Maledivy: Rodinné pobyty a rodinná dovolená 

Plánujete-li rodinnou dovolenou na Maledivách, počítejte s tím, že se "trošku" prodraží. Dříve totiž dovolená s dětmi v této destinaci nebývala zvykem tolik, jako dovolená v páru, a proto nemá většina ubytovacích kapacit rodinné pokoje. Rodinné vily nebo bungalovy nabízí ve většině případech pouze luxusní resorty. V penzionech a hotelech je v 99% nutné mít pokoje dva a ve většině případech za plnou cenu.

Hotel Plumeria Maldives, konkrétně budova Boutique, je jako jeden jediný hotel na Maledivách a pouze pro naši cestovku, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, a to v tomto obsazení:

 

​a) 5 osob, a to 2 dospělé osoby, nemluvně ve věku do 4 let (zdarma), které bude sdílet postel s rodiči, 1 dítě do 12 let na přistýlce - extra posteli a protože jsou pokoje větší a pokud máte ještě další dítě do 12 let, jsme schopni zařídit matraci na zem. Druhá extra postel už se do pokoje nevejde. Pokud s tím nemáte problém, lze takto pobyt zorganizovat. Matrace na zem je ale počítána jako standardní přistýlka za dítě do 12 let. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby plus za 2 přistýlky do 12 let.

 

​b) 4 osoby, a to 3 dospělé osoby a 1 dítě do 4 let (zdarma) na posteli sdílené s rodiči. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby a 1 přistýlku pro dospělou osobu.

Rodinné pokoje nebo propojené pokoje dále nabízí pouze pár našich dalších partnerů, ale v podstatě platíte plnou částku za dva pokoje.

Zajímavou dovolenou pro rodiny s většími dětmi by například mohl být poznávací okruh Srí Lankou, kde je možné vidět slony a další zvířata anebo Spojené arabské emiráty, kde najdete vyžití pro děti všech věkových kategorií. Dokonalou dovolenou se vším všudy umíme zajistit na míru nejenom na Maledivách, ale také na Srí Lance i ve Spojených arabských emirátech.

Rodinné pobyty a dovolená s dětmi na Maledivách

Dovolená s dětmi
Poptávka dovolené s dětmi na míru dle vašich přání a finančních možností.
Plumeria Maldives na Thinadhoo
Informace o hotelech Plumeria Maldives.
Maledivy v těhotenství nebo s dětmi
Informace o cestování na Maledivy v těhotenství nebo s dětmi.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!