top of page
owh collection, Maledivy

owh collection aneb handpicked by Lucie

Pod značku "owh collection" aneb "handpicked by Lucie" patří kolekce pečlivě vybraných destinací, atolů, ostrovů, resortů, residencí, vil, hotelů, penzionů, apartmánů, restaurací, barů, spa a dalších služeb.

 

Název "owh collection" vznikl z prvních písmen názvu cestovky "other way holiday", krátce poté, co byla cestovka v roce 2012 založena v České republice. Hned poté vznikla kolekce "other way holidays", pod níž nabízíme různé destinace, "Maldives Luxury Holiday" a "Maldives Luxury Holidays", jež jsou věnované luxusní dovolené na Maledivách a "Touch of Maldives" a "Dotek Malediv" věnované propagaci Malediv nejenom v médiích

Dále se do naší kolekce přidala "tour de putique" věnovaná doporučení nejenom gastronomie, ale i gastronomie spojené s kulturou především v Praze a jejím okolí, ale také v destinacích, kam cestuji.

V roce 2023 jsme do našeho portfólia přidali novou kolekci "the islands collection", která je kolekcí vybraných ostrovů nejenom na Maledivách, spojená s "the islands stories" a kolekce "amazing luxury holiday" a "amazing luxury holidays", které jsou věnované pouze luxusní dovolené.

 

Jednoduše pro vás vybíráme to nejlepší v námi nabízených destinacích, přičemž naše hlavní a domovská destinace jsou Maledivy.

bottom of page