Cestuj s Lucií aneb netradiční poznávací zájezdy s netradičním průvodcem

Projekt "Cestuj s Lucií" vznikl naprostou náhodou, při relaxačně poznávacím pobytu "Maledivy s Lucií aneb s česky hovořícím průvodcem aneb s česky hovořící místní", kdy skupinka mých velmi spokojených klientů a klientek nadhodila něco jako, jestli bych s nimi nechtěla cestovat i do jiných destinací, protože je se mnou sranda, vyznám se a nebojí se se mnou. 

Chvilku jsem přemýšlela, co jim na to říct, protože to popírá vše, za čím si stojím a co propaguji, a to, že pokud chci nějaký produkt nabízet, tak ho musím dobře znát. Moje speciální poznávačky na Maledivách vznikly v podstatě proto, abych při dovolené v mém druhém domově, pomohla těm, kteří neumí anglicky. Původní záměr nebylo průvodcovat, protože nejsem typický průvodce a nikdy jsem jím ani být nechtěla a ani jím nikdy nebudu, protože jim nechci být. Nechci dělat to, co dělají všichni ostatní, na Maledivách jsem prakticky "místní" a tak jsem i ostatním chtěla ukázat pravé Maledivy. 

Skupinka mých stálých klientů a klientek tak dlouho naléhala, a protože miluju cestování, objevování a hlavně plánování poznávaček, že jsem na únor 2019 připravila malý poznávací okruh Srí Lankou s relaxem na Maledivách, tedy dvoukombinaci destinací, který byl okamžitě vyprodán. Srí Lanku máme totiž už několik let v nabídce také. Průvodce Srí Lankou.

Poznávací zájezdy s kapkou odpočinku jsou většinou vhodné pro účastníky 12 až 70 let, dle jejich kondice. Děti se na okruhy berou zřídka, a to pouze tehdy, jsou-li slušně vychované a rozumí si s dospělými. Lidé, kteří se mnou budou cestovat, musí mít rádi cestování v partě, srandu a neformálnost.

Destinace a termíny plánují dle vhodného počasí na poznávačky anebo relax na pláži a vybírám do nich ty nejlepší místa, která je možné v destinacích vidět a aktivity, které jsou nejlepší zažít.

Pokud se vidíte v tom, co jsem napsala, neváhejte mě oslovit a cestovat se mnou za zážitky nevšedních dnů.

Aktuální nabídka produktu Cestuj s Lucií

Maledivy 2020
Dobrodružně relaxačně poznávací zájezdy a okruhy na Maledivách.
Srí Lanka a Maledivy 2019
Poznávací okruh Srí Lankou s relaxem na Maledivách.
Recenze z okruhů
Recenze z poznávačně-dobrudružně-relaxačních okruhů s průvodcem.
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.