top of page
Maledivy All Inslucive dovolená

Maledivy s All Inclusive

Stravovací plán All Inclusive nebo jeho další podoby je na Maledivách možné zakoupit pouze na resortech anebo safari lodích. Na obydlených lokálních ostrovech není tato forma stravování možná, jelikož je zde alkohol zakázán. Prodává-li vám někdo All Inclusive na obydleném ostrově, slibuje vám něco, co nemůže splnit. 

All Inclusive není samozřejmostí a není možné jej zakoupit na všech resortech nebo safari lodích. Tuto variantu stravování nabízí většina levnějšíchcenově dostupných resortů. Z luxusních resortů se jedná pouze o pár výjimek. Na těch nejluxusnějších resortech All Inclusive nenajdete.

 

Vybrané resorty mají v nabídce speciální plány včetně exkurzí a aktivit, např. Premium All Inclusive, All Inclusive Lite anebo Soft All Inclusive bez alkoholu, pouze s nealkoholickými nápoji. 

Pokud na Maledivách hodláte opravdu jenom relaxovat a popíjet drinky na pláži, na levnějších resortech a resortech střední kategorie All Inclusive doporučujeme vždy. 

Pozor! All Inclusive na Maledivách není stejné jako All Inclusive, které znáte z Turecka, Řecka, Tuniska a Egypta. Nabídka základních balíčků All Inclusive bývá limitována. Pravé šampaňské v All Inclusive naleznete velice zřídka. Většinou se jedná o perlivá vína nebo prosecca. 

Pár tipů na resorty, které nabízí pouze All Inclusive: Sun Siyam Resorts (All Inclusive dostupné 24 h. denně.), Cora Cora, Nova Maldives, Brennia Kottefaru, Iti Maafushivaru, Kudafushi, Atmosphere Kanifushi, Oblu Select at Sangeli, Kihaa Maldives, Lily Beach, Dhigali, Heritance Aarah, Emerald, Paradise Island Resort & Spa, Royal Island, Sun Island, Holiday Island, Fun Island, Adaaran Club Rannalhi, Adaaran Select Meedhupparu, Adaaran Prestige Vadoo, Adaaran Select Hudhurafushi, Bandos, Kuramathi, Komandoo, Kuredu, Eriyadu, Gangehi, Vilamendhoo, RIU (All Inclusive je zde dostupné 24 h. denně.) a další

Máte-li o resort s All Inclusive zájem, neváhejte nám zaslat poptávku. Vybereme pro vás ten nejlepší.

Dovolená na Maledivách All Inclusive - Kompletní nabídka bude připravena na míru!