top of page
Maledivy First Minute 2023, First Minute dovolená Maledivy 2023
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Maledivy: First Minute 2023 a 2024 aneb Early Birds

First Minute je pravým opakem Last Minute a vyplatí se! Nejenže většina resortů nabízí skvělé slevičky a různé bonusy za včasnou rezervaci, cca 60 až 90 dní před příletem na Maledivy, někdy i více dnů, např. i půl roku či rok, ale je tu také dostupný velký výběr ubytování, speciálně lepších vil na resortech či hotelů a penzionů na krásných obydlených ostrovech, a dostatek času na zorganizování i náročnějších okruhů, kombinací ostrovů a přesunů. Zarezervovat si dovolenou na Maledivách na First Minute, je tou nejlepší volbou!

First Minute nákup nejenom dovolené na Maledivách, ale i letenek a dalších služeb

Na First Minute se samozřejmě vyplatí i nákup letenek. Letenky je nutné sledovat, protože i tady platí, že čím dříve letenky zakoupíte, tím lépe uděláte. Letenky mají několik druhů tarifů, ty nejlevnější samozřejmě bývají vyprodané jako první, ale hlavně také, na First Minute jsou vždy dostupné také kratší lety a přestupy. 

Pokud to není nutné, doporučujeme vyhnout se cestování o víkendu, odletům a příletům v pátek, sobotu a v neděli, nebo ve sváteční dny, kdy bývají letenky dražší než v týdnu.

Plánujete-li cestování na Maledivy v hlavní sezóně, a to od prosince do dubna, koupi letenek nikdy nenechávejte na poslední chvíli! Osobně si letenky kupuji půl roku a někdy i více dopředu. To samé platí i o doplňkových službách na letištích, jako je například letištní hotel nebo salónky. Více o letenkách na Maledivy.

First Minute nabídky poznávacích okruhů na Maledivách a další pobyty

Stejně tak, jako všechny ostatní dovolené, nabídky na First Minute, mimo okruhů s průvodcem, s Lucií, tedy se mnou, které bývají opravdu rychle vyprodané, připravujeme na míru dle dostupných aktuálních nabídek v daný moment. First Minute nabídky na dovolenou na Maledivách vždy mají poměrně krátkou živostnost. other way holiday má nabídky vždy aktuální, a proto nejsou připravovány dopředu a nevisí na našem webu. Vždy jsme tak schopni reagovat na okamžité změny. 

Okruhy Maledivy s Lucií a Maledivy a Srí Lanka s Lucií v únoru a březnu 2024 jsou plně obsazeny! Více okruhů po obydlených ostrovech či kombinace Malediv a Srí Lanky se v roce 2024 nepojede. Další se pojedou až v únoru 2025 a v březnu 2025. S rezervacemi rozhodně neváhejte, jelikož je opravdu velká poptávka. Místa jsou omezena! Poznávačky se mnou jsou opravdu nezapomenutelné a výjimečné, protože nejsem obyčejná průvodkyně!

 

Z důvodů velké poptávky jsou již nyní možné předrezervace na únor a březen 2025, již nyní máme několik předrezervací, kdy budeme opět poznávat krásné Fodhdhoo a jeho okolí a naposledy nádherný ostrov Dhigurah, jeho okolí a Vaavu atol. Chybět nebude ani ztracený ráj Vashafaru na samotném severu Malediv a přírodní krásy Srí Lanky, které jsou již teď na rok 2025 plně obsazeny. 

Nové poznávací okruhy na rok 2025 budou vypsány v lednu 2024. Zarezervujte si dovolenou na Maledivách na rok 2024 včas. neváhejte ani s předrezervací na 2025.

© Informace a fotografie použité na této stránce o First Minute dovolené na Maledivách

Veškeré informace použité na této stránce o nabídkách First Minute dovolené pochází z mých vlastních zkušeností, které na Maledivách čerpám od roku 2009, a taktéž z mé a mých kolegů každodenních rutinních činností s přípravou dovolených na Maledivách. Všechny fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní.

Rezervace dovolené na Maledivách s předstihem čili na First Minute, se vždy vyplatí!

bottom of page