top of page
Felidhoo na Vaavu atolu, Maledivy

Felidhoo na Vaavu atolu na Maledivách - Fajn půldenní nebo celodenní výlet

Obydlený lokální ostrov Felidhoo na Vaavu atolu na Maledivách je hlavním městem tohoto atolu. Byť je ostrov hodně zastavěn a hustě zalidněn, dá se tu najít i kousek zeleně. Problém ostrova je ten, že tu není pěkná pláž. Felidhoo nepovažujeme za vhodný pro dovolenou snů. Tento ostrov je vhodný na půldenní výlet při pobytu na nedalekém obydleném ostrově Thinadhoo nebo z resortu. Ostrov Felidhoo jsme mnohokrát osobně navštívili a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Felidhoo

Ostrov: Felidhoo

Atol: Vaavu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 78,87 km

Doprava: rychlo loď a veřejný trajekt

Počet obyvatel: 620 

Ubytování na obydleném ostrově Felidhoo

Ostrov Felidhoo nenabízíme a nikdy jsme nenabízeli, a to z důvodu, husté výstavby,  zalidnění a absence pěkné pláže. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Felidhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Felidhoo. Fotografie z ostrova Felidhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Felidhoo

bottom of page