top of page
Lukáš Rosol, Sun Siyam Iru Fushi, Maledivy.jpg

Maledivy: Tenis s instruktory nebo mezinárodními profíky 

Jste vášniví tenisté a bez tenisu se neobejdete ani na vaší vysněné dovolené na Maledivách? Tím pádem pro vás máme  dobré zprávy. Tenisové kurty jsou součástí skoro každého resortu a vy si tak tenis můžete zahrát kdykoliv. Na většině resortů jsou přítomni tenisoví instruktoři, kteří se vám budou věnovat.

 

Pokud byste si rádi zahráli tenis s profíkem, s námi je možné vše! Čas od času k nám na Maledivy zavítají také profíci aneb profesionální hřáči tenisu či tenisové legendy, kteří dovolenkování spojí s užitečným a klientům resortů poskytnou pár tenisových lekcí zdarma.  

Profesionální tenisté na Maledivách

V minulých letech bylo možné si zahrát tenis na Maledivách například s profesionálním tenistou Lukášem Rosolem, který byl naším klientem, a to na nádherném resortu Sun Siyam Iru Fushi (listopad 2019), s profesionální tenistkou Dominikou Cibulkovou na luxusním resortu Finolhu, s tenisovou trenérkou Terezou Švecovou na cenově dostupném resortu Kuredu (říjen 2019), dále s profesionálním tenistou Mishoou Zverevem na luxusním resortu Amilla Fushi (listopad 2019), s profesionálními tenistou Novakem Djokovićem, Rogerem Federerem a dalšími profíky.

© Informace a fotografie použité na této stránce o tenisu s profíky

Většina informací použitých na této stránce pochází z vlastních zkušeností, které na Maledivách sbírám již od roku 2009. Mé informace jsou doplněné oficiálními informacemi z resortů. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z mých pobytů na Maledivách, které jsou doplněné osobními fotografiemi Lukáše Rosola a byly použity s jeho souhlasem. 

Zahrajte si tenis na Maledivách s profi trenéry nebo profi hráči

bottom of page