top of page
Hanimaadhoo na Haa Dhaalu atolu na Maledivách

Hanimaadhoo na Haa Dhaalu atolu na Maledivách - Místní kultura i skvělý servis

Větší obydlený ostrov s vlastním vnistrostáním i mezinárodním letištěm, to je Hanimadhoo na Haa Dhaalu atolu na Maledivách. Středně velký ostrov lemovaný lagunou je více obydlený, ale ne moc tursitický. Je perfektní do kombinace s resorty nebo pro ty, kteří mají rádi mistní kulturu, ale  zároveň pohodlí resortu. Zažijte místní kulturu i skvělý servis v našem partnerském plážovém hotelu resortního typu Barefoot Eco 4* nebo mistní pohostinnost jednoho z našich 3* partnerských penzionů. Ostrov Hanimadhoo jsme osobně několikrát navštívili. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Hanimadhoo

Ostrov: Hanimaadhoo

Atol: Haa Dhaalu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 287,57 km

Doprava: vnitrostátní let + auto 

Počet obyvatel (2015): 1 920

Ubytování na obydleném ostrově Hanimadhoo

Zažijte perfektní dovolenou v našem partnerském plážovém hotelu Barefoot Eco 4* (ceny skoro jako na resortech) nebo v jednom z našich partnerských 3* penzionů.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Hanimadhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Hanimadhoo. Fotografie z ostrova Hanimadhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Cenová nabídka dovolené na obydleném ostrově Hanimadhoo na Haa Dhaalu atolu

Cenovou nabídku pobytu na obydleném ostrově Hanimadhoo na Haa Dhaalu atolu na Maledivách, pobyt v penzionu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Hanimadhoo

bottom of page