top of page
Luxusní dovolená na Maledivách aneb Maldives Luxury Holiday

Luxusní dovolená na Maledivách aneb Maldives Luxury Holiday

Co si vlastně představit pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách"? Někteří si představí ty nejluxusnější resorty a nejluxusnější soukromé ostrovy. Někteří si naopak představí ty nejkrásnější ostrovy, ať už s resorty, obydlené nebo neobydlené, někteří prostě jen útěk od reality a pár dní relaxu na pláži kdekoliv s minimem lidí, a někteří ty nejkrásnější zážitky, na které nikdy nezapomenou.

 

My v other way holiday si pod pojmem "Luxusní dovolená na Maledivách" představíme dokonalý přírodní ostrov, dokonalou přírodu, dokonalou pláž s minimem lidí, dokonalé šnorchlování s živými korály, dokonalý klid, dokonalý relax ve spa aneb v lázních, dokonalé vily a residence, a ještě dokonalejší pokrmy a služby. Všechny tyto body lze jednoduše splnit, když máte dostatečně nabitý bankovní účet. Pokud jste nároční milovníci luxusu a dokonalých služeb, na Maledivách umíme splnit vaše nejtajnější přání a všechny požadavky. Tedy, kromě zázraků, ty vám nesplní nikdo, i když to bude tvrdit.

Pokud ale nejste nároční a nemáte na dovolenou 500 000 Kč pro jednu osobu nebo několik milionů na týden a více, ale máte rozpočet, která má i o jednu nulu méně, i s menším rozpočtem umíme vykouzlit "malé zázraky", a najít pro vás tu "nejluxusnější dovolenou" v rámci možností vašeho bankovního účtu.

Lucie Mohelníková, Soneva Fushi, Baa atol, Maledivy

Vlastní kolekce luxusních resortů a soukromých ostrovů "the islands collection"

Na Maledivách sice umíme zajistit dovolenou na všech resortech, které jsou v našem tropickém ráji dostupné, ale ne všechny resorty můžeme doporučit. Máme vlastní roky tvořený seznam všech resortů s naším vlastním bodováním. Výběru nejenom luxusního resortu nebo soukromých ostrovů a residencí je potřeba věnovat opravdu velkou péči. Mnoho resortů, které jsou na Maledivách je prezentováno jako 5*, realita je však jiná, a to taková, že jsou resorty maximálně 4* nebo 4,5*.

Naším tajným tipem, který jsme před lety zveřejnili je, že se resorty na Maledivách nevybírají dle hotelového řetězce, ale dle ostrova a jeho lokality, a na to jsme specialisté a experti. Hotel může být sebelepší, ale pokud je postaven na špatném ostrově a ve špatné lokalitě, radost z dovolené a utracených peněz rázem opadne. Nejprve se vybírá vhodná lokalita a ostrov a poté resort. Referenti v běžných cestovkách o maledivských lokalitách většinou nemají ani nejmenší tušení a nejsou tak schopni pro vás vybrat ten nejlepší. Většina cestovek navíc nabízí takové resorty, kde má největší provizi, klienty na tyto ostrovy nahání na sociálních sítích, ale na lokality ohledy neberou. To my neděláme! Pro nás je důležité, aby byl klient spokojen, případně se z něho stal náš stálý klient a doporučil nás dál. Spokojenost našich klientů je pro nás to nejdůležitější!

Z těch nejluxusnějších resortů do našich kolekcí "Maldives Luxury Holiday", "amazing luxury holiday" a "the islands collection" aneb "handpicked by Lucie" patří např. český resort Velaa Private, Cheval Blanc Randheli, The Nautilus, Joali, Joali Being, Vakkaru Maldives, Milaidhoo, St. Regis Vommuli, One & Only Reethi Rah, Waldorf Astoria Ithaafushi, Soneva Jani, Soneva Fushi, brzy také Soneva Secret, Conrad Rangali, Kudadoo Private Island, Anantara Kihavah, Niyama Private, Patina Maldives a pár dalších. 

