Cestuj s Lucií, poznávací zájezdy na Maledivy, Srí Lanka, Spojené arabské emiráty

Cestuj s Lucií aneb netradiční poznávací zájezdy s netradičním průvodcem

Projekt "Cestuj s Lucií" vznikl naprostou náhodou, při relaxačně poznávacím pobytu "Maledivy s Lucií aneb s česky hovořícím průvodcem aneb s česky hovořící místní", kdy skupinka mých velmi spokojených klientů a klientek nadhodila něco jako, jestli bych s nimi nechtěla cestovat i do jiných destinací, protože je se mnou sranda, vyznám se a nebojí se se mnou. 

Chvilku jsem přemýšlela, co jim na to říct, protože to popírá vše, za čím si stojím a co propaguji, a to, že pokud chci nějaký produkt nabízet, tak ho musím dobře znát. Moje speciální poznávačky na Maledivách vznikly v podstatě proto, abych při dovolené v mém druhém domově, pomohla těm, kteří neumí anglicky. Původní záměr nebylo průvodcovat, protože nejsem typický průvodce a nikdy jsem jím ani být nechtěla a ani jím nikdy nebudu, protože jim nechci být. Nechci dělat to, co dělají všichni ostatní, na Maledivách jsem prakticky "místní" a tak jsem i ostatním chtěla ukázat pravé Maledivy. 

Skupinka mých stálých klientů a klientek tak dlouho naléhala, a protože miluju cestování, objevování a hlavně plánování poznávaček, že jsem na únor 2019 připravila malý poznávací okruh Srí Lankou s relaxem na Maledivách, tedy dvoukombinaci destinací, který byl okamžitě vyprodán. Srí Lanku máme totiž už několik let v nabídce také. Průvodce Srí Lankou.

Poznávací zájezdy s kapkou odpočinku jsou většinou vhodné pro účastníky 12 až 70 let, dle jejich kondice. Děti se na okruhy berou zřídka, a to pouze tehdy, jsou-li slušně vychované a rozumí si s dospělými. Lidé, kteří se mnou budou cestovat, musí mít rádi cestování v partě, srandu a neformálnost.

Destinace a termíny plánují dle vhodného počasí na poznávačky anebo relax na pláži a vybírám do nich ty nejlepší místa, která je možné v destinacích vidět a aktivity, které jsou nejlepší zažít.

Pokud se vidíte v tom, co jsem napsala, neváhejte mě oslovit a cestovat se mnou za zážitky nevšedních dnů.

Aktuální nabídka produktu Cestuj s Lucií