top of page
Gan na Laamu atolu, Maledivy

Gan na Laamu atolu na Maledivách - Krásné souostroví s dlouhými plážemi

15 km dlouhé souostroví s nekonečnými plážemi a ohromnou lagunou, to je Gan na Laamu atolu na Maledivách a jeho sousední ostrovy.

 

Seskupení ostrovů na Laamu atolu, a to obydlený ostrov Gan, který má hned několik vesniček, Maandhoo s rybí továrnou, letiště Kadhedhoo a obydlený ostrov Fonadhoo, je velice vhodné pro milovníky dlouhých pláží a jízdy na kole.

 

Souostroví je dlouhé kolem 15 km a najdeme tu vesničky, mnoho farem s různou zeleninou a ovocem, háj kokosových palem původem s Thajska, které mají menší kokosy, než palmy maledivské, původem ze Seychel, továrnu na zpracování ryb a mnoho dalšího. Tato lokalita je vyhledávaná také potápěči a surfaři.

Na Laamu atolu se natáčel film Rogue One: Star Wars Story.

Zajímavost je, že atol Laamu byl jeden z posledních, který konvertoval k islámu. Dodneška je možné tu najít mnoho pozůstatků buddhistických stup. Na ostrově se nachází i přírodní jezírko. 

 

Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Gan na Laamu atolu

Ostrov: Gan

Atol: Laamu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 247,02 km

Doprava: vnitrostání let

Počet obyvatel:

Ubytování na obydleném ostrově Gan na Laamu atolu

Zažijte pohostinnost jednoho z našich partnerů na souostroví na Laamu atolu. Na Gan a jeho sousedních ostrovech spolupracujeme s pár pěknými plážovými penziony a hotýlky. Pro více informací a cenovou nabídku nás kontaktujete e-mailem.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Gan na Laamu

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Gan na Laamu atolu. Fotografie z ostrova Gan na Laamu atolu použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Cenová nabídka dovolené na obydleném ostrově Gan na Goidhoo atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na obydleném ostrově Gan na Laamu atolu na Maledivách, pobyt v penzionu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Gan na Laamu atolu

bottom of page