Maledivy, to jsou dovolené pro náročné milovníky luxusu a skvělých služeb

Lucie Mohelníková, Hurawalhi, 5,8 Undersea, Lhaviyani atol, Maledivy.jpg

Vlastní zkušenosti s luxusní dovolenou na Maledivách, s resorty i se zážitky

​Na Maledivách jsem zatím navštívila 166 ostrovů, z toho přes 70 resortů a dalších 60 lokalit, kde se resorty nachází, z aktuálně otevřených 180 (2023) v celém tropickém ráji. V březnu a dubnu 2024 na mě čeká dalších 13 nových resortů.

 

Osobně jsme na Maledivách zažili neskutečně velké množství zážitků. Od šnorchlování a potápění na potopených vracích, přes šnorchlování s různými druhy žraloků, mant, rejnoků a želv, rybolov, vodní sporty, kulinářské zážitky od michelinských šéfkuchařů, navštívili jsme několik podmořských restaurací, vč. první podmořské restaurace na světě, a to restaurace Ithaa na resortu Conrad Rangali Maldives, nechali se rozmazlovat masážemi a procedurami z různých konců světa, a to i v prvních podmořských spa na světě, ve Huvafen Spa na luxusním resortu Huvafen Fushi, pár hodin jsme pobyli v první podmořské residenci na světě, v residenci The Muraka, která je součástí luxusního resortu Conrad Rangali Maldives, a aby toho prvenství nebylo málo, zažili jsme pěkné chvíle i na superjachtě Adastra, která patří k luxusnímu resortu Patina Maldives, a pokud nebudu počítat její kopii, je jediná na světě. O zážitcích na Maledivách můžeme napsat celou knihu. 

S výběrem toho správného resortu právě pro vás umíme poradit a zajistit pro vás perfektní luxusní dovolenou. Nenechte se nalákat na speciálních nabídky resortů, které se nachází v blízkosti hlavního města Male a letiště nebo nově otevřené resorty na umělých ostrovech, kde není min. 2 roky žádná zeleň.

Lucie Mohelníková, Huvafen Fushi, Huvafen Spa, severní Male atol, Maledivy, underwater spa, podmořské lázně

Luxusní dovolená na Maledivách v dešťové sezóně s dokonalými spa zážitky a wellness

Jste-li milovníky spa, masáží, wellness a wellbeing, dešťová sezóna na Maledivách, kdy jsou ceny luxusní dovolené nižší než v suché sezóně, je dokonalá právě pro rozmazlování se ve spa, pro perfektní dovolenou na wellness a wellbeing resortech nebo pro kulinářské zážitky a rozmazlování vašich mlsných jazýčků od mezinárodních šéfkuchařů vč. těch michelinských. V dešťové sezóně je času na relax, pořádný spánek či čtení knížky opravdu dostatek. Dešťová sezóna je dokonalý čas i na šnorchlování a potápění s mantami a žralokem obrovským na Baa atolu a Alif Dhaal atolu. V posledních letech bývá na Maledivách docela pěkné počasí v srpnu, což se dá využít i na cestování s dětmi.

Luxusní dovolená na Maledivách na míru

Luxusní dovolenou na Maledivách a zájezdy na luxusní resorty připravujme pouze na míru dle přání, požadavků a rozpočtu klienta. Pokud je rozpočet omezen, vždy se snažíme nabídnout to nejlepší, co je v zadaném rozpočtu možné, a stojí to za to. 

Zajišťujeme kompletní servis, od letenek v economy, business a first class, soukromé lety v private jet's a další doplňkové služby, k letům, jako jsou např. letištní hotely v Dubaji nebo v Doha při čekání na spoj, ubytování a pobyt, dopravu v destinaci, doplňkové služby (např. zásnuby, svatby, potápění, rybolov a další aktivity...), průvodce (v rámci poznávaček), cestovní pojištění a pojištění storna. 

© Informace a fotografie použité na této stránce o luxusní dovolené na Maledivách

Informace použité na této stránce o luxusní dovolené na Maledivách pochází z mých vlastních zkušeností, které na Maledivách čerpám již od roku 2009. Částečně jsou také doplněny informacemi od našich nejenom maledivských kolegů pracujících na luxusních resortech. Fotografie použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z mého života a pobytů na Maledivách. 

Vše, co musíte vědět o luxusní dovolené, resortech, soukromých ostrovech a residencích

bottom of page