top of page
Vakkaru Maldives, Baa atol, Maledivy

Vakkaru Maldives je jeden z novějších (2018) luxusních resortů patřící egyptskému majiteli (nebojte není to jako resorty v Egyptě), který je vystavěn na dokonalém přírodním ostrově Vakkaru na Baa atolu na Maledivách. Ostrov lemují pěkné pláže, obklopuje jej krásná laguna a korálový útes plný života.

 

Ostrov Vakkaru patří k nejhezčím přírodním ostrovům na Maledivách, na kterých jsou vystavěné resorty. A nejen proto, nachází se na nádherném Baa atolu, který je zapsán na seznamu UNESCO jako přírodní rezervace, do níž patří i známá laguna s korálovým útesem Hanifaru Bay. V této laguně se od června do listopadu (dle monzunů a proudů) vyskytuje opravdu velké množství mant (někdy i 60 a více) a občas je zde také možné spatřit žraloka obrovského (whale shark). Za nás je Vakkaru malý velký ráj.

 

Na Vakkaru Maldives najdeme kompletním zázemím, do něhož patří recepce, společný bazén, 4 restaurace, 2 bary, vinný sklípek, lázně Merana Spa, posilovna, obchod se suvenýry Sand Boutique, centrum vodních sportů a potápěčské centrum (PADI), dětský koutek Parrotfish Club, herní centrum Coconut Club, tenisové kurty a mnoho dalšího.

 

Vakkaru Maldives nabízí 12 kategorií plážových a vodních vilek a rezidencí, které jsou velmi útulné a navržené v jednoduchých čistých liniích. Styl, který my v other way holiday milujeme. Najdeme tu vilky jak s bazénem, tak bez, které disponují jednou nebo více ložnicemi.

 

Resort Vakkaru Maldives má také vlastní bio farmu, kde je pěstována zelenina, ovoce a bylinky pro přípravu těch nejlahodnějších pokrmů. V restauraci Amaany si denně vychutnáte snídani a ve vybrané dny také večeře po hvězdami. Restaurace nabízí mezinárodní a tradiční maledivskou kuchyni podávanou formou bufetu. Taková snídaně na pláži, to zní báječně, ne? Obědy a večeře jsou servírovány formou À la carte v italské restauraci Isoletta, kde lahodné italské pokrmy dovedou k dokonalosti vybraná italská vína. Pokud zatoužíte po večeři při západu slunce, čerstvě grilované rybě, steaku, seafood anebo signature pokrmech, nenechte si ujít signature fine dining restauraci a grilu Vakku. Milujete-li asijskou kuchyni, nesmíte si nechat ujít večeři v asijské restauraci Onu s výhledem do zahrady a bio farmy. Milovníci vína si přijdou na své ve vinném sklípku Vakkaru Reserve, který nabízí vybraná vína z celého světa. Zatoužíte-li po romantické večeři na pláži nebo kdekoliv si vzpomenete, i v tom vám Vakkaru velice rádo vyhoví. Tzv. Destination Dining a Private Dining je na tomto luxusním resortu samozřejmostí. Drink je možné vychutnat si ve dvou barech, a to buď Cabana baru u bazénu, anebo v Lagoon Baru, který je pouze pro dospělé. Lagoon Bar nabízí krásný výhled na moře a také na západ slunce. Kromě drinků a koktejlů si tu vychutnáte také odpolední kávu anebo čerstvě připravené sushi a sashimi. Vakkaru nabízí jako maximální stravovací plán plnou penzi. Za příplatek je možné zajistit balíček s nápoji. Nejedná se ale o All Inclusive.

 

Své tělo můžete potrápit ve fitku nebo při józe. Dokonalý relax na vás čeká v lázních Merana Spa. Na plážích kolem ostrova najdete opravdu mnoho různých míst k relaxaci a slunění.

 

Nádherná příroda, dostatek soukromí, skvělé jídlo, výborné služby a mnohem víc, to je Vakkaru Maldives, které je vhodné pro páry i pro rodiny s dětmi.

 

Na Vakkaru Maldives se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete hydroplánem s leteckou společností Maldivian Airlines zhruba za 25 až 30 min. Druhou možností je 30 min. let vnitrostátním letem z Velana International Airport / Male na ostrov Dharavandhoo a poté 20 min. až 30 min. plavba rychlo lodí dle počasí. Doporučujeme let hydroplánem. Resort Vakkaru Maldives má na letišti Velana vlastní salónek, kam vás dopraví vlastní vůz resortu. Při nástupu do auta se vás profesionální řidič zeptá, zda vám vyhovuje teplota ve voze, hlasitost hudby, poskytne heslo k wifi, nabídne vodu z italských Dolomitů a mnoho dalšího. Salónek je zařízen ve stylu resortu. Při čekání na odlet hydroplánu se provádí check-in do resortu, kterým se po příletu již nezabýváte. Zdarma jsou k dispozici nápoje a malé občerstvení.

 

Resort Vakkaru jsme navštívili osobně a strávili tu pár nocí. Jeho okolí a lokalitu známe velmi dobře. Vakkaru Maldives byla láska na první pohled, a to jak ostrov, tak resort, který nás uchvátil už v době, kdy byl resort v pouhé fázi projektování a výstavby. Za nás má Vakkaru vše, co by takový malý tropický ráj měl mít. Luxusní resort s krásnými vilami, skvělým servisem, výborným jídlem a nádhernou přírodou. Vakkaru rádi našim klientům doporučujeme. Zatím se nám všichni vrátili opravdu spokojení.

 

Vakkaru patří k našim nejoblíbenějším resortům na Baa atolu a do našich kolekcí „hand picked by Lucie“, „the islands collection“ a „amazing luxury holiday“. Na Vakkaru v obchodním oddělení pracuje jeden z našich dobrých známých.

 

Vakkaru Maldives je možné nakombinovat s jinými resorty na Baa atolu či na jakémkoli jiném atolu. Doporučujeme tu strávit min. 5 nocí.

 

Kompletní informace, fotografie resortu Vakkaru Maldives, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

Vakkaru Maldives 5* na Baa atolu na Maledivách - Luxusní relax v přírodě

© Informace a fotografie použité na této stránce o Vaakkaru Maldives

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Vakkaru Maldives, které jsou doplněné mým vlastními zkušenostmi z pobytu na tomto luxusním romantickém a klidném resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou zatím jenom oficiální fotografie resortu. Moje vlastní fotografie na web přidám již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na luxusním resortu Vakkaru Maldives

Cenovou nabídku pobytu na luxusním resortu Vakkaru Maldives, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Vakkaru Maldives

bottom of page