top of page

Maledivy: Aktuální nabídka pobytů a zájezdů v roce 2023, 2024 a 2025

Aktuální nabídka dovolené, aktuální zájezdy na Maledivy 2023 a 2024
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Nabídka aktuálních a pečlivě vybraných nabídek dovolené na Maledivách v roce 2023 a 2024 od resortů, hotelů, penzionů i jachet nebo katamaránů a kompletní zájezdy. Speciální nabídky nám od ubytovacích kapacit chodí denně, a je tak časově náročné je právě denně přidávat na web, jelikož mívají krátkou platnost, proto nás o aktuální nabídky dovolené na Maledivách neváhejte požádat. Dovolenou na Maledivách a zájezdy vždy připravujeme na míru dle rozpočtu a přání klientů, dle nichž pro vás vybereme tu nejvhodnější aktuální nabídku. A prozradíme vám také, jak vybrat ten správný zájezd přímo pro vás, jak se orientovat v moři, co v moři, v oceánu zájezdů na internetu, a hlavně na co si dávat pozor při výběru zájezdu na Maledivy. Níže naleznete aktuální nabídky s delší platností.

Schůzka s Lucií na resortech a obydlených ostrovech 2024

V níže vypsaných termínech budu přítomna na zmíněných resortech a obydlených ostrovech, a je tak možné, pozor, pouze v případě, že cestujete s mojí cestovkou "other way holiday", se potkat, dát si drink a popovídat si o Maledivách. V případě zájmu o schůzku se mnou na zmíněných resortech nám neváhejte zaslat poptávku na pobyt na daném resortu nebo obydleném ostrově.

 

Únor 2024 → Obsazeno

Březen / Duben 2024 → Obsazeno

Aktuální nabídka pobytů na resortech všech katogorií 2023 a 2024

Aktuálně máme k dispozici speciální nabídky na nízkorozpočtové, cenově dostupné i luxusní resorty na zimu, jaro a už i léto 2024. Ceníky jsou platné až do října 2024. Neváhejte zadat poptávku.

Skupinové dovolené, firemní a incentivní pobyty na Maledivách 2023 a 2024

Jste-li skupina jakéhokoliv ražení, potápěči a potápěčky, freediveři a freediverky, šnorchlisté a šnorchlistky, plážoví povaleči a plážové povalečky, dobrodruzi a dobrodružky, rybáři a rybářky, jogíni a jogínky, senioři a seniorky, studenti a studentky, profesoři a profesorky, šefové a šéfky, party přátel, beauty ladies, šéfové a šéfky, no prostě, jste-li jakákoliv grupa lidí a máte zájem o skupinové pobyty jakéhokoliv zaměření, mimo pěších túr, kempování, nudismu a sexuálního turismu, neváhejte se na nás obrátit! Na míru ušijeme dokonalý trip právě pro vaši skupinu! Problém nám nedělá ani namixovaný pár např. potápěč a nepotápěčka, rybář a nerybářka atd. nebo opačně. Co takhle za odměnu poslat své zaměstnance nebo rovnou vedení na Maledivy? Anebo co takhle v tropickém ráji uspořádat školení, TeamBuilding nebo přesunout nudnou konferenci z kanclíku na pláž? To nezní špatně, ne?! 

Pro skupinky od 6 dospělých osob, při rezervaci 3 pokojů, bungalovů nebo vilek na minimálně 7 nocí, nabízíme skupinové slevičky. Čím více pokojů, na čím více nocí zarezervujete, tím lepší cenu vám na míru ušijeme. Pro skupiny od 20 osob (10 pokojů) a více, jsme u penzionů a hotelů na obydlených ostrovech či safari lodích a jachtách schopni vyjednat speciální podmínky a množstevní slevy. Každá ubytovací kapacita si své podmínky vytváří sama. Někteří hoteliéři jsou ke skupinám velmi shovívaví a někteří naopak. Vždy také záleží na požadovaném termínu. POZOR! Resorty již dnes mají opačnou politiku. Většina resortů velkým skupinám nabízí větší ceny, než jsou ceny v běžných cenících. Resorty na Maledivách jsou zaměřené spíše na páry, rodiny a party přátel než-li na velké skupiny aneb inentivní pobyty.

