Maledivy First Minute, Early Birds, First Minute nabídky Maledivy

Maledivy: First Minute 2022 a 2023 aneb Early Birds

Rezervace ubytování na tzv. First Minute je pravým opakem Last Minute a vyplatí se! Nejenže některé resorty nabízí slevičky a různé bonusy za včasnou rezervaci, cca 60 až 90 dní před příletem na Maledivy, někdy i více dnů, např. i půl roku či rok, ale je zde také velký výběr ubytování, speciálně lepších vil na resortech a dostatek času na zorganizování i náročnějších okruhů, kombinací ostrovů a přesunů.  

First Minute aneb Early Birds znamená, že čím dříve zakoupíte pobyt a letenky, tím lépe pro vás. Letenky, pokud aktuálně nemají speciální nabídky, je nejlépe zakoupit 2 až 3 měsíce dopředu, kdy se dají pořídit za slušné peníze. Doporučujeme vyhnout se cestování o víkendu, odletům a příletům v pátek, sobotu a v neděli, nebo ve sváteční dny, kdy bývají letenky dražší než v týdnu. Plánujete-li cestování na Maledivy v hlavní sezóně, a to od prosince do dubna, koupi letenek nikdy nenechávejte na poslední chvíli. Levnější tarify letenek a přestupy s krátkou čekací dobou budou vyprodané a ty zbývající budou předražené!

Stejně tak, jako všechny ostatní dovolené, nabídky na First Minute, mimo okruhů s průvodcem, tedy se mnou, připravujeme na míru dle dostupných aktuálních nabídek v daný moment. First Minute nabídky na dovolenou na Maledivách vždy mají poměrně krátkou živostnost. other way holiday má nabídky vždy aktuální, a proto nejsou připravovány dopředu a nevisí na našem webu. Vždy jsme tak schopni reagovat na okamžité změny.

Rezervace dovolené na Maledivách s předstihem čili na First Minute, se vždy vyplatí!

Dva poznávací a zážitkové okruhy v únoru 2023 již máme plně obsazeny! Na březen nám zbývá 1 poslední pokoj, neváhejte s rezervací. Letenky mizí raketovou rychlostí. Více okruhů se v roce 2023 nepojede. Další se pojedou až v únoru nebo v březnu 2024. Termíny budou vypsány v na jaře 2023.