Dhigurah na Alif Dhaal atolu, Maledivy

Dhigurah, Maledivy.jpg

Poloha: Ostrov Dhigurah, Alif Dhaal Atoll

Vzdálenost od letiště: 94,79 km, lodí nebo lodí a letadlem

Ahhh, obydlený lokální ostrov Dhigurah na Alif Dhaal atolu! Tento nádherný zelený ostrov s obří džunglí, s 3 km dlouhou pláží, obří lagunou, nekonečným sand bank / písečnou mělčinou a 3 km dlouhým korálovým útesem, jehož okolí je domovem žraloku obrovskému a mantám a nejdete v něm jedny z nejhezčích potápěčských lokalit na Maledivách, patří do TOP 10 mých nejoblíbenějších ostrovů.

Míval číslo 1, a to do té doby, než jsem objevila Thinadhoo na Vaavu atolu. Však také tyto dva ostrovy kombinuji v poznávačce Maledivy s Lucií aneb s česky hovořícím průvodce na okruhu II. Tato kombinace je také velmi oblíbená i u skupinek cestovatelů, part přátel a rodin a také u našich klientů - potápěčů. 

Ostrov Dhigurah je vhodný jak na týdenní nebo delší pobyt, tak do kombinace s obydleným ostrovem Omadhoo anebo s resorty v okolí, což je naše specialita, s cenově dostupnými resorty Sun Island nebo Holiday Island či luxusními resorty. 

Zažijte pohostinnost plážového penzionu TME Retreats 3*, plážového hotelu Dhiguveli Maldives 4* a plážových vilek Atoll Key 3,5*. Poptávka dovolené.

V případě dovolené na ostrově Dhigurah máme možnost zajistit oběd nebo večeři v podmořské restauraci Ithaa Undersea Restaurant na resortu Conrad Rangali.

Výběr obydlených ostrovů
Mapa obydlených ostrovů a jejich výběr.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené na míru dle vašich přání a rozpočtu.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo other way holidays v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a info@otherwayholiday.com

Kompletní kontakty a informace

Koncese

 

Pojistka a Garanční fond

Smluvní podmínky a Formuláře

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP