top of page
Dhangethi na Alif Dhaal atolu, Maledivy

Dhangethi na Alif Dhaal atolu na Maledivách - Fajn půldenní výlet

Obydlený lokální ostrov Dhangethi na Alif Dhaal atolu na Maledivách kdysi býval mým druhým domovem. Na tomto ostrově žije otec mého bývalého maledivského "manžela" Faarishe. V roce 2012, kdy cestovní ruch na obydlených ostrovech ještě nebyl tolik znám, jsme právě na tomto ostrově rok zkoušeli provozovat penzion s názvem Holiday House Dhangethi. Byl to starší dům po rekonstrukci nedaleko pláže. Tak nějak jsme chtěla pomoc místním, a hlavně otci mého manžela. Bohužel to ale nefungovalo. Neznalost a nespolehlivost místních byla opravdu velká. Dhangethi byl jeden z prvních obydlených ostrovů, který jsem na mých začátcích navštívila. Později, při cestování na další ostrovy jsem zjistila, jak je ostrov oproti jiným špinavý a jaká je mentalita místních. Ostrov Dhangethi je velmi hustě obydlen a místní vždy bývali poměrně nepořádní. Krásnou zelenou džungli tu nenajdete. Kde ale zeleň najdete zaručeně, je v moři. Skoro celý ostrov je obrostlý mořskou trávou. Hezký je pouze malý kousek pláže. Dhangethi je fajn maximálně na výlet, a to půldenní nebo celodenní. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu mnoho nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Dhangethi

Ostrov: Dhangethi

Atol: Alif Dhaal atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 87,26 km

Doprava: veřejný trajekt a rychlo loď

Počet obyvatel: 713

Ubytování na obydleném ostrově Dhangethi

Ostrov Dhangethi již nenabízíme, a to z důvodu hustého zalidnění, velké hromady mořské trávy a dalších faktorů. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Dhangethi

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Dhangethi. Fotografie z ostrova Dhangethi použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Dhangethi

bottom of page