owh collection & Kuda Bazaar

Název owh collection vznikl z prvních písmen názvu cestovky other way holiday a jedná se o multifunkční název mých aktivit.

O.W.H. Collection Pvt. Ltd. je název naší maledivské společnosti se sídlem na obydleném ostrově Fehendhoo, kde pod hlavičkou této firmy vzniká náš penzion / vila Atholhu Residence.

Pod značku owh collection patří kolekce pečlivě vybraných atolů, ostrovů, resortů, vil, hotelů a penzionů, kterou označuji jako hand picked by Lucie. 

V roce 2015 se mi v hlavě zrodil nápad na vlastní kolekci různých předmětů pod názvem designed by Lucie, na jejíž uskutečnění v minulých letech díky práci na cestovce bohužel nebyl čas. V době Covidí se čas našel, ale bohužel ubyly finance na uskutečnění nápadu. Pevně věřím, že se mi můj sen jednou podaří uskutečnit.

owh collection se již částečně nabízí a bude nabízet v Kuda Bazaar, což je maledivsky (dhivehi) a v překladu do češtiny znamená "malý obchod" nebo "malý trh".

 

Aktuálně je v mém Kuda Bazaar možné zakoupit telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách nebo mé fotografie z Malediv.

 

owh collection na Facebooku a Instagramu.

S láskou nejenom k cestování vaše 

Lucie aneb other way holiday

Kuda Bazaar aktuálně nabízí

1) Telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách.

2) Prodej fotografií: ​Máte-li zájem o jakoukoliv fotografii, která je na mém webu anebo máte-li přání jiné z mého archivu, ráda vám jednu fotografii za 300 Kč za 1 kus v tiskové kvalitě prodám. Kompletní prezentace se právě chystá. Obrazy nebo plakáty si můžete nechat vyrobit sami u vámi preferovaných tiskáren. Street Life v maledivských ulicích a uličkách.

Telefonická nebo osobní konzultace
Konzultace dovolené nebo povídání si o Maledivách u kávy nebo pivka.
Speciální nabídky dovolené
Speciální nabídky ubytování, dalších služeb a naše zájezdy.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené dle přání a vašich finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP