top of page
Speciální nabídky dovolené na Maledivách

Nabídka relaxačních, poznávacích a zážitkových pobytů nejenom na Maledivách

Milí milovníci Malediv, válečky na pláži, šnorchlování, potápění, rybolovu, rozmazlování se na luxusních resortech, v lázních a dalších aktivit, Maledivy i další vybrané destinace, které nabízíme, mají dynamické trhy, a to znamená, že denně z resortů, hotelů a dalších ubytovacích kapacit dostáváme spousty speciálních nabídek. Jedná se například o bonusy za včasné rezervace, nabídky upgrade stravy, transferu, dětí nebo pár nocí zdarma a další různé promo akce. Naše nabídky vždy udržujeme aktuální a okamžitě na ně reagujeme. Z tohoto důvodů nemáme pobyty a zájezdy předem připravené, ale vše připravujeme na míru dle aktuálních nabídek ubytovacích kapacit a leteckých společností. Neváhejte nás oslovit pro cenovou nabídku vaší dovolené nejenom na Maledivách, kterou přesně pro vás připravíme na míru dle vašich finančních možností.

Zažijte s námi spousty nezapomenutelných zážitků, užijte si nemalé množství fantastických poznávacích i relaxačních pobytů, zažijte tu vaši perfektní a vysněnou dovolenou na Maledivách!

Cenově přijatelnou i tu nejluxusnější dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru dle vašich požadavků a finančních možností. 

Maledivy s Lucií jsou na rok 2023 plně obsazenyCeny na nové termíny na leden až březen 2024 jsou již publikovány. O okruhy je poměrně velký zájem. Pro velký zájem o rok 2025 budou již letos možné předrezervace. S rezervacemi rozhodně neváhejte, jelikož je opravdu velká poptávka. Místa jsou omezena! Poznávačky se mnou jsou opravdu nezapomenutelné a výjimečné, protože nejsem obyčejná průvodkyně! V únoru a březnu 2024 a 2025 budeme opět poznávat krásné Fodhdhoo a jeho okolí, dokonalý Dhigurah a jeho okolí a Vaavu atol. Fodhdhoo v únoru 2024 a Dhigurah v březnu 2025 je na žádost vzhledem k termínu konečně vhodný pro účetní a daňaře. Na Fodhdhoo zbývá volných 5 pokojů a na Dhigurah 6 pokojů. 

 

Chybět nebude ani ztracený ráj Vashafaru na samotném severu Malediv a přírodní krásy Srí Lanky v roce 2024 a 2025. Na rok 2024 je tato poznávačka již plně obsazena. V březnu 2023 se možná uvolní 1 dvoulůžkový pokoj z důvodu zahraniční stáže. Maledivy a Srí Lanka s Lucií na únor 2025 je již plně obsazena!

V roce 2026 se opět pojedou Maledivy s Lucií na lodi. Dostupných je 7 dvoulůžkových kajut, a již teď, v roce 2023, máme 4 kajuty v předrezervaci. 

V roce 2026 je plánovaná také dvoutýdenní poznávačka Seychelami. Opět se bude jednat o max. 7 pokojů a již teď to vypadá, že nám zbývá volný 1 poslední pokoj.

A když vše půjde skvěle, v roce 2027 poletíme na Francouzskou Polynésii, opět max. 7 pokojů, kdy již mám v předrezervaci na 4 pokoje.

Levnější, cenově dostupné i luxusní resorty, soukromé ostrovy a residence pro vás pečlivě vybírám. Maledivy jsem procestovala křížem krážem a cestují dál! Aktuálně jsem navštívila 155 ostrovů na většině atolů! Znám všechny atoly i ostrovy!

Mapa Malediv a procestovaných ostrovů

Jarní prázdniny, Vánoce, Silvestr anebo Velikonoce na Maledivách? Proč ne.
Termín ale rezervujte alespoň 6 měsíce dopředu!

Dovolená bez dětí, zásnuby, svatba a líbánky nebo dovolená s dětmi? Cokoliv si budete přát!

Plavby na safri lodích a jachtách jsou vhodné především pro skupiny od 10 osob a více!
Katamarány jsou vhodné pro skupinky od 4 do 10 osob. 

Jste větší rodina nebo 2 až 3 páry? Co takhle plavbu na katamaránu na pár nocí, zakončenou relaxem na resortu nebo obydleném ostrově?

Cestou necestou, poznávej nepoznané, zažívej a užívej! other way holidays jsou tu!

Nejenom perly Indického oceánu čekají na vás! Zrelaxujte se na Maledivách, prozkoumejte s námi přírodní krásy Srí Lanky, Seychel, Zanzibaru, Madagaskaru nebo Mauricia, a zažijte minulost, přítomnost i budoucnost v emirátech! To není "other way holiday", ale "other way holidays"! Ve výše zmíněných destinacích, netýká se Malediv, zajišťujeme pouze kvalitní 4* a luxusní 5* hotely a resorty. 

bottom of page