top of page
Kombinace obydlených ostrovů a resortů, Maledivy
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Kombinace různých obydlených ostrovů mezi sebou a obydlených ostrovů s resorty a resortů mezi sebou, je originálním nápadem a produktem cestovky „other way holiday“.   

Nápad ostrovy mezi sebou kombinovat mě napadl již v roce 2009, kdy jsem na Maledivách byla poprvé, a žádná cestovka na světě tuto možnost nenabízela. Stejně tak je tomu u kombinace různých obydlených ostrovů na poznávacích okruzích s česky hovořícím průvodcem aneb Maledivy s Lucií.

V případě, že kombinace ostrovů najdete u konkurenčních cestovek, jedná se o kopírování mého originálního nápadu a produktu. Kopírováním nápaditých produktů se bohužel nedá nikterak předcházet anebo zabránit.

Maledivy: Kombinace obydlených ostrovů a resortů

Kombinace obydlených ostrovů mezi sebou

Kombinací obydlených ostrovů mezi sebou uvidíte více odlišných obydlených ostrovů a lokalit a poznáte různé místní. Z vlastní zkušenosti mohu říct, co ostrov, to jiná mentalita. Funguje to podobně jako vesnice, města a kraje u nás. Ty nejkrásnější ostrovy veřejným trajektem rozhodně nepořídíte! Je nutné zajistit soukromou rychlo loď nebo přeletět vnitrostátním letem.

Kombinace ostrovů na Maledivách.

Kombinace obydlených ostrovů s cenově dostupnými nebo luxusními resorty

Kombinace obydlených ostrovů s resortem má hned dvě výhody, a to že na obydlených ostrovech poznáte místní život a trošku ušetříte, a za ušetřené peníze se pak můžete rozšoupnout na resortu.

Před výběrem dovolené se vyplatí přemýšlet o tom, tedy v případě, že se vám tento způsob dovolené na Maledivách líbí, zda raději utratíte 100 000 Kč a více za 10 nocí ve vodní vile na starém 3* resortu anebo si pobyt nakombinujete s těmi nejkrásnějšími obydlenými ostrovy, a tím pádem si budete moci dovolit luxus na novém 4* nebo 4,5* až 5* resortu. Takových 5 nocí na krásném obydleném ostrově v pěkném 4* hotelu a například další 3 noci nebo více na krásném resortu, opravdu nejsou k zahození. 

Kombinací obydleného lokálního ostrova a resortu také poznáte dva absolutně odlišné maledivské světy. Jak píšu na úvodní stránce, dostanete-li se v době pobytu i pod vodu a do města, prozkoumáte s námi 5 různých světů v jedné zemi. 

Kombinace resortů mezi sebou

Kombinace resortů mezi sebou je taktéž zajímavá, speciálně pokud na Maledivách na menších ostrovech trávíte alespoň 10 nocí nebo na větších ostrovech 14 nocí a více. Běžně pro klienty připravujeme pobyty na 14 nocí a více, kdy například během 21 nocí na Maledivách nakombinujeme 3 různé resorty. 

Cena a pravidla kombinací obydlených ostrovů a resortů

Kombinace krásný obydlených ostrovů mezi sebou nebo krásných obydlených ostrovů s resorty, či resorty mezi sebou, rozhodně není žádnou levnou záležitostí. Ať chcete nebo ne, vždy musíte mít zajištěn soukromý transfer, a to ať je to rychlo loď nebo letadlo. Veřejnými trajekty se nedá moc obydlených ostrovů nakombinovat, a když, hlavně se nejedná o úplně pěkné ostrovy.

Mnoho resortů nepřijímá soukromé transfery z jiných ostrovů, ale u mnoha máme povolenku speciálně pro naši cestovku.

 

Většina resortů si rovněž naúčtuje obě cesty či alespoň 75 % z ceny jedné cesty, byť využijete jinou dopravu. Sesterské resorty z jednoho řetězce, pokud jsou ostrovy nedaleko sebe, bývají v cenách dopravy mírnější.

Kombinace různých ostrovů jsou naprosto skvělým zážitkem, ale rozhodně ne levným! Skvělým zážitkem ale budou pouze tehdy, když víte, co a jak nakombinovat a zajistit, a to my víme. Ne všechno, co se dá pořídit "levně" veřejným trajektem opravdu stojí za to!!!

Nabídka kombinací obydlených ostrovů a resortů

Nabídku kombinací různých ostrovů připravujeme na míru. Nabízíme zajímavé kombinace ostrovů, které se navzájem doplňují, a jsou opravdu pěkné. V případě zájmu o kombinaci pěkných ostrovů nám neváhejte zaslat poptávku.

© Informace a fotografie použité na této stránce o kombinacích ostrovů 

Veškeré informace použité na této stránce o kombinaci ostrovů na Maledivách pochází z mé vlastní zkušenosti, které na Maledivách čerpám od roku 2009, a taktéž z mé každodenní rutinní činnosti s přípravou dovolených na Maledivách a kombinací ostrovů v našem tropickém ráji. Všechny fotografie použité na této stránce o hlavním městu Male jsou mé vlastní.

bottom of page