Zájezdy na Maledivy 2023 a 2024 aneb Nabídka tradičních i netradičních zájezdů

Zájezdy na Maledivy, mimo poznávacích zájezdů "Maledivy s Lucií", připravujeme na míru dle individuálních přání klientů a jejich rozpočtů. Zájezdy na míru, mimo poznávaček s průvodcem, do kterých je vybráno to nejlepší, jsou tou nejlepší možnou volbou. Dle přání klientů neznamená dráž než předem sestavené zájezdy, které jsou prodávané masově v turnusech. Znamená to více možností a flexibility. Zájezdy na Maledivy nestojí pár kaček, a tak by se měly připravovat s láskou a péčí dle individuálních přání. 

V minulých letech jsme mimo výše zmíněných pobytů na Maledivy organizovali také pobyty a zájezdy spojené s potápěním nebo rybolovem, a to jak na safari lodích, tak z ostrovů, pobyty spojené se cvičením a jógou, například s klubem STOB nebo jogínkou Katkou Mrugalovou, poznávací okruhy Srí Lankou s relaxem na Maledivách nebo trojkombinace destinací, a to poznávačka Srí Lanky, relax na Maledivách a stopover v Dubaji nebo v Doha. V dalších námi nabízených destinacích zajišťujeme pouze 4* a 5* luxusní hotely a resorty. 

Zájezdy a poznávací okruhy po obydlených ostrovech s "průvodkyní" Lucií 2024 a 2025

Zažijte a prozkoumejte se mnou, s Lucií, "velkou šéfovou" cestovky other way holiday, ty nejhezčí, turisty méně políbené obydlené ostrovy na severu Malediv na Noonu atolu a vyhlášený ráj pro milovníky dlouhých pláží na Alif Dhaal atolu. Zažijte to nejlepší z obydlených ostrovů, poznejte nepoznané, ochutnejte život místních.


Na Okruh VI. - Maledivy s Lucií se ze zdravotních důvodů uvolnil 1 pokoj! Okruh Maledivy a Srí Lanka s Lucií v únoru a březnu 2024 je plně obsazen! Více okruhů po obydlených ostrovech či kombinace Malediv a Srí Lanky se v roce 2024 nepojede. Další se pojedou až v únoru 2025 a v březnu 2025. S rezervacemi rozhodně neváhejte, jelikož je opravdu velká poptávka. Místa jsou omezena! Poznávačky se mnou jsou opravdu nezapomenutelné a výjimečné, protože nejsem obyčejná průvodkyně!

 

Z důvodů velké poptávky jsou již nyní možné předrezervace na únor a březen 2025, již nyní máme několik předrezervací, kdy budeme opět poznávat krásné Fodhdhoo a jeho okolí a naposledy nádherný ostrov Dhigurah, jeho okolí a Vaavu atol. Chybět nebude ani ztracený ráj Vashafaru na samotném severu Malediv a přírodní krásy Srí Lanky, které jsou již teď na rok 2025 plně obsazeny. 

Aktuální nabídka letenek na Maledivy 2023 a 2024

Aktuální ceny zpátečních letenek se pohybují v ekonomické třídě z Prahy na Maledivy, z Vídně, Mnichova, Frankfurtu a Berlína od 16 500 Kč do 34 000 Kč. Záleží na výběru odletového místa, aerolinie, délky přestupů a dalších faktorů. O letenkách na Maledivy.

Dokonalý zájezd

Jak vybrat dokonalou dovolenou a dokonalý zájezd na Maledivy?

Pokud hledáte tu nejdokonalejší dovolenou a ten nejdokonalejší pobyt a zájezd na Maledivy, pozorně čtěte text níže. Poradíme vám, jak se orientovat v moři nabídek a zájezdů a cestovek, na co si dát při výběru dovolené a zájezdu na Maledivy pozor a prozradíme vám, jaká cestovka je na Maledivy nejlepší, a s jakou do tohoto malého tropického ráje cestovat. A z jakého titulu právě my vám můžeme dávat tyto rady? Z titulu specialistů a opravdových expertů na Maledivy!

