top of page
Luxusní resorty na Maledivách

Luxusní dovolená na Maledivách aneb Maldives Luxury Holiday

Někteří si pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách" představí ty nejluxusnější resorty a nejluxusnější soukromé ostrovy. Někteří si naopak představí ty nejkrásnější ostrovy, ať už s resorty, obydlené nebo neobydlené, někteří prostě jen útěk od reality a pár dní relaxu na pláži kdekoliv s minimem lidí, a někteří ty nejkrásnější zážitky, na které nikdy nezapomenou. Osobně si pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách" představím dokonalý ostrov, dokonalou přírodu, dokonalou pláž, dokonalé šnorchlování, dokonalý klid, dokonalý relax, dokonalé bydlení a ještě dokonalejší pokrmy a služby. Všechny tyto body leze jednoduše splnit, když máte dostatečně nabitý bankovní účet. A věřte, že mi umíme uspokojit i ty nejnárošnější klienty! Pokud ale nejste nároční a nemáte na dovolenou 500 000 Kč a více, i s menším rozpočtem umíme vykouzlit malé zázraky, a najít pro vás tu "nejluxusnější dovolenou" v rámci možností vašeho bankovního účtu.  

Maledivy, to je dovolená pro náročné milovníky luxusu a skvělých služeb

Pokud jste nároční milovníci luxusu, na Maledivách umíme splnit vaše nejtajnější přání a všechny požadavky. Tedy, kromě zázraků.

Na Maledivách sice umíme zajistit všechny resorty, které jsou našem tropickém ráji dostupné, ale ne všechny můžeme doporučit.

 

Z těch nejluxusnějších resortů do naší kolekce "OWH Collection" aneb "handpicked by Lucie" patří např. český resort Velaa Private, Cheval Blanc Randheli, The Nautilus, Joali, Joali Being, Vakkaru Maldives, Milaidhoo, St. Regis Vommuli, One & Only Reethi Rah, Waldorf Astoria Ithaafushi, Soneva Jani, Soneva Fushi, brzy také Soneva Secret, Conrad Rangali, Kudadoo Private Isaland,  Anantara Kihavah, Niyama Private, Patina Maldives a pár dalších. 

 

Máme také vlastní "Secret List" všech resortů s vlastním bodováním. Výběru nejenom luxusního resortu je potřeba věnovat opravdu velkou péči. Mnoho resortů, které jsou na Maledivách je prezentováno jako 5*, realita je však jiná, a to taková, že jsou resorty maximálně 4* nebo 4,5*.

Naším tajným tipem, který jsme před lety zveřejnili je, že se resorty na Maledivách nevybírají dle hotelového řetězce, ale dle ostrova a jeho lokality a na to jsme experti. Hotel může být sebelepší, ale pokud je postaven na špatném ostrově a ve špatné lokalitě, radost z dovolené a utracených peněz rázem opadne. Nejprve se vybírá vhodná lokalita a ostrov a poté resort. Referenti v běžných cestovkách o maledivských lokalitách většinou nemají ani nejmenší tušení a nejsou tak schopni pro vás vybrat ten nejlepší. Většina cestovek navíc nabízí takové resorty, kde mají největší provizi, ale na lokality ohledy neberou. To my neděláme. Pro nás je důležité, aby byl klient spokojen, případně se z něho stal náš stálý klient a doporučil nás dál. Spokojenost našich klientů je pro nás to nejdůležitější.  

Na Maledivách jsem zatím navštívila 166 ostrovů, z toho přes 70 resortů a dalších 60 lokalit, kde se resorty nachází, z aktuálně otevřených 170 (2023) v celém tropickém ráji. S výběrem vám umíme poradit a zajistit pro vás perfektní luxusní dovolenou. Nenechte se nalákat na speciálních nabídky resortů, které se nachází v blízkosti hlavního města Male a letiště nebo nově otevřené resorty na umělých ostrovech, kde není min. 2 roky žádná zeleň.

Podmořská restaurace 5,8* Undersea na luxusním resortu Hurawalhi na Lhaviyani atolu, Maledivy

Luxusní dovolená na Maledivách na míru

Luxusní dovolenou na Maledivách a zájezdy na luxusní resorty připravujme pouze na míru dle přání, požadavků a rozpočtu klienta. Vždy se snažíme nabídnout to nejlepší, co je v zadaném rozpočtu možné, a stojí to za to. 

 

Zajišťujeme kompletní servis, a to letenky v economy, business a first class, soukromé lety v private jet's a další doplňkové služby, k letům jako je např. letištní 5* hotel v Dubaji při čekání na spoj, ubytování a pobyt, dopravu v destinaci, doplňkové služby (např. zásnuby, svatby, potápění, rybolov a další aktivity...), průvodce (v rámci poznávaček), cestovní pojištění a pojištění storna. 

Luxusní dovolená na Maledivách v dešťové sezóně s dokonalými spa zážitky

V případě, že na Maledivách zrovna není krásné počasí, což bývá v dešťové sezóně, kdy jsou ceny luxusní dovolené nižší, můžete se nechat rozmazlovat ve spa či nechat si hýčkat vaše mlsné jazýčky od mezinárodních šéfkuchařů nebo prostě jen tak relaxovat při čtení knížky, sledování TV anebo se konečně pořádně vyspat.

© Informace a fotografie použité na této stránce o luxusní dovolené na Maledivách

Informace použité na této stránce o luxusní dovolené na Maledivách pochází z mých vlastních zkušeností, které na Maledivách čerpám již od roku 2009. Částečně jsou také doplněny informacemi od našich nejenom maledivských kolegů pracujících na luxusních resortech. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z mého života a pobtyů na Maledivách. 

Vše, co musíte vědět o luxusní dovolené, resortech, soukromých ostrovech a residencích