top of page
Kelaa na Haa Alif atolu na Maledivách

Krásný zelený ostrov s nekonečnou pláží, nádhernou tyrkysovou lagunou a mnoha farmami, to je obydlený ostrov Kelaa na Haa Alif atolu na samotném severu Malediv. Zažijte pohostinnost jednoho z našich partnerů, a to nového penzionu Tropical Sands Kelaa 3,5*, který je vzdálen jen pár kroků od pláže, penzionu Holiday Home Kelaa 3* nebo Beach Home Kelaa 3*. Ostrov jsme osobně navštívili a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Kelaa na Haa Alif atolu na Maledivách - Velký zelený ostrov s lagunou

Kelaa, Haa Alif atol, Maledivy

Všeobecné informace o obydleném ostrově Kelaa

Ostrov: Kelaa

Atol: Haa Alifu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 308,54 km

Doprava: vnitrostátní let + loď 

Počet obyvatel (2015): 1 063

Ubytování na obydleném ostrově Kelaa

Zažijte pohostinnost jednoho z našich partnerů, a to nového penzionu Tropical Sands Kelaa 3,5*, který je vzdálen jen pár kroků od pláže nebo penzionu Holiday Home Kelaa 3* nebo Beach Home Kelaa 3*.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Kelaa

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Kelaa. Fotografie z ostrova Kelaa použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Cenová nabídka dovolené na obydleném ostrově Kelaa na Haa Alif atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na obydleném ostrově Kelaa na Haa Alif atolu na Maledivách, pobyt v penzionu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Kelaa

bottom of page