top of page
Gulhi na Kaafu atolu, Maledivy

Gulhi na Kaafu atolu na Maledivách - Fajn na stopover

Maličký, hustě zastavěný a obydlený, s minimální zelení a malou bikini pláží vedle loděnice, to je obydlený ostrov Gulhi na jižním Male atolu na Maledivách. Blízko hlavnímu městu, pravda, ale klídeček, pohodičku a ztracený ráj tu nenajdete. Tento ostrov je vhodný pro krátký pobyt na max. 3 noci nebo do kombinace s jinými ostrovy. Gulhi jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Gulhi

Ostrov: Gulhi

Atol: Severní Male atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 21,31 km

Doprava: veřejným trajektem (1 h. a 15 min.) nebo soukromou rychlo lodí (25 min.) 

Počet obyvatel: 220 

Ubytování na obydleném ostrově Gulhi

Ostrov Gulhi již nenabízíme, a to z důvodu zástavby a blízkosti hlavního města Male. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Gulhi

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Gulhi. Fotografie z ostrova Gulhi použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Gulhi

bottom of page