Maledivy s All Inclusive

Stravovací plán All Inclusive nebo jeho další podoby je na Maledivách možné zakoupit pouze na resortech anebo safari lodích. Na obydlených lokálních ostrovech není tato forma stravování možná, jelikož je zde alkohol zakázán. Prodává-li vám někdo All Inclusive na obydleném ostrově, slibuje vám něco, co nemůže splnit. 

All Inclusive není samozřejmostí a není možné jej zakoupit na všech resortech nebo safari lodích. Tuto variantu stravování nabízí většina levnějšíchcenově dostupných resortů. Z luxusních resortů se jedná pouze o pár výjimek. Na těch nejluxusnějších resortech All Inclusive nenajdete.

 

Vybrané resorty mají v nabídce speciální plány včetně exkurzí a aktivit, např. Premium All Inclusive, All Inclusive Lite anebo Soft All Inclusive bez alkoholu, pouze s nealkoholickými nápoji. 

Pokud na Maledivách hodláte opravdu jenom relaxovat a popíjet drinky na pláži, na levnějších resortech a resortech střední kategorie All Inclusive doporučujeme vždy. 

Pozor! All Inclusive na Maledivách není stejné jako All Inclusive, které znáte z Turecka, Řecka, Tuniska a Egypta. Nabídka základních balíčků All Inclusive bývá limitována. Pravé šampaňské v All Inclusive rozhodně nenajdete. 

Pár tipů na resorty, které nabízí pouze All Inclusive: Sun Siyam Resorts (All Inclusive dostupné 24 h. denně.), Brennia Kottefaru, Iti Maafushivaru, Kudafushi, Atmosphere Kanifushi, Oblu Select at Sangeli, Kihaa Maldives, Lily Beach, Heritance Aarah, Emerald, Paradise Island Resort & Spa, Royal Island, Sun Island, Holiday Island, Fun Island, Adaaran Club Rannalhi, Adaaran Select Meedhupparu, Adaaran Prestige Vadoo, Adaaran Select Hudhurafushi, Bandos, Kuramathi, Komandoo, Kuredu, Eriyadu, Gangehi, Vilamendhoo, Vakarufalhi, RIU (All Inclusive je zde dostupné 24 h. denně.) a další

Máte-li o resort s All Inclusive zájem, neváhejte nám zaslat poptávku. Vybereme pro vás ten nejlepší.

Dovolená na Maledivách All Inclusive

Kudafushi Resort & Spa 4*
Kudafushi Resort & Spa s nabídkou All Inclusive a Soft All Inclusive.
lti Maafushivaru 4,5*
lti Maafushivaru s nabídkou All Inclusive.
Sun Siyam 4* až 4,5*
Resorty Sun Siyam a jejich skvělé All Inclusive. Skvělé pro rodiny s dětmi.
Royal Island 4*
Dovolená na resortu Royal Island na Baa atolu.
Sun Island 3,5*
Speciální nabídka dovolené na resortu Sun Island.
Holiday Island 3*
Dovolená na resortu Royal Island na Baa atolu.
Vakarufalhi 4*
Nabídku All Inclusive na resortu Vakarufalhi vám připravíme na míru.
Maledivy s All Inclusive
Poptávka dovolené s All Inclusive na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP