Follow _other way holiday_
Flickr - Beach
Beact at Hulhumale
Beact at Hulhumale
Follow locals.jpg.jpg
Flickr - Just Relax!
Explore real local life
Banana Reef, Hulhumale Area
Beact at Hulhumale
Explore real local life
Flickr - Beach at Hulhumale'
Let's go for a ride.jpg.jpg
Sunny day
Colors
Follow _other way holiday_
Flickr - Water Sport Center
Flickr - Interesting Photoshoot.jpg
Flickr - Resort Club Faru (Farukolhu), Island Farukolhufushi, View from Hulhumal
Flickr - Transfer by Public Ferry
Flickr - Ferry Terminal
Flickr - Two Generations
Flickr - Transfer by BUS
Flickr - Shopping Street
Flickr - Shopping Street
Flickr - Chess. Checkmate.jpg
On the wedding of my friends
Beact at Hulhumale
Follow _other way holiday_
Port at Hulhumale
Port at Hulhumale

Hulhumale' na severním Male atolu, Maledivy

Hulhumale, Maledivy.jpg

Vzdálenost od letiště: 5 km, autem nebo autobusem. Cena za dopravu od 2 USD - 10 USD, dle druhu dopravy. Více o dopravě 

Na ostrově Hulhumale' nebo také HulhuMale, který byl vybudován jako záložní ostrov pro hlavní město Male', najdete ostrovního úřad, lékaře, nemocnici, policii, hasiče, obchody, restaurace, školy, banku, bankomaty, mobilní operátory, vodní sporty, fotbalové hřiště, volejbalová hřiště, dlouhou pláž a mnoho dalšího. Po městě se dobře pohybuje na kole, skútru, taxíkem nebo autobusem. Na Hulhumale' se nesmí konzumovat alkohol, který zde ani nekoupíte. Tento ostrov je transitní a je vhodný pro pobyt na 1 až 2 noci. Více informací o HulhuMale' dostanete s našim itinerářem. 

Od září 2016 je na ostrově Hulhumale malá bikini pláž, a to nedaleko našeho partnerského hotelu White Harp a H78. Pláž je ale zatím nic moc. Její čas teprve přijde.

UPOZORNĚNÍ!!! 99,99% penzionů a hotelů na Hulhumale, nestojí-li pokoj více jak 100 USD a není-li s výhledem na moře, má okna do zdi, do sousední budovy nebo na chodbu nebo do rušné ulice. Pokoje i koupelny jsou velmi malé, tak tak se v nich otočíte. Pozemky jsou zde drahé a místem se šetří, jak se dá. (Nedokážete si představit jak malé jsou pokoje v bytech, kde žijí místní.) Třílůžkové pokoje má pouze hrstka penzionů a hotelů. Pokud jste 3 dospělé osoby nebo 2 dospělý a 1 - 2 děti, ve většině případů je nutné mít 2 pokoje. Hulhumale je tranzitní ostrov, to znamená, že se zde pobývá většinou jednu, maximálně dvě noci. V nouzi tři. 

Na Hulhumale se rok co rok, pokud nejsou penziony provozovány pravými majiteli, střídají pronajímatelé a penzionům a hotelům se mění jména. Např. Nefunguje to, mám špatný recenze, prodám to nebo to přejmenuju, přemaluju a můžu vesele prodávat znova. Penziony a hotely na Hulhumale máme pečlivě vybrané a pracujeme pouze s těmi, které provozují pravý majitelé a kde víme, že to jakštakš na 99,99% funguje.

Ve většině penzionů a hotelů starších 3 roky, pokud nejsou pravidelně renomovány, ubytování nedoporučujeme. Pokoje se denně používají, je zde po čase vidět opotřebení, pokud se dobře neudržují. Velmi také záleží na pokojové službě a úklidu. Nemohu ani opomenout upozornit na maledivskou kanalizaci, která zde vlastně ani pořádně není. Tzn. Změna počasí a tlaku, je možný zápach v koupelnách.

Ubytování se nabízí na bázi se snídaní. Snídaně jsou ale, až na výjimky, standardní jako všude, tzn. vajíčko, párek, toastový chléb, máslo, jam, možná ovoce, káva, čaj a voda. 

Ve zkratce: Na Hulhumale je momentálně plus mínus 70 penzionů a hotelů. Prošli jsme skoro všechny, s více jak 20 jsme, již ukončili spolupráci a většina se nám jich zdá pro naši CA a CK nevyhovujících, jelikož opravdu nemáme rádi stížnosti a neposíláme klienty tam, kde bychom sami nespali a netrávili dovolenou. Aktuálně pracujeme s penziony a hotely viz níže. Penziony a hotely na městských ostrovech prostě musíte brát s rezervou. 

V případě stopover na Hulhumale vám nabídneme hotely Azuvia 4,5*, Ocean Grand 4*, H78 3,5*, White Harp 3,5*, Coconut Tree Hulhuvilla 3*, Simry Beach Side 3*.

Výběr obydlených ostrovů
Mapa obydlených ostrovů a jejich výběr.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené na míru dle vašich přání a rozpočtu.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.