Maledivy: Luxusní dovolená

Milujete luxus a hledáte ten nejlepší a nejluxusnější resort na Maledivách? Ano?! Tak nás neváhejte oslovit. Zatím jsme navštívili přes 50 resortů a dalších 60 lokalit, kde se resorty nachází, z aktuálně otevřených 141 (duben 2019) v celém tropickém ráji. S výběrem vám umíme poradit a zajistit pro vás perfektní dovolenou. Nenechte se nalákat na speciálních nabídky resortů, které se nachází v blízkosti hlavního města Male a letiště.

 

Máme v nabídce všechny resorty, které jsou na Maledivách dostupné, a to i ty nejluxusnější, jako například The Nautilus, Velaa Private, Cheval Blanc Randheli, Vakkaru Maldives, Milaidhoo, Joali, Anantara Kihavah, Soneva, St. Regis Vommuli a další.

Máme také vlastní "Secret List" všech resortů s vlastním bodováním a hodnocením a také vlastní kolekci resortů tzv. "hand picked by Lucie". Ne všechny resorty, které na Maledivách jsou, můžeme doporučit. Výběru nejenom luxusního resortu je potřeba věnovat velkou péči. Mnoho resortů, které jsou na Maledivách je prezentováno jako 5*, realita je však jiná, a to taková, že jsou resorty maximálně 4*.

Naším tajným tipem, který jsme před lety zveřejnili je, že se resorty na Maledivách nevybírají dle hotelového řetězce, ale dle ostrova a jeho lokality a na to jsme experti. Hotel může být sebelepší, ale pokud je postaven na špatném ostrově a ve špatné lokalitě, radost z dovolené a utracených peněz rázem opadne. Nejprve se vybírá vhodná lokalita a ostrov a poté resort. Referenti v běžných cestovkách o maledivských lokalitách většinou nemají ani nejmenší tušení a nejsou tak schopni pro vás vybrat ten nejlepší. Většina cestovek navíc nabízí takové resorty, kde mají největší provizi, ale na lokality ohledy neberou. To my neděláme. Pro nás je důležité, aby byl klient spokojen, případně se z něho stal náš stálý klient a doporučil nás dál. Spokojenost našich klientů je pro nás to nejdůležitější.  

Luxusní dovolenou a zájezdy na luxusní resorty připravujme na míru dle přání, požadavků a rozpočtu klienta. Vždy se snažíme nabídnout to nejlepší, co je možné a stojí to za to. 

 

Zajišťujeme kompletní servis, a to letenky (economy, business, first class a letištní 5* hotel v Dubaji při čekání na spoj), ubytování a pobyt, dopravu, doplňkové služby (např. zásnuby, svatby, svatební cesty...), průvodce (v rámci poznávaček), cestovní pojištění a pojištění storna. 

Úvodní fotografie jsou naše vlastní, z našich inspekcí a cestování po Maledivách.

Poptávka luxusní dovolené na Maledivách

Luxusní dovolená na míru
Luxusní zájezdy na Maledivy na míru dle vašich přání a požadavků.
Tenis Lukášem Rosolem
Zahrajte si na Maledivách tenis s Lukášem Rosolem.
Podmořské zážitky
Vychutnejte si oběd nebo večeři pod hladinou oceánu, nechte se rozmazlovat v podmořských spa...
Show More
  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP