Maledivy: Rodinné pobyty a rodinná dovolená 

Plánujete-li rodinnou dovolenou na Maledivách, počítejte s tím, že se "trošku" prodraží. Dříve totiž dovolená s dětmi v této destinaci nebývala zvykem tolik, jako dovolená v páru, a proto nemá většina ubytovacích kapacit rodinné pokoje. Rodinné vily nebo bungalovy nabízí ve většině případech pouze luxusní resorty. V penzionech a hotelech je v 99% nutné mít pokoje dva a ve většině případech za plnou cenu.

Hotel Plumeria Maldives, konkrétně budova Boutique, je jako jeden jediný hotel na Maledivách a pouze pro naši cestovku, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, a to v tomto obsazení:

 

​a) 5 osob, a to 2 dospělé osoby, nemluvně ve věku do 4 let (zdarma), které bude sdílet postel s rodiči, 1 dítě do 12 let na přistýlce - extra posteli a protože jsou pokoje větší a pokud máte ještě další dítě do 12 let, jsme schopni zařídit matraci na zem. Druhá extra postel už se do pokoje nevejde. Pokud s tím nemáte problém, lze takto pobyt zorganizovat. Matrace na zem je ale počítána jako standardní přistýlka za dítě do 12 let. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby plus za 2 přistýlky do 12 let.

 

​b) 4 osoby, a to 3 dospělé osoby a 1 dítě do 4 let (zdarma) na posteli sdílené s rodiči. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby a 1 přistýlku pro dospělou osobu.

Rodinné pokoje nebo propojené pokoje dále nabízí pouze pár našich dalších partnerů, ale v podstatě platíte plnou částku za dva pokoje.

Zajímavou dovolenou pro rodiny s většími dětmi by například mohl být poznávací okruh Srí Lankou, kde je možné vidět slony a další zvířata anebo Spojené arabské emiráty, kde najdete vyžití pro děti všech věkových kategorií. Dokonalou dovolenou se vším všudy umíme zajistit na míru nejenom na Maledivách, ale také na Srí Lance i ve Spojených arabských emirátech.

Rodinné pobyty a dovolená s dětmi na Maledivách

Dovolená s dětmi
Poptávka dovolené s dětmi na míru dle vašich přání a finančních možností.
Plumeria Maldives na Thinadhoo
Informace o hotelech Plumeria Maldives.
Maledivy v těhotenství nebo s dětmi
Informace o cestování na Maledivy v těhotenství nebo s dětmi.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP