Maledivy: Kombinace obydlených ostrovů a resortů

Kombinace různých obydlených ostrovů mezi sebou a obydlených ostrovů s resorty a resortů mezi sebou je originálním nápadem a produktem cestovky „other way holiday“.   

Nápad ostrovy mezi sebou kombinovat mě napadl již v roce 2009, kdy jsem na Maledivách byla poprvé a žádná cestovka na světě tuto možnost nenabízela. Stejně tak je tomu u kombinace různých obydlených ostrovů a poznávacích okruhů s česky hovořícím průvodcem.

Kombinací obydlených ostrovů mezi sebou uvidíte více odlišných obydlených ostrovů a lokalit a poznáte různé místní. Z vlastní zkušenosti mohu říct, co ostrov to jiná mentalita. Funguje to podobně jako vesnice, města a kraje u nás.

Kombinace obydlených ostrovů s resortem má hned dvě výhody, a to že na obydlených ostrovech poznáte místní život a trošku ušetříte a za ušetřené peníze se pak můžete rozšoupnout na resortu.

V případě kombinace obydleného ostrova a luxusního resortu vlastně máte více za méně. Před výběrem dovolené se vyplatí přemýšlet o tom, tedy v případě, že se vám tento způsob dovolené na Maledivách líbí, zda raději za 10 nocí ve vodní vile na starém 3* resortu utratíte 100 000 Kč a více anebo si pobyt nakombinujete s obydlenými ostrovy a tím pádem si budete moci dovolit luxus na novém 4* nebo 4,5* resortu. 

Kombinací obydleného lokálního ostrova a resortu také poznáte dva absolutně odlišné maledivské světy. Jak píšeme na úvodní stránce, dostanete-li se v době pobytu i pod vodu a do města, prozkoumáte s námi 5 různých světů v jedné zemi. 

 

Aktuálně máme v nabídce několik kombinací různých ostrovů, při kterých ušetříte jak čas, tak vaši peněženku. Co se týká resortů, tak ty standardně soukromé transfery nepřijímají, speciálně pro naši cestovku, ale vybrané resorty dělají výjimky. Nebojte se nás oslovit a zadat poptávku. Předem sestavenou nabídku kombinací ostrovů budeme na webu postupně přidávat. ​

V případě, že kombinace ostrovů najdete u konkurenčních cestovek, jedná se o krádež mého originálního nápadu a produktu. Krádežím nápaditých produktů se bohužel nedá nikterak předcházet anebo zabránit.

Nabídka kombinací maledivských ostrovů

Thinadhoo & Oblu Select at Sangeli
Kombinace obydleného ostrova a resortu.
7 a více nocí / od 46 000 Kč (1 800 EUR) / 1 osoba
Maledivy s Lucií / S průvodkyní
To nejlepší z obydlených ostrovů s Lucií.
8 nocí / 34 900 Kč / 1 osoba
Kombinace ostrovů na míru
Poptávka kombinací maledivských ostrovů na míru dle vašich přání a finančního rozpočtu.
Show More
  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP