top of page
Maafushi na Kaafu atolu, Maledivy

Maafushi na Kaafu atolu na Maledivách - Na stopover nebo pro nemovité

Slavné Maafushi na jižním Male atolu aneb Kaafu atolu na Maledivách. Na tomto ostrově vše začalo. V lednu 2010 tu byl otevřen první malý penzionek, na jehož místě nyní stojí 10 patrový hotel. Od té doby se ostrov opravdu hodně změnil. A ani místní už si nemyslí, že k lepšímu. Maafushi je velice hustě zastavěný a obydlený, najdete tu vězení a ohromné množství turistů. Klid a krásnou zeleň, tedy mimo mořské trávy v laguně a palem na uměle vytvořené bikini pláži, tu opravdu nenajdete. Momentálně je na ostrově něco kolem 60 penzionů a hotelů. Vedle přírodního ostrova Maafushi je vybudován obří umělý ostrov, na kterém se v brzké době budou stavět domy a další občanská vybavenost, a rovněž také umělý sanbank aneb písečná mělčina. Bikini pláž je vždy přeplněné turisty a vypadá to na ní stejně, jako na chorvatské Makarské Riviéře v plné sezóně, tedy hlava na hlavě. Někdo to rád. My ne. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Maafushi

Ostrov: Maafushi

Atol: Jižní Male atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 26,65 km

Doprava: veřejný trajekt a rychlo loď

Počet obyvatel: 4 471

Ubytování na obydleném ostrově Maafushi

Ostrov Maafushi již nenabízíme, a to z důvodu hustoty zástavby, populace, vězení, overturismu, mořské trávy, nepěkných pláží a mnoha dalších faktorů. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Maafushi

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Maafushi. Fotografie z ostrova Maafushi použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Maafushi

bottom of page