top of page
Maledivy Last Minute 2023, Last Minute dovolená Maledivy 2023

Maledivy: Last Minute a Super Last Minute aneb Dovolená na poslední chvíli

Last Minute nebo Super Last Minute je pravým opakem First Minute, a co se týká Malediv, tak jej nedoporučujeme. V nabídce Last Minute nebo Super Last Minute dovolené na Maledivách nebývají na výběr nijak skvělé resorty, a když jsou náhodou nové nebo po rekonstrukci, tak nejsou vystavěny v tak úplně perfektních lokalitách. Maledivy máme od roku 2009 procestované křížem krážem, takže o nich něco "málo" víme.

Maledivy na Last Minute, to je dovolená jako auto bez volantu

Za cca 45 000 Kč za jednu osobu, na cca 7 nocí se sice nabízí i resorty, ale tzv. "auta bez volantů". Ubytování je buď na starších resortech anebo těch, které jsou moc blízko hlavního města, s výhledem na městské ostrovy, na letiště nebo skládku a pouze se snídaní či polopenzí, kdy pak na resortu utratíte další nehorázné peníze. Výběru těchto zájezdů je potřeba věnovat pozornost a opatrnost! Jak vybrat dokonalý zájezd na Maledivy.

Dalším trikem Last Minute je to, že na vás na webu svítí neuvěřitelná cena, ale jakmile na ní kliknete, pobyt je již vyprodán anebo naskočí jednou taková suma anebo se vám nabízí jiný termín za mnohem vyšší částku. 

Maledivy na Last Minute s německými, rakouskými nebo polskými cestovkami

Hledáte-li nějaký Last Minute, cca méně než měsíc až 3 týdny před odletem nebo Super Last Minute, doporučím vám, abyste se nejprve podívali na nabídku německých, rakouských nebo polských cestovek, které mívají dopředu nakoupené letenky i ubytování a pokud neprodají včas, dělají výprodeje.

Pokud v nabídce německých a rakouských cestovek nenajdete to, co hledáte, zadejte poptávku nám, na tzv. "Maledivy na míru." Musíte ale počítat s tím, že měsíc až 3 týdny před odletem bude vše dražší, především letenky, než pokud byste svou dovolenou snů zakoupili včas. Na poslední chvíli také bývá dobré ubytování na pěkných ostrovech vyprodané!!! Na poslední chvíli, ale nikdy nedostanete ty nejlepší pokoje, buďte na to připraveni!!! 

Maledivy na Last Minute s českými a slovenskými cestovkami

České a ani slovenské cestovní kanceláře, a teď nemám na mysli ty, které se tváří, že jsou české či slovenské, a vlastní je německé nebo polské cestovky, nemají do vzdálenějších a exotických destinací jako jsou Maledivy atd., nakoupené letenky dopředu tak, jak je zvykem u zájezdů po Evropě a Středomoří (Řecko, Itálie, Egypt a Tunisko). U těchto destinací CK nakupují dopředu jak ubytování, tak letenky, ve většině případů mají charterové anebo partcharterové lety a pokud neprodají, dají vám slevu, aby se jim zaplatila alespoň část. I velké cestovní kanceláři mohou tímto způsobem zkrachovat! A stalo se tak několikrát a nejenom kvůli Covidu.  Razit heslo: "Hamty hamty, ať mám víc než tamty!" není úplně tak super, a obzvlášť ne v cestovním ruchu. 

České a ani slovenské CK si nerisknou nakoupit letenky na Maledivy, ani do dalších vzdálenějších a exotických destinací dopředu, protože by na tom prodělala kalhoty a následně zkrachovaly. Několik pokusů od velkých cestovek nabízet charterové lety z Prahy na Maledivy tu bylo, ale prostě a jednoduše nefungovaly, což jsem hlásila ihned, jakmile s nabídkou vylezly. Maledivy jednoduše nejsou charterovou destinací, a to proto, že klientela, která létá na Maledivy je naprosto jiná než ta, která lítá chartery do Středomoří, po Evropě či do Karibiku. Klient, který letí na Maledivy, chce kvalitní služby, za které si rád připlatí, a hlavně chce být flexibilní, což při charterových letech opravdu není možné. 

Náš český a slovenský trh je pro tuto srandu příliš malý. Dle statistik maledivského ministerstva cestovního ruchu na Maledivy ročně létá průměrně 8 500 až 10 000 Čechů a 3 500 až 5 000 Slováků, což je kolem 13 000 až 15 000 ks turistů ročně. Přibližně jedna pětina létá na vlastní pěst a zbytek přes cestovky.

Rezervace Last Minute a Super Last Minute dovolené na Maledivy s other way holiday

Dovolenou na Maledivách na Last Minute méně, než týden před termínem odletu, zajišťujeme pouze pro klienty, jež poptávají luxusní dovolenou, a to s rozpočtem pro 2 osoby na 7 nocí od 400 000 Kč a výše. 

other way holiday už sice nějaký ten last minute pobyt zajistila, ale dopředu hlásíme, že to není jednoduchý proces, a vše se musí odehrávat velice rychle.

Zapomeňte na Last Minute Maledivy a rezervujte First Minute Maledivy!

Čím dříve koupíte pobyt na Maledivách a letenky na Maledivy, tzv. First Minute dovolenou, tím lépe pro vás. Jak už bylo zmíněné, čím více se blíží čas k termínu dovolené, tím dražší jsou letenky. Maledivy nejsou last minute destinací!!! Last Minute pobyty na Maledivách nikdy nezakoupíte výhodně! To nejlepší je většinou již vyprodané.

Termíny na poznávací okruhy Maledivy s Lucií na rok 2024 jsou již vypsány. Zarezervujte si dovolenou na Maledivách na rok 2024 včas. Na rok 2025 jsou již možné předrezervace.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Last Minute dovolené na Maledivách

Veškeré informace použité na této stránce o nabídkách dovolené na Maledivách na Last Minute pochází z mých vlastních zkušeností, které na Maledivách čerpám od roku 2009, a taktéž z mé a mých kolegů každodenních rutinních činností s přípravou dovolených na Maledivách. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní.

bottom of page