top of page
Baglioni Maldives, Dhaalu atol, Maledivy

Baglioni Maldives aneb Baglioni Resort Maldives je luxusní italský resort vystavěný na nádherném přírodním ostrově Maagau na Dhaalu atolu, který byl jako nový resort otevřen v roce 2019.

 

Ostrov Maagau lemuje pěkná pláž, obklopuje jej naprosto dokonalá laguna a korálový útes plný života, kde narazíte na opravdu velkou spoustu podmořských živočichů. Ostrov s patří k pár nejhezčím přírodním ostrovům na Maledivách, na kterých jsou vystavěné resorty.

 

Na Baglioni Maldives najdeme kompletní zázemí, recepci, 89 plážových a vodních vil různých kategorií, 3 restaurace, 1 gril, 1 bar a 1 vinný sklípek, společný bazén, lázně Baglioni Spa s produkty italské kvality, posilovnu, obchod se suvenýry, centrum vodních sportů a potápěčské centrum (PADI) Maagau, které vlastní italská rodina, syn majitel studoval v Praze a umí trošku česky, dětský koutek Baglioni Kids Club plný aktivit pro děti od 3 do 12 let, herní centrum, tenisové kurty a mnoho dalšího.

 

Baglioni Maldives nabízí stravovací plán Premium All Inclusive se stravování formou À la carte. V restauraci Taste si denně vychutnáte snídaně a také večeře po hvězdami. Restaurace nabízí mezinárodní kuchyni podávanou formou semi-bufetu během snídaně. Lehký oběd v italském stylu je servírován v baru Pool Bar Grill formou À la carte. Vychutnat si tu můžete také nádherný západ slunce se sklenkou italského šumivého vína Cantine Ferrari. Italská restaurace Gusto je dokonalá pro romantickou večeři pod hvězdami. V japonské restauraci Umami, která nabízí také Teppaniyaki, si vychutnáte skvělé sushi, sashimi, ryby a další mořské plody. Nechybí tu ani vinný sklípek s jak jinak než těmi nejlepšími a pečlivě vybranými italskými víny.

 

Resort Baglioni Maldives má několik kategorií plážových a vodních vilek. Najdeme tu vilky jak s bazénem, tak bez, které disponují jednou nebo více ložnicemi.

 

Perfektní relax na vás čeká v lázních Baglioni Spa ukrývajícími se v pěkné zahradě. Nechybí tu ani prostor k meditaci a cvičení jógy.

Na Baglioni je možné zažít mnoho zážitků, zasportovat si, třeba zahrát tenis nebo se vyřádit na vodních skútrech či jinak anebo si parádně odpočinout. A nechybí tu ani kino pod širým nebem.

 

Dostatek soukromí, božský klid, skvělé jídlo, výborné služby, skvělé šnorchlování a mnohem víc, mnohem víc, to je Baglioni Maldives, které je vhodné pro milovníky méně „masové“ dovolené, na líbánky i pro rodinnou dovolenou.

 

Na Baglioni Maldives se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete hydroplánem zhruba za 40 min. Resort má na letišti Velana vlastní salónek, kde hosté čekají na odlet hydroplánu. Zdarma jsou k dispozici nápoje a malé občerstvení.

 

Resort Baglioni jsme osobně navštívili. Resort má skvělou kuchyni a opravdu krásná spa. Ostrůvek je nádherný a lemuje jej jeden z nejkrásnějších korálových útesů, který jsem kdy na Maledivách prošnorchlovala, kde je možné spatřit všechny možné druhy žraloků, rejnoky, nespočetně druhů ryb, želvy a mnoho dalších živočichů. Kolem ostrova vedou doslova dálnice plné ryb. Ostrov nás zaujal již v době, kdy byl resort v pouhé fázi projektování a výstavby. Za nás je resort vystavěn na jednom z nejdokonalejších přírodních ostrovů. Resort navštívilo i několik kolegů z naší maledivské pobočky a do resortu se také zamilovali. Co by mohlo některým návštěvníkům vadit je, že jsou vilky vystavěny blízko u sebe a je tu méně soukromí. Nám to nevadilo vůbec, jelikož se většina hostů zdržovala u společného bazénu, šnorchlovala či provozovala jiné aktivity. I přesto, že byl resort plný, byl tu božský klid.

 

Baglioni Resort Maldives patří do našich kolekcí resortů „hand picked by Lucie“, „the islands collection“ a „amazing luxury holiday“.

 

Baglioni Maldives je možné nakombinovat s jinými resorty na Dhaalu atolu či na jakémkoli jiném atolu. Pobyt je možné zajistit od 3 nocí výše, doporučujeme ale min. 5 nocí.

 

Kompletní informace, fotografie resortu Baglioni Maldives, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

Baglioni Maldives 5* na Dhaalu atolu na Maledivách - Luxusní À la carte All Inclusive

© Informace a fotografie použité na této stránce o Baglioni Maldives

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Baglioni Maldives, které jsou doplněné mým vlastními zkušenostmi z pobytu na tomto luxusním romantickém a klidném resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou zatím jenom oficiální fotografie resortu. Moje vlastní fotografie na web přidám již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na luxusním resortu Baglioni Maldives

Cenovou nabídku pobytu na luxusním resortu Baglioni Maldives, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Baglioni Maldives

Baglioni Hotels & Resorts a jejich luxusní hotely a resorty a resorty Baglioni v Itálii a v Anglii

Baglioni Hotels & Resorts vlastní a provozuje také nádherné resorty a hotely v Itálii. Resort na Sardinii (naše srdcovka) a v Muzza Puglia a hotely v Milaně, Benátkách, Římě a ve Florencii. Hotel Baglioni je možné najít také v Londýně v Anglii.

Palace Resorts a jejich luxusní resorty v Mexiku a na Jamajce

11. října 2023 oznámila mexická společnost Palace Resorts plnou akvizici společnosti Baglioni Hotels & Resorts a jmenovala nového  viceprezidenta pro Evropu. Akvizice byla projednávána již od listopadu 2022. Palace Resorts, které vlastní a provozují luxusní resorty v Mexiku a na Jamajce nyní vlastní 75 % společnosti Baglioni Hotels & Resorts. 

bottom of page