top of page
Avani+ Fares, Baa atol, Maledivy (2).jpg

Avani+ Fares Maldives byl otevřen 1. dubna 2023 a jedná se o resort patřící do hotelové sítě AVANI Hotels & Resorts, kterou vlastní mezinárodní společnost Minors Hotels se sídlem v Thajsku. Tato společnost na Maledivách vlastní a provozuje také Anantara Resorts a NH Collection Resorts.

 

Resort Avani+ Fares je vystavěn na středně velkém krásném přírodním ostrově Fares na Baa atolu na Maledivách, který má bujnou vegetaci a lemuje jej laguna a korálový útes plný života.

 

Avani+ Fares Maldives je vybaven kompletním zázemím, recepcí, lobby, 176 plážovými a vodními studii, paviliony a vilami, 7 restauracemi a bary, vč. restaurace pro děti, kavárnou, lázněmi Avani Spa, fitness centrem, společným bazénem, dětským koutkem (4 -11 let), hernou pro dorost, tenisovými kurty, volejbalovým kurtem, fotbalovým hřištěm, centrem vodních sportů a aktivit, potápěčským centrem, lékařem, foto studiem, butikem a dalším příslušenstvím.

 

Resort je nový a vystavěný v moderním stylu. Všechny pokoje a vilky mají jednotný design. Ubytování je rozděleno do 3 kategorií, a to na plážová Studia & Paviliony, plážové vily s bazény i bez a vodní vily s bazény a bez.

 

Plážové paviliony jsou 4 pokojové domky s jedním patrem, které se dají rozdělit na jednotlivé pokoje – Studia nebo na dvouložnicové pokoje – Studia. V případě rozdělení po jednotlivých pokojích to znamená, že pokud budete mít vedle sebe nebo nad sebou či pod sebou nějaké sousedy. V případě rozdělení pavilionu po dvou ložnicích se vždy prodává buď dva pokoje v přízemí – Beach Studios, které jsou propojené dveřmi nebo dva pokoje v patře – Seaview Studios. V případě 3 ložnic se kombinují dva pokoje dole s jedním nahoře nebo 2 pokoje nahoře s jedním dole. V tomto případě, pokud resort není plně obsazen, se 4 pokoj nenabízí. Paviliony jsou vhodné jak pro rodiny, party přátel, tak pro jednotlivce. Do každého z pokojů je možné ubytovat pouze 3 osoby. V případ jednotlivců se jedná o cenově nejdostupnější ubytování na ostrově. Avani+ Fares dále nabízí jedno ložnicové nebo dvouložnicové plážové vilky bez bazénů nebo s bazény a jedno ložnicové, dvouložnicové a tří ložnicové vilky bez bazénů nebo s bazény. Sunset vilky jsou vždy dražší.

 

Resort Avani+ Fares nabízí všechny stravovací plány, a to od základního, což je pouze snídaně, přes polopenzi, a plnou penzi až po All Inclusive bez alkoholických nápojů a All Inclusive s alkoholickým nápoji s názvem Dine Around, což znamená možnost stravování v různých restauracích a barech.

 

Ocean Terrace je hlavní restaurací s mezinárodní kuchyní, kde je formou bufetu servírována snídaně, nechybí tu ani fresh juice a smoothies a obědy a večeře s live cooking stations se středomořskou, asijskou a maledivskou kuchyní. Do Hammock zavítejte dostanete-li chuť na kávu, kombuchu nebo něco malého nejenom zdravého a čerstvě upečeného na zub či pokrmy s možností Grab & Go. Ve Skipjack, což je bar u bazénu, si vychutnáte lehké snacks, tapas, nudle nebo nebo pizzu. V plážovém baru a bistru Smuggler’s Shack na vás čeká pop-up dining, sushi, tapas a tacos a největší kolekce rumů na Maledivách. Na západ slunce musíte zajít do Tribe, kde se servírují molekulární koktejly, drobné občerstvení a nějaká ta zábava, ke které hraje DJ. Charcoal je nádherný mezinárodní À la carte gril, kde si vychutnáte jak skvělé obědy, tak večeře. A nechybí tu ani Petite Bistro, což je jediná restaurace pro nejmenší na celých Maledivách, která je součástí Kids Club aneb dětského koutku. Destination Dining vč. plovoucí snídaně atd., kterému na Avani+ Fares říkají Adrift Dining a In-Villa Dining, což je donášková služba do pokojů a vil je samozřejmostí.