Jak se orientovat v moři nabídek, zájezdů na Maledivy a cestovek?

Orientace v moři, co v moři, v oceánu nabídek, zájezdů a cestovek není pro lajka vůbec snadná. Nabídek a zájezdů je na internetu opravdu mnoho a cestovek, ať agentur nebo cestovních kanceláří také. Na českém a slovenském trhu je pouze 5 cestovních kanceláří, jejichž majitelé nebo personál Maledivám opravdu rozumí. Zbytek na Maledivy zase tak často nelétá a ví o nich minimum. Informace mají načtené z našeho webu nebo z internetu.

Jednou z cestovek, která má o Maledivách přehled jsme my. Troufnu si říct, že jsme jediní, kdo má o Maledivách takový přehled, jelikož jsem tu od roku 2011 do roku 2019 trávila až 6 měsíců v roce, nyní každoročně 3 měsíce v plné sezóně a mám zatím celkem procestováno 166 ostrovů, a moji maledivští partneři všechny obydlené ostrovy a resorty.

Pozor na ty, kteří se za experty na Maledivy vydávají, a přitom jimi opravdu nejsou! Být zainteresován nebo žít na Srí Lance, neznamená znát Maledivy! Tyto dvě destinace jsou velice odlišné! Já o sobě také netvrdím, že jsem expert na Srí Lanku, nebo Spojené arabské emiráty, kde jsem byla několikrát, či Katar, byť je znám dobře. Znám je, umím je, ale netvrdím o sobě, že jsem expert nebo specialista. Expertem nebo specialistou se člověk stává až tehdy, když nekomolí místní názvy, což rádoby čeští experti na Maledivy dělají, a zná každý kout destinace tak, jako já!

Ono nabízet luxusní cestování a luxusní dovolenou pro ty nejnáročnější je fajn, ale je fajn také znát destinaci a ostrovy, a to je právě v případě Malediv na prvním místě. I my umíme prodat mezinárodní brandovaný hotel nebo luxusní resort na nepěkném ostrově a v nepěkné lokalitě, ale neděláme to! Našim náročným klientům nabízíme především lokalitu, kvůli které se na Maledivy létá. Luxusní brandovaný hotel je možné si užít kdekoliv jinde na světě za menší peníze. 

Mnoho cestovek má na svých webech o Maledivách pouze hrstku informací anebo staré informace. Některé cestovky informace dokonce kopírují z našeho webu. Jiné cestovky zase nabízí neexistující nebo uzavřené resorty a hotelové kapacity anebo vás s klidem posílají do Mali (západní Afrika) nebo na Mahe (Seychely), namísto do Male, což je hlavní město Malediv, a také označení mezinárodního letiště v Male, tedy Velana International Airport (MLE). Jiné cestovky vás zase v klidu pošlu na resort nebo ostrov kolem kterého je hafo mořské trávy anebo je z něj „fantastický“ výhled na mezinárodní letiště Velena, ostrovní město Hulhumale, hlavní město Male anebo na „úžasnou“ skládku Thilafushi, z níž neustále stoupá bílý nebo šedý dým. 

JJ, byť jsou Maledivy dovolenkový ráj, ne každý ostrov je perfektní. Toto pravidlo platí nejenom pro ostrovy, kde jsou resorty, ale také pro obydlené lokální ostrovy, kde se nachází penziony a hotely.

Na co si dávat pozor při výběru dovolené a zájezdu na Maledivy? 

U výběru zájezdu je nutné dávat si pozor na to, kdo zájezd pořádá, zda je to česká, německá, rakouská, polská nebo jiná zahraniční cestovka, a jak moc je schopen vám pracovník cestovní agentury nebo cestovní kanceláře o prodávaném zájezdu, lokalitě a ubytování říct.

Dále je nutné dávat si pozor na skryté poplatky a počty nocí. Většina cestovek u zájezdů uvádí počty dnů a ne nocí, aby nabídka tak vypadá lákavě. Pozor ale, v případě spojů se nemusí jednat o ty nejrychlejší a vy můžete strávit 2 až 3 dny ze 7 na cestě.

