či nejluxusnější 5* a soukromé ostrovy a residence.

bottom of page