OWH Collection

owh collection 

Název owh collection vznikl z prvních písmen názvu cestovky other way holiday a jedná se o multifunkční název mých aktivit.

Pod hlavičkou O.W.H. Collection Pvt. Ltd. byla na Maledivách v roce 2016 otevřena naše maledivská společnosti se sídlem na obydleném ostrově Fehendhoo, kde pod hlavičkou této firmy 5 let vznikal náš penzion / vila Atholhu Residence. Vzhledem k dlouhodobým neshodám s mým maledivským partnerem Siraajem, táhlé výstavbě během níž bylo maledivskou stranou pohnojen úplně všeho, na čem jsou dlouho pracovala a co jsem se snažila vybudovat, jsem se v srpnu 2021 firmu a penzion opustila, což znamená, že ani se jmenovanou společností a ani s penzionem již nemám nic společného. Společnost by měla být v budoucnu přejmenována.

Pod značku owh collection patří kolekce pečlivě vybraných atolů, ostrovů, resortů, vil, hotelů a penzionů, kterou označuji jako hand picked by Lucie. 

V roce 2015 se mi v hlavě zrodil nápad na vlastní kolekci různých předmětů pod názvem designed by Lucie, na jejíž uskutečnění v minulých letech díky práci na cestovce bohužel nebyl čas. V době Covidí se čas našel, ale bohužel ubyly finance na uskutečnění nápadu. Pevně věřím, že se mi můj sen jednou podaří uskutečnit.

owh collection se již částečně nabízí a bude nabízet v Kuda Bazaar, což je maledivsky (dhivehi) a v překladu do češtiny znamená "malý obchod" nebo "malý trh".

 

Aktuálně je v mém Kuda Bazaar možné zakoupit telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách, mé fotografie z Malediv.

owh collection na Facebooku a Instagramu.

S láskou nejenom k cestování vaše 

Lucie aneb other way holiday

Kuda Bazaar aktuálně nabízí

1) Telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách.

2) Prodej fotografií: ​Máte-li zájem o jakoukoliv fotografii, která je na mém webu anebo máte-li přání jiné z mého archivu, ráda vám jednu fotografii za 300 Kč za 1 kus v tiskové kvalitě prodám. Kompletní prezentace se právě chystá. Obrazy nebo plakáty si můžete nechat vyrobit sami u vámi preferovaných tiskáren. Street Life v maledivských ulicích a uličkách.