Maledivy: Luxusní dovolená

Někteří si pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách" představí ty nejluxusnější resorty, někteří naopak ty nejkrásnější ostrovy, ať už obydlené nebo neobydlené nebo ty s resorty, a někteří prostě jen útěk od reality a pár dní relaxu na pláži kdekoliv. Osobně si pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách" představím dokonalý ostrov, dokonalou pláž, dokonalé šnorchlování, dokonalé bydlení a ještě dokonalejší služby. Všechny tyto body leze jednoduše splnit, když máte dostatečně nabitý bankovní účet. Pokud nejste super nároční a nemáte na dovolenou 500 000 Kč a více, i s menším rozpočtem umíme vykouzlit malé zázraky a najít pro vás tu nejlepší dovolenou v rámci vašeho bankovního účtu. 

Pokud jste nároční milovníci luxusu, na Maledivách umíme splnit vaše nejtajnější přání a všechny požadavky. Tedy, kromě zázraků.

 

Máme v nabídce všechny resorty, které jsou na Maledivách dostupné, a to i ty nejluxusnější, jako například The Nautilus, Velaa Private, Cheval Blanc Randheli, Vakkaru Maldives, Milaidhoo, Joali, Anantara Kihavah, Soneva, St. Regis Vommuli a další.

Máme také vlastní "Secret List" všech resortů s vlastním bodováním a hodnocením a také vlastní kolekci resortů tzv. "hand picked by Lucie". Ne všechny resorty, které na Maledivách jsou, můžeme doporučit. Výběru nejenom luxusního resortu je potřeba věnovat velkou péči. Mnoho resortů, které jsou na Maledivách je prezentováno jako 5*, realita je však jiná, a to taková, že jsou resorty maximálně 4*.

Naším tajným tipem, který jsme před lety zveřejnili je, že se resorty na Maledivách nevybírají dle hotelového řetězce, ale dle ostrova a jeho lokality a na to jsme experti. Hotel může být sebelepší, ale pokud je postaven na špatném ostrově a ve špatné lokalitě, radost z dovolené a utracených peněz rázem opadne. Nejprve se vybírá vhodná lokalita a ostrov a poté resort. Referenti v běžných cestovkách o maledivských lokalitách většinou nemají ani nejmenší tušení a nejsou tak schopni pro vás vybrat ten nejlepší. Většina cestovek navíc nabízí takové resorty, kde mají největší provizi, ale na lokality ohledy neberou. To my neděláme. Pro nás je důležité, aby byl klient spokojen, případně se z něho stal náš stálý klient a doporučil nás dál. Spokojenost našich klientů je pro nás to nejdůležitější.  

​Na Maledivách jsem zatím navštívila 119 ostrovů, z toho 48 resortů a dalších 60 lokalit, kde se resorty nachází, z aktuálně otevřených 166 (červen 2020) v celém tropickém ráji. S výběrem vám umíme poradit a zajistit pro vás perfektní dovolenou. Nenechte se nalákat na speciálních nabídky resortů, které se nachází v blízkosti hlavního města Male a letiště nebo nově otevřené resorty na umělých ostrovech, kde není min. 2 roky žádná zeleň.

Luxusní dovolenou a zájezdy na luxusní resorty připravujme na míru dle přání, požadavků a rozpočtu klienta. Vždy se snažíme nabídnout to nejlepší, co je možné a stojí to za to. 

 

Zajišťujeme kompletní servis, a to letenky (economy, business, first class a letištní 5* hotel v Dubaji při čekání na spoj), ubytování a pobyt, dopravu, doplňkové služby (např. zásnuby, svatby, svatební cesty...), průvodce (v rámci poznávaček), cestovní pojištění a pojištění storna. 

© Úvodní fotografie jsou naše vlastní, z našich inspekcí a cestování po Maledivách.

Vše, co musíte vědět o resortech, soukromých ostrovech a residencích

Vše o resortech
Kompletní informace o resortech na Maledivách.
Soukromé ostrovy a residence
Soukromé ostrovy a residence na Maledivách.
Luxusní resorty
Luxusní resorty na Maledivách.
Cenově dostupné resorty
Cenově dostupné resorty na Maledivách.
Levnější resorty
Levné a nejlevnější resorty na Maledivách.
Vodní vily a bungalovy
Vodní vily a bungalovy na Maledivách.
Plážové vily a bungalovy
Plážové vily a bungalovy na Maledivách.
Zahradní vily a bungalovy
Zahradní vily a zahradní bungalovy na Maledivách.
Obydlený ostrov vs. Resort
Rozdíl mezi obydleným ostrovem a resortem.
Aktuální nabídky 2020 / 2021
Aktuální nabídka dovolené na Maledivách v roce 2020 a 2021.
Speciální nabídky
Speciální nabídky dovolené na Maledivách.
Poptávka dovolené na resortu
Poptávka dovolené na levném, cenově dostupném nebo luxusním resortu na Maledivách.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP