Tenis a teniové kurty na Maldivách

Maledivy: Tenis s instruktory nebo mezinárodními profíky 

Jste vášniví tenisté a bez tenisu se neobejdete ani na vaší vysněné dovolené na Maledivách? Tím pádem pro vás máme  dobré zprávy. Tenisové kurty jsou součástí skoro každého resortu a vy si tak tenis můžete zahrát kdykoliv. 

Na většině resortů jsou přítomni tenisoví instruktoři, kteří se vám budou věnovat. Čas od času k nám na Maledivy zavítají také profíci, kteří dovolenkování spojí s užitečným a klientům resortů poskytnou pár tenisových lekcí zdarma.  

Profesionální tenisté na Maledivách

V minulých letech bylo možné si zahrát tenis na Maledivách například s profesionálním tenistou Lukášem Rosolem, který byl naším klientem, a to na resortu Sun Siyam Iru Fushi 5* (listopad 2019), s profesionální tenistkou Dominikou Cibulkovou, a to na luxusním resortu Finolhu na nádherném Baa atolu, s tenisovou trenérkou Terezou Švecovou na resortu Kuredu 4* (říjen 2019), dále s profesionálním tenistou Mishoou Zverevem na resortu Amilla Fushi 5* (listopad 2019), s profesionálními tenistou Novakem Djokovićem, Rogerem Federerem a dalšími profíky.