top of page
Fulhadhoo na Goidhoo atolu / Baa atolu na Maledivách

Středně velký zelený ostrov s krásnou pláží a ještě krásnější lagunou a mnoha sandbanky v okolí, to je Fulhadhoo na Goidhoo atolu / Baa atolu na Maledivách. Ostrov Fulhadhoo je z jedné strany opravdu nádherný, a to zejména z té zelenější, kde se nachází moc pěkná bikini pláž. Vesnice je dnes už poměrně čistá a udržovaná. O Fulhadhoo se říká, že je nejhezčí ze všech třech obydlených ostrovů Goidhoo, Fehendhoo a Fulhadhoo, které jsou na menším Goidhoo atolu, který administrativně patří pod Baa atol, a je to z velké části pravda. Není tu totiž skoro žádná mořská tráva, ale jen nádherná, tyrkysově modrá laguna. Kolem ostrova je mnoho sandbanků aneb písečných mělčin a krásné korály ve tvaru růží. Laguna mezi ostrovem Fulhadhoo a mým bývalým domovským ostrovem Fehendhoo je perfektní pro kitesurfing. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Fulhadhoo na Goidhoo atolu / Baa atolu na Maledivách - Ráj pro lagunáře

Všeobecné informace o obydleném ostrově Fulhadhoo

Ostrov: Fulhadhoo

Atol: Baa atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 101,67 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 220 

Ubytování na obydleném ostrově Fulhadhoo

Zažijte pohostinnost jednoho z našich partnerů na ostrově Fulhadhoo. Na Fulhadhoo spolupracujeme s pěkným moderním penzionem pár kroků od pláže Village Hideaway & Spa 3,5*, s několika dalšími menšími penziony a s penzionem hotelového tipu Island Luxury 4* (Boutique Hotel) s bazénem a krásným výhledem na palmy a moře. Pro více informací a cenovou nabídku nás kontaktujete e-mailem.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Fulhadhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Fulhadhoo. Fotografie z ostrova Fulhadhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Cenová nabídka dovolené na obydleném ostrově Fulhadhoo na Goidhoo atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na obydleném ostrově Fulhadhoo na Goidhoo atolu na Maledivách, pobyt v penzionu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Fulhadhoo

bottom of page