Rodinná dovolená na Maledivách

Maledivy: Rodinné pobyty a rodinná dovolená 

Plánujete-li rodinnou dovolenou na Maledivách, počítejte s tím, že se "trošku" prodraží. Dříve totiž dovolená s dětmi v této destinaci nebývala zvykem tolik, jako dovolená v páru, a proto nemá většina ubytovacích kapacit rodinné pokoje. Rodinné vily nebo bungalovy nabízí ve většině případech pouze luxusní resorty. V penzionech a hotelech je v 99% nutné mít pokoje dva a ve většině případech za plnou cenu.

Hotel Plumeria Maldives, konkrétně budova Boutique, je jako jeden jediný hotel na Maledivách a pouze pro naši cestovku, ochoten v jednom pokoji ubytovat až 5 osob, a to v tomto obsazení:

 

​a) 5 osob, a to 2 dospělé osoby, nemluvně ve věku do 4 let (zdarma), které bude sdílet postel s rodiči, 1 dítě do 12 let na přistýlce - extra posteli a protože jsou pokoje větší a pokud máte ještě další dítě do 12 let, jsme schopni zařídit matraci na zem. Druhá extra postel už se do pokoje nevejde. Pokud s tím nemáte problém, lze takto pobyt zorganizovat. Matrace na zem je ale počítána jako standardní přistýlka za dítě do 12 let. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby plus za 2 přistýlky do 12 let.

 

​b) 4 osoby, a to 3 dospělé osoby a 1 dítě do 4 let (zdarma) na posteli sdílené s rodiči. V této sestavě tak budete platit za dvoulůžkový pokoj pro 2 dospělé osoby a 1 přistýlku pro dospělou osobu.

Rodinné pokoje nebo propojené pokoje dále nabízí pouze pár našich dalších partnerů, ale v podstatě platíte plnou částku za dva pokoje.

Zajímavou dovolenou pro rodiny s většími dětmi by například mohl být poznávací okruh Srí Lankou, kde je možné vidět slony a další zvířata anebo Spojené arabské emiráty, kde najdete vyžití pro děti všech věkových kategorií. Dokonalou dovolenou se vším všudy umíme zajistit na míru nejenom na Maledivách, ale také na Srí Lance i ve Spojených arabských emirátech.

Rodinné pobyty a dovolená s dětmi na Maledivách