top of page
Speciální nabídky dovolené na Maledivách

Nabídka relaxačních, poznávacích a zážitkových pobytů nejenom na Maledivách

Milí milovníci Malediv, válečky na pláži, šnorchlování, potápění, rybolovu, rozmazlování se na luxusních resortech, v lázních a dalších aktivit, Maledivy i další vybrané destinace, které nabízíme, mají dynamické trhy, a to znamená, že denně z resortů, hotelů a dalších ubytovacích kapacit dostáváme spousty aktualizací cen a speciálních nabídek. Jedná se například o bonusy za včasné rezervace, nabídky upgrade stravy, transferu, dětí nebo pár nocí zdarma a další různé promo akce. Naše nabídky vždy udržujeme aktuální a okamžitě na ně reagujeme. Z tohoto důvodů nemáme pobyty a zájezdy předem připravené, ale vše připravujeme na míru dle aktuálních nabídek ubytovacích kapacit a leteckých společností. Neváhejte nás oslovit pro cenovou nabídku vaší dovolené nejenom na Maledivách, kterou přesně pro vás připravíme na míru dle vašich finančních možností.

Zažijte s námi spousty nezapomenutelných zážitků, užijte si nemalé množství fantastických poznávacích i relaxačních pobytů, zažijte tu vaši perfektní a vysněnou dovolenou na Maledivách!

Cenově přijatelnou i tu nejluxusnější dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru dle vašich požadavků a finančních možností. 

Okruhy Maledivy s Lucií a Maledivy a Srí Lanka s Lucií v únoru a březnu 2024 jsou plně obsazeny! Další se pojedou až v únoru 2025 a v březnu 2025. S předrezervacemi neváhejte! Již teď máme polovinu Malediv s Lucií obsazenou a Maledivy a Srí Lanku plnou.

Levnější, cenově dostupné i luxusní resorty, soukromé ostrovy a residence pro vás pečlivě vybírám. Maledivy jsem procestovala křížem krážem a cestují dál! Aktuálně jsem navštívila 166 ostrovů na většině atolů! Znám všechny atoly i ostrovy!

All Inclusive, Premium All Inclusive, kulinářské zážitky či dokonalé wellness?

Zásnuby, svatba a líbánky,  dovolená bez dětí nebo dovolená s dětmi? Cokoliv si budete přát!

Plavby na safari lodích a jachtách jsou vhodné především pro skupiny od 10 osob!

Katamarány a menší jachty či dhoni jsou vhodné pro skupinky od 4 do 10 osob. 


Taková plavba na katamaránu na pár nocí, zakončená relaxem na resortu nebo obydleném ostrově nezní špatně, že?! Pozor! Rozhodně se ale nejedná o Maledivy levně!

Zažijte ty nejlepší aktivity pod mořskou hladinou i nad ní!

Jarní prázdniny, Vánoce a Silvestr (nejdražší v roce) a Velikonoce na Maledivách? Proč ne!
Mějte nabité bankovní konto a termín rezervujte alespoň 6 měsíce dopředu!

Cestou necestou, poznávej nepoznané, zažívej a užívej! other way holidays jsou tu!

Nejenom perly Indického oceánu čekají na vás! Zrelaxujte se na Maledivách, prozkoumejte s námi přírodní krásy Srí Lanky, Seychel, Zanzibaru, Madagaskaru nebo Mauricia a zažijte minulost, přítomnost i budoucnost v emirátech! To není "other way holiday", ale "other way holidays" aneb Amazing Luxury Holidays! Ve výše zmíněných destinacích, netýká se Malediv, zajišťujeme pouze kvalitní 4* a luxusní 5* hotely a resorty. 

bottom of page