Luxusní resorty na Maledivách

Maledivy: Luxusní dovolená

Někteří si pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách" představí ty nejluxusnější resorty, někteří naopak ty nejkrásnější ostrovy, ať už obydlené nebo neobydlené nebo ty s resorty, a někteří prostě jen útěk od reality a pár dní relaxu na pláži kdekoliv. Osobně si pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách" představím dokonalý ostrov, dokonalou pláž, dokonalé šnorchlování, dokonalé bydlení a ještě dokonalejší služby. Všechny tyto body leze jednoduše splnit, když máte dostatečně nabitý bankovní účet. Pokud nejste super nároční a nemáte na dovolenou 500 000 Kč a více, i s menším rozpočtem umíme vykouzlit malé zázraky a najít pro vás tu nejlepší dovolenou v rámci vašeho bankovního účtu. 

Pokud jste nároční milovníci luxusu, na Maledivách umíme splnit vaše nejtajnější přání a všechny požadavky. Tedy, kromě zázraků.

 

Máme v nabídce všechny resorty, které jsou na Maledivách dostupné, a to i ty nejluxusnější, jako například The Nautilus, Velaa Private, Cheval Blanc Randheli, Vakkaru Maldives, Milaidhoo, Joali, Anantara Kihavah, Soneva, St. Regis Vommuli a další.

Máme také vlastní "Secret List" všech resortů s vlastním bodováním a hodnocením a také vlastní kolekci resortů tzv. "hand picked by Lucie". Ne všechny resorty, které na Maledivách jsou, můžeme doporučit. Výběru nejenom luxusního resortu je potřeba věnovat velkou péči. Mnoho resortů, které jsou na Maledivách je prezentováno jako 5*, realita je však jiná, a to taková, že jsou resorty maximálně 4*.

Naším tajným tipem, který jsme před lety zveřejnili je, že se resorty na Maledivách nevybírají dle hotelového řetězce, ale dle ostrova a jeho lokality a na to jsme experti. Hotel může být sebelepší, ale pokud je postaven na špatném ostrově a ve špatné lokalitě, radost z dovolené a utracených peněz rázem opadne. Nejprve se vybírá vhodná lokalita a ostrov a poté resort. Referenti v běžných cestovkách o maledivských lokalitách většinou nemají ani nejmenší tušení a nejsou tak schopni pro vás vybrat ten nejlepší. Většina cestovek navíc nabízí takové resorty, kde mají největší provizi, ale na lokality ohledy neberou. To my neděláme. Pro nás je důležité, aby byl klient spokojen, případně se z něho stal náš stálý klient a doporučil nás dál. Spokojenost našich klientů je pro nás to nejdůležitější.  

​Na Maledivách jsem zatím navštívila 119 ostrovů, z toho 48 resortů a dalších 60 lokalit, kde se resorty nachází, z aktuálně otevřených 166 (červen 2020) v celém tropickém ráji. S výběrem vám umíme poradit a zajistit pro vás perfektní dovolenou. Nenechte se nalákat na speciálních nabídky resortů, které se nachází v blízkosti hlavního města Male a letiště nebo nově otevřené resorty na umělých ostrovech, kde není min. 2 roky žádná zeleň.

Luxusní dovolenou a zájezdy na luxusní resorty připravujme na míru dle přání, požadavků a rozpočtu klienta. Vždy se snažíme nabídnout to nejlepší, co je možné a stojí to za to. 

 

Zajišťujeme kompletní servis, a to letenky (economy, business, first class a letištní 5* hotel v Dubaji při čekání na spoj), ubytování a pobyt, dopravu, doplňkové služby (např. zásnuby, svatby, svatební cesty...), průvodce (v rámci poznávaček), cestovní pojištění a pojištění storna. 

© Úvodní fotografie jsou naše vlastní, z našich inspekcí a cestování po Maledivách.

Vše, co musíte vědět o resortech, soukromých ostrovech a residencích