top of page
Feridhoo, Alif Alif Atoll, North Ari, Maldives
Feridhoo, Alif Alif Atoll, Maledivy
Welcome to the Paradise.jpg.jpg.jpg
Follow _other way holiday_
Just me
Don't dream about Maldives, just come.jpg.jpg.jpg
Feridhoo, Ari atol, Maledivy
Follow _other way holiday_

Feridhoo na Alif Alif atolu na Maledivách - Skvělý do kombinace

Pěkný větší ostrov plný zeleně, krásné pláže, méně zastavěný s menší populací, to je obydlený ostrov Feridhoo na Alif Alif atolu na Maledivách. Feridhoo je jedním z mála obydlených lokálních ostrovů, kde ještě najdete poměrně málo turistů a vychutnáte si tak skoro liduprázdné pláže. Ostrov Feridhoo patří TOP 10 mých nejoblíbenějších lokálních ostrovů. Ostrov se hodí také do kombinace s jinými ostrovy na Alif Alif atolu. Ostrov jsme osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Feridhoo

Ostrov: Feridhoo nebo Feridu

Atol: Alif Alif atol / severní Ari atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 88,06 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 486

Ubytování na obydleném ostrově Feridhoo

Ostrov Feridhoo již nenabízíme, a to z důvodu nevyhovujícího ubytování pro naše náročné klienty. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Feridhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Feridhoo. Fotografie z ostrova Feridhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Feridhoo

bottom of page