top of page
Dovolená v exotických destinacích

other way holidays aneb Dovolená nejenom na Maledivách

Maledivy jsou naše hlavní destinace, a po Praze naším druhým domovem, ale umíme zajistit také poznávací, detox a relax, cenově dostupnou nebo luxusní dovolenou na Srí Lance, stopover v Doha v Kataru nebo Spojených arabských emirátech. Kombinace těchto destinací, i to je naše specialita. Za "other way holidays" je lepší zažít každou se zmíněných destinací zvlášť, tedy kromě Kataru / Dohy, která je na 3 noci / 4 dny tak akorát. Důvody jsou prosté. V každé ze zmíněných zemí je opravdu hodně, co vidět a zažít. Kombinace destinací jsou také více náročné na přípravu a čas, a taktéž nejsou levnou záležitostí. 

Když na Maledivách během léta a podzimu není dokonalé počasí, na luxusní plážovou dovolenou pouze v luxusních resortech, hotelech a vilách v těch nejhezčích lokalitách s možnostmi výletů s námi můžete vyrazit také do dalších perel Indického oceánu, a to na Seychely, Zanzibar, Madagaskar a Mauricius. 

other way holidays aneb Dvoj nebo trojkombinace destinací jsou parádní poznávačkou! 

Poznávací zájezdy Srí Lanka a Maledivy

Poznávání Srí Lanky / Cejlonu s odpočinkem na Maledivách

Prozkoumejte s námi přírodní krásy Srí Lanky, pozorujte slony, levharty a další zvířátka v národních parcích, nechte na sebe dýchat kouzlo historických chrámů, v horách si vychutnejte cejlonský čaj a po náročném cestování si odpočiňte na Maledivách, na obydleném ostrově nebo na resortu.

 

U kombinace těchto dvou destinací doporučujeme alespoň 7 denní okruh Srí Lankou, kratší okruhy jsou příliš hektické a minimálně 3 noci na Maledivách anebo 7 + 5 anebo 7 + 7 anebo 5 + 5. Kombinace 7 nocí na Srí Lance + 5 nocí na Maledivách je naprosto perfektní. Každopádně výběr délky pobytu v každé destinaci je jenom a jenom na vás. Vše záleží na vašich časových a finančních možnostech. 

Poznávací zájezdy na Srí Lanku a Maledivy připravujeme pouze na míru dle vašich přání a finančních možností. Zajišťujeme pouze kvalitní ubytování. Nejedná se o levnou dovolenou!

Dovolená na Maledivách a v emirátech

Relax na Maledivách a poznávání minulosti, přítomnosti i budoucnosti v emirátech

Dopřejte si relax s trochou poznání na Maledivách a cestou zpět prozkoumejte Dohu v Kataru nebo Spojené arabské Emiráty. Poznejte dva úplně odlišné světy během jedné dovolené. Zažijte minulost, přítomnost i budoucnost v emirátech. Kombinace Malediv a emirátů je velice oblíbená. Při zpáteční cestě z Malediv máte možnost se tu zastavit buď na pár hodin anebo na jednu, dvě anebo více nocí.

Ve všech zmíněných emirátech, a to jak v Kataru a ve Spojených arabských emirátech nabízíme ubytování od 3* až po běžně či luxusní 5* hotely. V emirátech je známkování hotelů velmi podhodnocené. Emiráťané jsou zvyklí na trochu jiný standard než my. Čím vyšší počet *, tím platíte více. Jako 2* hotely jsou označovány například hotely ze sítí Holiday Inn nebo Ibis, které jsou v Evropě standardně klasifikované jako 3* hotely. V emirátech máme k dispozici česky, slovensky, německy a anglicky hovořící delegáty a průvodce. Zajišťujeme kompletní servis, prohlídek, výletů, exkurzí a vstupenek.

Pokud vás níže zmíněná nabídka kombinace destinací osloví, doporučuji přečíst průvodce Katarem a Spojenými arabskými emiráty a poté nám zadat poptávku. Kombinace destinací připravujeme na míru. Pozor, nejedná se o levnou záležitost.

