OWH Collection by Lucie

Co anebo kdo je vlastně OWH Collection? "OWH Collection" vznikla z prvních písmen názvu cestovky "other way holiday" a jedná se o multifunkční název mých aktivit.

Jako "owh collection" nebo "hand picked by Lucie" označuji kolekci vybraných destinací, lokalit, ostrovů, resortů, vil, hotelů a penzionů, dále se jedná také o název naší maledivské společnosti "O.W.H. Collection Pvt. Ltd." se sídlem na na obydleném ostrově Fehendhoo, kde pod hlavičkou této firmy vzniká naše vila Atholhu Residence, ale také o název mé vlastní kolekce... (Kolekci čeho se dozvíte již brzy...), která právě vzniká k 8. výročí vzniku cestovní agentury "other way holiday", které slavíme 4. 6. 2020.

Nápad na vznikající kolekci je tu již od roku 2015, ale bohužel na jeho uskutečnění stále nebyl čas. Díky nuceným coviďáckým "prázdninám" a nutnosti přivýdělku, jelikož je cestovní ruch aktuálně na nule, byť se pomalu rozjíždí, ale jeho rozjezd ještě chvilku potrvá, nastal čas můj nápad konečně uskutečnit. Stejně tak, jako od založení cestovky jsem svými blízkými od tohoto nápadu zrazována, ale jelikož si vždy jdu tvrdě za svým a nikdy neustoupím, hold jsem pravý Býk, svůj nápad zrealizuji, ať to stojí, co to stojí. Ať bude nově vznikající projektík úspěšný nebo ne, budu na sebe hrdá, protože nejenže nic neztratím, ale obohatí mě to také o novou zkoušenost. Kdo nehraje, nevyhraje.... 

Více již brzy...! Sledujte "owh collection" na Facebooku a Instagramu.

S láskou nejenom k cestování vaše 

Lucie aneb other way holiday

Maledivy a vše o nich
Vše o Maledivách aneb kompletní informace o mém malém tropickém ráji.
Speciální nabídky dovolené
Speciální nabídky ubytování, dalších služeb a naše zájezdy.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené dle přání a vašich finančních možností.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP