top of page
Český delegát Maledivy, slovenský delegát Maledivy, letištní zástupci Maledivy.jpg
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Maledivy: Česky, slovensky a anglicky hovořící delegáti aneb Letištní zástupci

Pozor, pozor! Hledá se DELEGÁTKA či DELEGÁT na MALEDIVY (pro více info klinkněte) 

Na Maledivách se česky nebo slovensky hovořícím delegátům a delegátkám ani tak úplně nedá říkat delegáti, ale spíše letištní zástupci, protože nezastávají stejnou funkci delegáta, jako je známá z jiných destinací a charterových zájezdů od klasických cestovek!!!

 

Skoro žádná evropská cestovka na Maledivách nemá vlastního delegáta a spolupracuje s externími stejně tak, jako my v other way holiday. Jeden delegát vždy pracuje pro více cestovek. Mít na Maledivách vlastního delegáta stojí opravdu velké peníze, a hlavně najít dobrého delegáta, je nadlidský výkon.  

Česky hovořící delegátku na Maledivách aktuálně nemáme, ale pracujeme s externí slovensky hovořící delegátkou, resp. letištní zástupkyní Darčou, která na Maledivách žije a působí již opravdu mnoho let, něco kolem 20 let, a dokonce je za Maledivce i vdaná. Naše externí slovensky hovořící delegátka / letištní zástupkyně nebo její anglicky hovořící kolegové, když je Darča nemocná nebo má dovolenou, jsou denně přítomni na mezinárodním letišti Velana (MLE), v hlavním městě Male nebo na městském ostrově Hulhumale, a na telefonu, na kterém jsme neustále přítomni i my. Občas spíme. Není nic, co bychom nevyřešili po telefonu z ČR a často rychleji, než naši delegáti / letištní zástupci, kteří jsou přítomni na Maledivách.