top of page
Dovolená na Maledivách bez dětí, Adults Only resorty na Maledivách, resorty na Maledivách bez dětí

Máte-li děti anebo se na ně teprve chystáte, určitě jste už několikrát zatoužili po dovolené bez dětí, po trošce soukromí, relaxu a třeba i nějaké té romantice. Z našeho pohledu jsou Maledivy tou nejdokonalejší destinací, kde si užít dovolenou bez dětí! Vybrané resorty na Maledivách pobyt s dětmi nepovolují vůbec anebo s věkovým omezením. Jedná se však většinou o luxusnější a dražší resorty. Jedním z hlavních důvodů, proč na Maledivy vyrazit bez dětí, jsou také náklady za letenky a ubytování. Máte-li víc jak 1 dítě, a ještě k tomu ve věku 12+, dovolená se vám může opravdu hodně prodražit.

Maledivy: Dovolená bez dětí aneb Resorty Adults Only

Maledivy bez dětí aneb Resorty Adults Only - Podmínky platné pro celý resort

Dokonalým útěkem od dětí je dovolená ve wellness & wellbeing resortu Joali Being na ostrově Bodafushi na Raa atolu, který je jendím z nejluxusnějších resortů na Maledivách. Tento resort akceptuje pouze dospělé, tedy 18+. Dalším skvělým útěkem od dětí je sice starší, ale skvělý resort pro milovníky šnorchlování, přírody a skvělého jídla, resort Komandhoo na Lhaviyani atolu.

 

Parádním rájem na líbánky je menší resort s podmořskou restaurací You & Me by Cocoon na Raa atolu, který akceptuje děti starší 16 let. Rovněž Robinson Club na na Gaafu Alifu atolu akceptuje pouze děti starší 16 let. Na skvělém resortu Hurawalhi na Lahviyani atolu, který má krásnou podmořskou restauraci je možné ubytovat děti až od 15 let.

 

Nedaleko hlavního města Male je vystavěn maličký resortík Centara Ras Fushi, který akceptuje děti ve věku od 12 let výše. Naprosto skvělou dovolenou zažijete na luxusním resortu Milaidhoo, který akceptuje děti do 9 let výše. Není vhodný ani pro starší děti. Posledním resortem, který limituje pobyt dětí je maličký a romantický resortík Baros Maldives, který akceptuje děti od 8 let výše. Ani tento resort není vhodný pro starší děti.

Maledivy bez dětí aneb Resorty Adults Only - Podmínky platné pro část resortu

Anantara Veli na jižním Male atolu akceptuje pouze dospělé, tedy od 18 let výše, s výjimkou všech restaurací, kam děti ze sousedních Anantara Naladhu a Anantara Dhigu mohou po 18:30 h.

 

Pěkný přírodní ostrov a resort Meeru na severním Male atolu má rovněž částečné věkové omezení. Do jedné části resortu mohou jen dospělí. Od 18 let je možný pobyt v Jacuzzi Beach Villas, Water Villas a Jacuzzi Water Villas a stravování ve vybraných restauracích.  Jeho sesterský a skvělý resort Vilamendhoo na Alif Dhaal atolu od 18 let výše ubytovává v Jacuzzi Beach Villas a Jacuzzi Water Villas. Stravování bez dětí je možné ve vybraných restauracích. Rodinný resort Kuredu na Lhaviyani atolu má vyhrazenou část resortu Sangu, O Villas pouze pro dospělé od 18 let výše.

Summer Island na severním Male atolu ubytovává dorost ve vodních vilách od 15 let výše. V restauraci patřící k vodním vilám se mohou stravovat pouze hosté vodních vil. Club Med Finolhu Villas na severním Male atolu ubytovává děti od 12 let a výše v Beach Villas a od 18 let výše ve vodních vilách.

 

W-Maldives na severním Ari atolu děti ve vodních vilách akceptuje od 5 let výše. Resort Drift Thelu Veliga na Alif Dhaal atolu akceptuje pouze mimina ve věku od 1 měsíce do 2 let anebo pouze dospělé ve věku 18+.

© Informace a fotografie použité na této stránce o resortech Adults Only na Maledivách

Informace použité v tomto textu o resortech pouze pro dospělé aneb Adults Only jsou oficiální informace od resortů a personálu resortů, které jsou doplněné mými vlastními zkušenostmi. Fotografie použité výše jsou mé vlastní fotografie z návštěv resortů.

Cenová nabídka dovolené na Maledivách na resortech Adults Only

Cenovou nabídku pobytu na resortech Adults Only nebo s věkovým omezením, včetně aktuálních slevových nabídek, ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu, ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku.

bottom of page