Poznávací zájezdy Srí Lanka, Maledivy, SAE

Poznávání Srí Lanky / Cejlonu s odpočinkem na Maledivách a stopem v Emirátech

Procestujte přírodní krásy Srí Lanky, zažijte projížďku na slonech, prozkoumejte starobylé chrámy a města, vystoupejte na skalní chrám Lví skála, nechte na sebe působit horský vzduch v oblasti Nuwara Eliya, navštivte čajové plantáže a továrny na zpracování tohoto lahodného nápoje, prozkoumejte holandskou pevnost Galle Fort a poté se relaxujte na Maledivách. A až budete mít dost relaxu na maledivských plážích, prožijte minulost nebo budoucnost v emirátech, a to buď ve Spojených arabských emirátech, kde se na vás těší majestátní Burj Khalifa a další architektonické stavby, staré tradiční tržiště i písečné duny anebo v tradiční v Doze v Kataru. 

Tato trojkombinace destinací je naprosto dokonalým poznáním tří naprosto odlišných světů, a to velmi bujné vegetace a přírody na Srí Lance, nádherného oceánu na Maledivách a pouště ve Spojených arabských emirátech nebo Kataru.

 

Nejlepší variantou pro tuto trojkombinaci je buď 5ti denní okruh na Srí Lance, 3 noci na Maledivách a 3 noci v Dubaji anebo v Doha, kombinace 5 + 5 + 3 anebo kombinace 7 + 4 + 3 anebo varianta 7 + 5 + 3, která je z našeho pohledu nejlepší.    

Pokud vás trojkombinace destinací oslovila, doporučuji přečíst průvodce Srí Lankou, Maledivami a Spojenými arabskými emiráty, průvodce Katarem je právě ve výrobě, ale tradice jsou podobné jako v SAE, a poté nám zadat poptávku na vaši perfektní, poznávačně relaxačně zážitkovou dovolenou. Kombinované poznávací zájezdy na Srí Lanku, Maledivy a do emirátů připravujeme pouze na míru dle vašich přání a finančních možností. 

Procestujte s námi přírodní krásy Srí Lanky, odpočiňte si na Maledivách a zažijte minulost, přítomnost nebo budoucnost v emirátech, a to buď v Doha v Kataru, která je na stopover jako dělaná anebo ve Spojených arabských emirátech.

Perly Indického oceánu aneb Pearls of Indian Ocean

Rádi byste se s námi vydali i do jiných destinací, než jsou Maledivy, Srí Lanka, Katar nebo Spojené arabské emiráty? Pak vám můžeme nabídnout luxusní plážovou dovolenou s výlety na Seychelách, Zanzibaru, Madagaskaru a Mauriciu. Ve všech třech zmíněných destinacích máme prověřené místní i české nebo slovenské partnery, místní i zahraniční partnerské hotely, resorty a vily v těch nejhezčích lokalitách. S některými řetězci spolupracujem také na Maledivách a v dalších destinacích. 

Pozor! I výše zmíněné destinace, respektive ty nejlepší hotely a resorty v nejlepších lokálitách, je nutné zarezervovat alespoň půl roku dopředu.

 

Díky našim mezinárodním kontaktům, které budujeme již od roku 2009, a přístupům do celosvětových rezervačních systémů, umíme zajistit ubytování na celém světě. 

amazing luxury holiday a amazing luxury holidays? I to jsme my!

Díky našim českým, slovenským i mezinárodním kontaktům, které budujeme již od roku 2009, a přístupům do celosvětových rezervačních systémů, umíme zajistit ubytování a úžasnou luxusní dovolenou aneb amazing luxury holiday či holidays na celém světě. V jakékoliv destinaci pro naše klienty zajišťujeme pouze min. 4* a 5* kategorie resortů, hotelů, residencí, vil a soukromých ostrovů.

the islands collection? I to jsme my!

Máme rovněž naši vlastní kolekci nejlepších ostrovů na světě s názvem the islands collection, která vznikla v září 2023, na které budeme postupně pracovat. Na všech ostrovech nabízíme pouze min. 4* a 5* resorty, hotely, residence a vily.

the islands stories? I to jsme my!

the islands stories vypráví příběhy z mnou navštívených ostrovů, a to nejenom těch maledivských. the islands stories vznkly již hodně dávno, ale oficiálně v listopadu 2023. V budoucnu budou mít the islands stories hodně, co vyprávět.

bottom of page