top of page
Speciální nabídky dovolené na Maledivách

Nabídka relaxačních, poznávacích a zážitkových pobytů nejenom na Maledivách

Milí milovníci Malediv, válečky na pláži, šnorchlování, potápění, rybolovu, rozmazlování se na luxusních resortech, v lázních a dalších aktivit, Maledivy i další vybrané destinace, které nabízíme, mají dynamické trhy, a to znamená, že denně z resortů, hotelů a dalších ubytovacích kapacit dostáváme spousty aktualizací cen a speciálních nabídek. Jedná se například o bonusy za včasné rezervace, nabídky upgrade stravy, transferu, dětí a další různé promo akce. Naše nabídky vždy udržujeme aktuální a okamžitě na ně reagujeme. Z tohoto důvodů nemáme pobyty a zájezdy předem připravené, ale vše připravujeme na míru dle aktuálních nabídek ubytovacích kapacit a leteckých společností. Neváhejte nás oslovit pro cenovou nabídku vaší dovolené nejenom na Maledivách, kterou přesně pro vás připravíme na míru dle vašich přání a finančních možností.

Zažijte s námi spousty nezapomenutelných zážitků, užijte si nemalé množství fantastických poznávacích i relaxačních pobytů, zažijte tu vaši perfektní a vysněnou dovolenou na Maledivách!

Luxusní dovolenou na Maledivách i cenově přijatelnou pro vás připravíme na míru dle vašich požadavků a finančních možností. 

Nízkorozpočtové, cenově dostupné, luxusní resorty, soukromé ostrovy a residence pro vás pečlivě vybírám. Maledivy jsem procestovala křížem krážem a cestují dál! Aktuálně jsem navštívila 166 ostrovů na většině atolů! Znám všechny atoly i ostrovy!

Poznávací cesty Maledivy s Lucií na únor a březen 2024 jsou plně obsazeny. Nové termíny a ceny na leden až březne 2025 jsou již vypsány a zvěřejněny. Již nyní je mnoho pokojů v rezervaci. S rezervacemi neváhejte!

Zásnuby, svatba a líbánky,  dovolená bez dětí nebo dovolená s dětmi? Cokoliv si budete přát!

All Inclusive, Premium All Inclusive, kulinářské zážitky či dokonalé wellness?

Zažijte ty nejlepší aktivity pod mořskou hladinou i nad ní!

Zažijte ty nejlepší aktivity pod mořskou hladinou i nad ní!

Plavby na safari lodích a jachtách jsou vhodné především pro skupiny od 10 osob!

Katamarány a menší jachty či dhoni jsou vhodné pro skupinky od 4 do 10 osob. 


Taková plavba na katamaránu na pár nocí, zakončená relaxem na resortu nebo obydleném ostrově nezní špatně, že?! Pozor! Rozhodně se ale nejedná o Maledivy levně!

Jarní prázdniny, Vánoce a Silvestr (nejdražší v roce) a Velikonoce na Maledivách? Proč ne!
Mějte nabité bankovní konto a termín rezervujte alespoň 6 měsíce dopředu!

Naši externí delegáti a letištní zástupci hotelů se o vás postarají!

Cestou necestou, poznávej nepoznané, zažívej a užívej! other way holidays jsou tu!

Nejenom perly Indického oceánu čekají na vás! Zrelaxujte se na Maledivách, prozkoumejte s námi přírodní krásy Srí Lanky, Seychel, Zanzibaru, Madagaskaru, Mauricia a dalších exotických destinací. Zažijte minulost, přítomnost i budoucnost ve Spojených arabských emirátech nebo v Kataru! To není "other way holiday", ale "other way holidays" aneb amazing luxury holidays! Ve zmíněných destinacích, netýká se Malediv, zajišťujeme pouze kvalitní 4* hotely a penziony a luxusní dovolenou aneb 5* hotely a resorty a luxusní 5* či nejluxusnější 5* a soukromé ostrovy a residence.

bottom of page