Speciální nabídky zájezdů na Maledivy
Speciální nabídky zájezdu na Maledivy.

Speciální nabídky poznávacích, zážitkových i relaxačních pobytů na Maledivách

Milí milovníci Malediv, válečky na pláži, šnorchlování, potápění a dalších aktivit, Maledivy a další destinace, které nabízíme, mají poměrně dynamický trh, a to znamená, že denně z resortů, hotelů a penzionů dostáváme spousty speciálních nabídek. Jedná se například o bonusy za včasné rezervace, nabídky upgrade stravy, transferu, dětí nebo pár nocí zdarma a další různé promo akce a slevy. Naše nabídky vždy udržujeme aktuální a okamžitě na ně reagujeme. Z tohoto důvodů nemáme předem připravené zájezdy, ale vše připravujeme na míru dle aktuálních nabídek ubytovacích kapacita a leteckých společností. Neváhejte nás oslovit pro cenovou nabídku vaší dovolené nejenom na Maledivách, kterou přesně pro vás připravíme na míru

TIP!

Zažijte s námi spousty nezapomenutelných zážitků, užijte si nemalé množství fantastických poznávacích i relaxačních pobytů, zažijte tu vaši perfektní a vysněnou dovolenou na Maledivách!

TIP!

Cenově přijatelnou, finančně dostupnou, ale i tu nejluxusnější dovolenou na Maledivách vám připravíme na míru dle vašich požadavků a finančních možností. 

Na okruh V. a VI. zbývá na každém okruhu 1 poslední pokoj. Okruhy se rychle plní.

TIP!

Levnější, cenově dostupné i luxusní resorty, soukromé ostrovy a residence / rezidence na Maledivách pro vás pečlivě vybíráme. Procestovali jsme již 139 ostrovů. 

TIP!

TIP!

TIP!

Mapa Malediv a procestovaných ostrovů

Maledivy jsem procestovala křížem krážem! A cestuji dál!
Znám všechny ostrovy!

Jarní prázdniny anebo Velikonoce na Maledivách? Proč ne.

Termín ale rezervujte alespoň 6 měsíce dopředu!

Dovolená bez dětí, zásnuby, svatba a líbánky nebo dovolená s dětmi? Cokoliv si budete přát!

TIP!

TIP!

Pro větší skupiny (10 a více dospělých osob) nabízíme u vybraných partnerských penzionů, hotelů i resortů lídry zdarma nebo se zajímavou slevou!

Pozor, v případě konferencí a větších skupin mířících na resorty, nejsou větší skupiny resorty nijak extra zvýhodňovány.
 

Plavby na lodích a jachtách jsou vhodné především pro skupiny od 10 osob a více!
Katamarány jsou vhodné pro skupinky od 4 do 10 osob.

Jste větší rodina nebo 2 až 3 páry? Co takhle plavba na katamaránu na pár nocí zakončená relaxem na obydleném ostrově nebo resortu?

Líbí se vám mé fotografie z Malediv a rádi byste nějakou zakoupili? owh collection je tu!

Cestou necestou, poznávej nepoznané, zažívej a užívej!

Prozkoumejte s námi krásy Srí Lanky, zrelaxujte se na Maledivách a zažijte budoucnost i minulost v emirátech! To není other way holiday, ale other way holidays