top of page
Fulidhoo, Vaavu atol, Maledivy
Fulidhoo, Vaavu Atoll, Maldives

Fulidhoo na Vaavu atolu na Maledivách - Fajn do kombinace s jinými ostrovy

Na první pohled ostrov s nádhernou pláží, na ten druhý už ne. Menší, poměrně hustě zastavěný a obydlený ostrov s modifikovaným pobřežím, který z jedné strany lemuje skála a z druhé straný pláž a laguna, to je obydlený lokální ostrov Fulidhoo na Vaavu atolu na Maledivách. Na ostrově jsou dvě bikini pláže, jedna se nešťastně nachází hned u skládky odpadu a generátoru, který vyrábí elektřinu pro celý ostrov, a druhá na druné straně ostrova u fotbalového hřiště. V moři u bikini pláže býval docela dost binec, ale třeba už je dnes uklizen. Dnes je denně pláž na Fulidhoo plná turistů z jiných ostrovů, jelikož se sem jezdí fotit s rejnoky a žraloky, kteří se tu krmí. JJ, fotky z takového zážitku jsou pěkné, to ano, ale krmení rejnoků a žraloků je na Maledivách zakázané a dokonce i trestné. Fulidhoo je na svou velikost poměrně hodně obydleným ostrovem, ale kousek zeleně se tu najít dá. Tento ostrov doporučím spíše do kombinace nebo na kratší stop třeba při cestě na Thinadhoo. Ostrov jsme osobně navštívili, strávili tu několik nocí a podrobně jej prozkoumali. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Fulidhoo

Ostrov: Fulidhoo

Atol: Vaavu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 57,05 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 490

Ubytování na obydleném ostrově Fulidhoo

Ostrov Fulidhoo již nenabízíme, a to z důvodu zastavěnosti, obydlenosti, overturismu a dalších faktorů. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Fulidhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Fulidhoo. Fotografie z ostrova Fulidhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Fulidhoo

bottom of page