Dalším chytákem je strava a prodej obyčejnějších resortů pouze se snídaní, kdy pak za další stravu zaplatíte nehorázné peníze. Pokud nepijete alkohol, na levnějších resortech doporučím plnou penzi a pokud pijete, tak All Inclusive. Na luxusních resortech funguje stravování trošku jinak. Většina luxusních resortů nabízí pobyty pouze se snídaní nebo polopenzí. Málokteré nabízí plnou penzi nebo All Inclusive.

Ostražití buďte také u All Inclusive. Zahraniční cestovky, které své zájezdy prodávají na českém a slovenském trhu, mají odlišné balíčky All Inclusive. Ty balíčky jsou tzv. osekané a limitované, aby nabídka zájezdu vypadala lákavě, tedy, co nejlevněji. Tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá!

Pozor si dávejte také na to, zda je v ceně započítána doprava na ostrovy! Speciálně na rezervačních systémech nebývá!

Dalším bodem, na který si dát u zájezdů pozor, jsou pokoje, které jsou nabízeny. Cestovky často nabízí i pokoje takové, které neexistují. Maledivské hotelové kapacity mají velké množství bungalovů a vil, a to jak plážových, tak vodních.

 

Dále je také důležité dávat si pozor na recenze, různé blogy a influencery na sociálních sítích. Ve vyhledávačích se na prvních stránkách umísťuje spousta webů, které nejsou cestovkami, ale pouze blogy a podobně. Rovněž pozor na informace na internetu. Blogy a weby bývají placené a jejich autoři ve většině případů píší o tom, co dostanou zdarma anebo se slevou. Nemusí se zaručeně jednat o dobrou věc. Stejné pravidlo platí pro influencery na sociálních sítích, kteří si za propagaci nechávají platit nemalé peníze nebo cetsování dostávají zdarma.

Pozor také na cestovky, které své klienty nahání na sociálních sítích v různých diskuzních skupinách. Většinou nabízí resorty, kde mají největší provizi, ale je jim jedno, jestli je resort dobrý nebo ne.

 

Pozor také na kvantitu a kvalitu. Předem připravené zájezdy, takové ty rozbalovací seznamy, se většinou prodávají na kvantitu, nikoliv na kvalitu. 

 

Zájezdy na míru, tzv. forfaitové zájezdy anebo služby ubytování vč. stravy a dopravy na Maledivách se připravují s láskou a vkládají se do nich osobních zkušenosti právě tak, jak to děláme my. 

 

Cestovky, které nabízí celý svět a mnoho destinací vám nikdy nemohou poskytnou servis jako třeba například my, protože destinace atd. nikdy neznají tak moc detailně.

Kdo je nejlepší cestovka, specialista a expert na Maledivy?

No přece já, other way holiday! Výše zmíněné je jen pár věcí, které mě napadly, a o kterých vím, že se na ně musí dávat velký pozor speciálně při výběru dovolené a zájezdu na Maledivy, jelikož jsou Maledivy opravdu velmi specifickou destinací. Ptáte se proč? Protože máme přes 1 200 ostrovů, z nichž aktuálně na zhruba 350, a to jak na obydlených, tak resortech, můžete strávit dovolenou. Ne každý ostrov je dokonalý pro perfektní dovolenou. A jaký je ten perfektní? To my víme zcela zaručeně! Nechcete-li se napálit, cestujte s námi. 

Lovu dokonalé dovolené v moři nedokonalých zájezdů, neználků, sociálních sítí, placených propagací, lživého marketingu, a odvodných webů: "Zdar!".

Lucie & tým "other way holiday"

© Informace a fotografie použité na této stránce o aktuálních nabídkách a zájezdech

Veškeré informace použité na této stránce o aktuálních nabídkách dovolené na Maledivách a zájezdech na Maledivy pochází z mých vlastních zkušeností, které na Maledivách čerpám od roku 2009, a taktéž z mé a mých kolegů každodenních rutinních činností s přípravou dovolených na Maledivách. Všechny fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní.

V případě dotazů nebo nabídky dovolené a rezervace nás neváhejte kontaktovat

bottom of page