 

Dokonalý relax najdete v moderních lázních Avani Spa s masážemi ze všech konců světa.

 

Je-li libo symbolicky svatební obřad na pláži, ani to pro Avani+ Fares není problém. A pro novomanžele, kteří nemají po svatbě déle než 12 měsíců, je tu připraveno několik dárkových drobností, a to sklenička šampaňského na příjezdu na resort, něco malé na zub ve studiu nebo vile, květinová výzdoba postýlky, romantická večeře na pláži při pobytu delším minimálně 5 nocí a výše a 60minutová párová masáž při pobytu minimálně 8 nocí a výše.

 

Zajímavý gastronomický koncept, skvělé jídlo, výborné služby, soukromí, skvělé šnorchlování a mnohem víc, mnohem víc, to je Avani+ Fares  Maldives, které je vhodné pro milovníky méně „masové“ dovolené, pro rodinnou dovolenou, skupiny přátel i na líbánky.

 

Na Avani+ Fares se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete hydroplánem zhruba za 40 min. Resort má na letišti Velana vlastní salónek, kde hosté čekají na odlet hydroplánu. Zdarma jsou k dispozici nápoje a malé občerstvení.

 

Na resort Avani+ Fares se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete hydroplánem maledivské letecké společnosti za zhruba 35 min. anebo 20 až 30 min. dlouhým letem vnitrostátním letadlem na ostrov Dharavandhoo a poté cca 35 minut plavbou rychlo lodí. Resort na letišti využívá salónky leteckých společností a letiště.

 

Avani+ Fares jsme zatím osobně nevyzkoušeli, ale resort navštívili naši maledivští kolegové. Lokalitu Baa atolu jsme navštívili nesčetněkrát a dlouho jsme tu i žili. Do resortu Avani+ Fares jsme se zamilovali okamžitě, a to nejenom do krásy přírodního ostrova, ale do konceptu resortu, speciálně do restaurací a barů. Na Avani+ Fares pracuje v sales týmu také naše dlouholetá známá, nádherná Maledivka Nisha, která má zkušenosti z mnoha luxusních resortů na Maledivách, což je pro nás zárukou kvality a skvělého produktu. Resort patří do našich kolekcí „hand picked by Lucie“ v kategorii 5* resortů, „the islands collection“ a „amazing luxury holiday“. Už se nemůžeme dočkat, až resort osobně navštívíme.

Avani+ Fares Maldives je možné nakombinovat s jinými resorty na Dhaalu atolu či na jakémkoli jiném atolu. Pobyt je možné zajistit od 3 nocí výše, doporučujeme ale min. 5 nocí. Možná je i kombinace s obydlenými ostrovy.

Kompletní informace, fotografie resortu Avani+ Fares Maldives, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

Avani+ Fares Maldives 5* na Baa atolu na Maledivách - Nejenom All Inclusive!

© Informace a fotografie použité na této stránce o resortu Avani+ Fares Maldives

Informace použité na této stránce jsou oficiální informace o resortu Avani+ Fares Maldives, které jsou doplněné informacemi od personálu resortu a našich maledivských kolegů. Fotografie resortu použité na této stránce jsou zatím jenom oficiální fotografie resortu. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Avani+ Fares Maldives na Baa atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na resortu Avani+ Fares Maldives, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Avani+ Fares Maldives

bottom of page