Maledivy a All Inclusive

Nechcete se o nic starat, nechat si vše zajistit od A až do Z, jen si sbalit kufr, vypravit se na letiště, sednout do letadla, přiletět do destinace, v případě luxusních hotelů si nechat vybalit zavazadla butlerem a jen si lehnout na pláž, mít přísun drinků a jídla a jenom relaxovat? V tom případě jste u nás také správně.

Stravovací plán All Inclusive je na Maledivách možný pouze na resortech anebo safari lodích. Na obydlených lokálních ostrovech není tato forma stravování možná, jelikož je zde alkohol zakázán. 

All Inclusive není samozřejmostí a není je možné jej zakoupit na všech resortech nebo safari lodích. Tuto variantu stravování nabízí většina levnějších resortů a resortů střední kategorie. Luxusní a ty nejluxusnější resorty tuto variantu, až na pár výjimek, nenabízí. Některé resorty mají speciální plány včetně exkurzí a aktivit, např. Premium All Inclusive anebo Soft All Inclusive bez alkoholu, pouze s nealkoholickými nápoji. 

Pokud na Maledivách hodláte opravdu jenom relaxovat a popíjet drinky na pláži, na levnějších resortech a resortech střední kategorie All Inclusive doporučujeme vždy. 

Pár tipů na resorty, které nabízí pouze All Inclusive: Sun Siyam Resorts (All Inclusive dostupné 24 h. denně.), Atmosphere Kanifushi, Oblu Select at Sangeli, Palm Beach, Kihaa Maldives, Lily Beach, Heritance Aarah, Emerald, Paradise Island Resort & Spa, Royal Island, Sun Island, Holiday Island, Fun Island, Adaaran Club Rannalhi, Adaaran Select Meedhupparu, Adaaran Prestige Vadoo, Adaaran Select Hudhurafushi, Bandos, Kuramathi, Komandoo, Kuredu, Eriyadu, Gangehi, Vilamendhoo, Vakarufalhi, RIU (All Inclusive je zde dostupné 24 h. denně.) a další

Máte-li o resort s All Inclusive zájem, neváhejte nám zaslat poptávku. Vybereme pro vás ten nejlepší.

Dovolená na Maledivách All Inclusive

Sun Siyam 4* až 4,5*
Resorty Sun Siyam a jejich skvělé All Inclusive. Skvělé pro rodiny s dětmi.
Royal Island 4*
Dovolená na resortu Royal Island na Baa atolu.
Sun Island 3,5*
Speciální nabídka dovolené na resortu Sun Island.
Holiday Island 3*
Dovolená na resortu Royal Island na Baa atolu.
Vakarufalhi 4*
Nabídku All Inclusive na resortu Vakarufalhi vám připravíme na míru.
Maledivy All Inclusive
Poptávka dovolené s All Inclusive na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP