top of page
Soukromé ostrovy na Maledivách. Luxusní residence Maledivy.
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Naprosté soukromí a nadstandardní služby vám poskytnou private islands aneb soukromé ostrovy na Maledivách nebo soukromé residence či rezidence, které jsou součástí vybraných luxusních resortů.

 

Jedním z nejhezčích soukromých ostrovů na Maledivách je například Four Seasons Private Island na Baa atolu. Soukromý ostrov Coco Privé Kuda Hithi Island na severním Male atolu právě prochází rekonstrukcí. Soukromý ostrov Rania Experience je již mnoho let uzavřen.

Další soukromé ostrovy jsou součástí High-End luxusních resortů. Ithaafushi Private Island na jižním Male atolu je součástí resortu Waldorf Astoria Ithaafushi. Randheli Private Island na Noonu atolu je součástí resortu Cheval Blanc Randheli.

 

Od 10. ledna bude možné pronajmout si i nový luxusní eco resort Soneva Secret s pouhými 14 luxsními residencemi. Pronájem celého ostrova nabízí také luxusní eco resort poháněný pouze na solární energii Kudadoo Maldives Private Islands, který jsme osobně navtšívili nebo The Natuilus Maldives na Baa atolu s 26 vilami a residencemi, jehož návštěva nás čeká v březnu 2024.

Součástí resortu St. Regis Maldives, který jsme osobně navštívili a strávili v něm několik nocí, je nádherná vodní rezidence John Jacob Astor Estate nebo plážová Caroline Astor Estate. Naprosto výjimečná je také vodní residence The Private Reserve na resortu Gili Lankanfushi, kterou jsme také řádně osobně prozkoumali.

 

Unikátní design a služby nabízí také resort The Nautilus a jeho The Nautilus Retreat nebo Royal Reserve na resortu Ozen Reserve Bolifushi, kterou osobně také známe. A to zdaleka nejsou všechny soukromé residence.

Maledivy: Soukromé ostrovy a residence či rezidence

Soukromé ostrovy na Maledivách a soukromé residence či rezidence

Jedním z nejhezčích soukromých ostrovů na Maledivách je Four Seasons Private Island na Baa atolu. Druhým soukromým ostrovem, který je součástí High-End luxusního resortu Waldorf Astoria Ithaafushi je Ithaafushi Private Island na jižním Male atolu a třetím soukromým ostrovem je Randheli Private Island na Noonu atolu, který je součástí resortu Cheval Blanc Randheli.

Maličké ostrovy s resorty na Maledivách, které mohou být pronajaty jako soukromé

Soneva Secret, Kudadoo Maldives Private Island a The Nautilus jsou menší luxusní resortíky, které se dají pronajmout jako soukromé ostrovy pouze pro vás. 

Soneva Secret své brány otevře v Q1 2024. Kudadhoo Private jsem osobně navštívila. Jedná se o opravdu krásný a luxusní resort. Návštěva resortu The Nautilus Maldives mě čeká v březnu 2024.

Dovolená na soukromých ostrovech na Maledivách nebo v soukromých residencích

Dovolenou na soukromých ostrovech i v soukromých residencích, které jsou součástí luxusních resortů zpracováváme formou individuálních nabídek tzv. na míru. Stačí, když nám e-mailem zašlete poptávku s vašimi přáními a požadavky, a my se budeme snažit najít pro vás ten nejlepší resort v rámci vašeho zadání. Denně z resortů dostáváme speciální nabídky.

Vše, co o resortech musíte vědět před vysněnou dovolenou

bottom of page