OWH Collection

owh collection aneb Kolekce cestovky other way holiday

  • Facebook
  • Instagram

Název owh collection vznikl z prvních písmen názvu cestovky other way holiday, krátce poté, co byla cestovka v roce 2012 založena v České republice a jedná se o multifunkční název mých aktivit.

Pod značku owh collection patří kolekce pečlivě vybraných atolů, ostrovů, resortů, vil, hotelů a penzionů, kterou označuji jako hand picked by Lucie. 

V roce 2015 se mi v hlavě zrodil nápad na vlastní kolekci různých předmětů pod názvem designed by Lucie, na jejíž uskutečnění v minulých letech díky práci na cestovce bohužel nebyl čas. V Době Covidí se čas našel, ale bohužel ubyly finance na uskutečnění nápadu. Pevně věřím, že se mi můj sen jednou podaří uskutečnit.

owh collection se již částečně nabízí v Kuda Bazaar, což je maledivsky (dhivehi) a v překladu do češtiny znamená "malý obchod" nebo "malý trh". 

Pod hlavičkou O.W.H Collection Pvt. Ltd. byla na Maledivách v roce 2016 otevřena naše maledivská společnosti se sídlem na obydleném ostrově Hulhumale, pod jejíž hlavičkou 5 let vznikal náš penzion / vila Atholhu Residence na obydleném ostrově Fehendhoo. Vzhledem k modifikaci ostrova Fehendhoo a dlouhodobým neshodám s mým maledivským partnerem Siraajem, táhlé výstavbě během níž bylo maledivskou stranou pohnojen úplně všeho, na čem jsou dlouho pracovala, a co jsem se snažila vybudovat, jsem  začátkem srpna 2021, kdy penzion stále není hotov, firmu a penzion opustila, což znamená, že ani se jmenovanou společností a ani s penzionem již nemám nic společného. Společnost by měla být v budoucnu přejmenována.