top of page
Cestuj s Lucií
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Cestuj s Lucií aneb Netradiční poznávací zájezdy se mnou

Projekt "Cestuj s Lucií" vznikl naprostou náhodou, při relaxačně poznávacím pobytu "Maledivy s Lucií aneb s česky hovořící průvodkyní aneb s česky hovořící místní", kdy skupinka mých velmi spokojených klientů a klientek nadhodila něco jako, jestli bych s nimi nechtěla cestovat i do jiných destinací, protože je se mnou sranda, vyznám se a nebojí se se mnou. 

Chvilku jsem přemýšlela, co jim na to říct, protože to popírá vše, za čím si stojím a co propaguji, a to, že pokud chci nějaký produkt nabízet, tak ho musím dobře znát. Moje speciální poznávačky na Maledivách vznikly v podstatě proto, abych při dovolené v mém druhém domově, pomohla těm, kteří neumí anglicky. Původní záměr nebylo průvodcovat, protože nejsem typický průvodce a nikdy jsem jím ani být nechtěla a ani jím nikdy nebudu, protože jim nechci být. Nechci dělat to, co dělají všichni ostatní, na Maledivách jsem prakticky "místní" a tak jsem i ostatním chtěla ukázat pravé Maledivy. 

Skupinka mých stálých klientů a klientek tak dlouho naléhala, a protože miluju cestování, objevování a hlavně plánování poznávaček, tedy itinerářů, že jsem na únor 2019 připravila malý poznávací okruh Srí Lankou s relaxem na Maledivách, tedy dvoukombinaci destinací, který byl okamžitě vyprodán. Kombinace Malediv a Srí Lanky na rok 2024 se vyprodala za 12 h. a kombiance stejného okruhu na rok 2025 za necelých 24 h. Kombinace byly vypsány v lednu 2023. Srí Lanku pro naše stálé klienty máme v nabídce již opravdu mnoho let. Tuto destinaci nezajišťujeme low cost. Na Srí Lance nabízíme pouze min. 4* a 5* hotely a resorty. Průvodce Srí Lankou.

Poznávací zájezdy s kapkou odpočinku jsou většinou vhodné pro účastníky 12 až 70 let nebo dle jejich kondice. Děti se na okruhy berou zřídka, a to pouze tehdy, jsou-li slušně vychované a rozumí si s dospělými. Lidé, kteří se mnou budou cestovat, musí mít rádi cestování v partě, srandu a neformálnost. Cesty mimo Maledivy jsou pro mě koníčkem. Vždy se jedná o destinace, kam se sama již roky chci podívat a jež mám opravdu precizně nastudované. Moji klienti mě v těchto případěch neberou jako průvodce, ale jako parťačku / kamarádku na cestování, která o destinací mnoho, vše naplánuje a zajistí, a oni se tak nemusí o nic starat a jen si užívat. Na tyto cesty vyrážíme v menších skupinkách od 10 do max. 14 osob.

Destinace a termíny plánují dle vhodného počasí na poznávačky anebo relax na pláži a vybírám do nich ty nejlepší místa, která je možné v destinacích vidět a aktivity, které jsou nejlepší zažít.

To vše je možné díky mým mezinárodním kontaktům a místním v různých destinacích po celém světě, jež jsem od roku 2009 na mých cestách na Maledivy, Srí Lanku, do Spojených arabských emirátů a na mezinárodních veletrzích cestovních ruchu mohla poznat.

V roce 2026 mám v plánu s partou mých věrných klientů procestovat Seychelské ostrovy. V roce 2027 nás čeká Tahiti, Moorea a Bora Bora ve Francouzské Polynésii, tak doufejme, že nám plány nic nezhatí a tripy se povedou. V záloze mám také Zanzibar, Mauricius nebo Kubu a další nejenom tropické destinace. Čím dál více mě taktéž láká i polární záře a severské ostrovy.

 

Dále mám v plánu také kombinace Malediv se 4 denním stopoverem v Doha. A jelikož je můj parťák z Ride with Hamma poloviční Arab a poloviční berber z Tuniska, arabština je jeho rodným jazykem, arabská kultura jeho rodnou kulturou a cestování s ním je nejenom v arabských zemích absolutní pohoda, v budoucnu se podíváme i do Saudské Arábie, do Ománu, do Tuniska a do Maroka. Necháme se překvapit, co dalšího nám budoucnost přinese...

Aktuální nabídka produktu Cestuj s Lucií

bottom of page