top of page
Summer Island Maldives, severní Male atol, Maledivy

Summer Island Maldives 3,5* na severním Male atolu na Maledivách

Summer Island Maldives je resort patřící maledivské společnosti Kaimoo Travels and Hotels Service, který po kompletní rekonstrukci své brány znovu otevřel 1. června 2015. Kaimoo THS také vlastní a provozuje resorty Embudu Village na jižním Male atolu a Equator Village na Addu / Seenu atolu a 3 hotely, Kam Hotel, Mookai Hotel a Mookai Suites v hlavním městě Male na severním Male atolu.

 

Summer Island je vystavěn na menším přírodním ostrově Ziyaaraiyfushi na severním Male atolu na Maledivách, který lemuje pěkná pláž a ohromná laguna.

 

Na Summer Island Maldives najdeme kompletní zázemí, recepci, 156 vil různých kategorií, z toho 136 plážových a 20 vodních vil. Dále resort disponuje 3 restauracemi a 2 bary, společným bazénem, posilovnou Roanu Fitness Center, lázněmi, obchodem se suvenýry a oblečením Koka Boutique, knihovnou Kiyaa Library, lékařem, centrem vodních sportů a aktivit a potápěčským centrem (SSI).

 

Resort Summer Island Maldives má několik možných kategorií ubytování. Resort nabízí zahradní vilky, plážové budovy, plážové vilky a vodní vilky. Základními pokoji jsou zahradní vilky, které našim klientům nenabízíme. Jsou užívány spíše pro pozdní check-out. Cenově dostupnější možností nebo možností pro partu přátel či rodiny jsou dvoupatrové domky s možností ubytování se na pláži, což jsou Superior Beach nebo v patře, což jsou Superior Vista. Dále tu najdeme Superior Bungalow, Premium Beach Villas, dvouložnicový The Summer House a vodní vily Water Villas. Všechny druhy ubytování mají standardní hotelové vybavení vč. ručníků, plážových osušek či fénu na vlasy. Mýdla, sprchové gely, šampony a kondicionéry, které resort používá, jsou od mé oblíbené srílanské značky Spa Ceylon, která mám svůj obchod i v Praze na Vinohradech. Mou nejoblíbenější vůní jsou produkty s citrónovou vůní.

 

Hlavní restaurace Samuga nabízí snídaně, obědy a večeře, stravování formou bufetu s mezinárodní kuchyní. V této restauraci se stravují hosté ubytování v Superior Room, Superior Vista, Superior Beach a Garden Rooms. Menu v této restauraci se střídá každých 14 dnů. Hiya Overwater Restaurant nabízí snídaně, obědy a večeře, stravování formou semi-bufet, což znamená částečný výběr z bufetu a částečně z menu À la carte. Tato restaurace nad mořem je vyhrazena pro hosty ubytované v Premium Beach Villas, Summer House a ve vodních vilách. Menu v této restauraci se střídá každých 14 dnů. Avi Overwater Restaurant & Lounge je À la carte restaurací a barem pro hosty ubytované v Premium Beach Villas, Summer House a ve vodních vilách. Nevi Bar je hlavním barem a je situován u společného bazénu. Nevi nabízí kompletní menu All Inclusive balíčku a odpolední svačinky. Druhým barem je Baraveli Bar, kde se dobře lenoší, sousedí s centrem vodních sportů a aktivit. A nechybí tu ani pravidelné BBQ, romantická večeře na pláži, in-villa dining nebo pokojová služba.

 

Summer Island Maldives nabízí polopenzi, plnou penzi a All Inclusive, které je platné v časech od 9:00 do 24:00 hod.

 

Skvělý relax na vás čeká v nadvodních lázních Firuma By Serena Spa, která sousedí s vodními vilami. A nechybí tu ani prostor k meditaci a cvičení jógy. Resort nabízí také Hatha Yogu s indickým jogínem Rani Manim.

 

Na resortu Summer Island Maldives je možné zažít mnoho zážitků, zasportovat si ve fitku, potápět se s přístrojem nebo se vyřádit na vodních skútrech či jinak anebo si parádně odpočinout či se vzít. Symbolické svatební obřady začínají na 900 USD.

 

Na resort Summer Island Maldives se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete za zhruba 45 min. rychlo lodí nebo 15 min. letem hydroplánem. Resort na letišti Velana využívá salónek letecké společnosti, kde hosté čekají na odlet hydroplánu. Zdarma jsou k dispozici nápoje a malé občerstvení.

 

Resort Summer Island Maldives jsme osobně zatím nenavštívili, ale na lodi jsme kolem něho proplouvali opravdu mnohokrát a hydroplánem přelétali nesčetněkrát. Resort Summer Island Maldives po rekonstrukci navštívili naši maledivští kolegové.

Summer Island patří do našich kolekcí resortů „hand picked by Lucie“ a „the islands collection“ v lokalitě severního Male atolu a cenově nejdostupnějších resortů.  

Pohodový resort Summer Island Maldives je vhodný pro milovníky lagun, méně „masové“ dovolené, na líbánky a v letních měsících také pro kitesurfery. Dále jej mají v oblibě ti, kteří nechtějí letět na vzdálenější ostrovy hydroplánem či vnitrostátním letem, pro kratší pobyty, ale také pro ty, co nemají dostatečný rozpočet na vzdálenější ostrovy. Perfektně se hodí i do kombinace ostrovů, a to jak s dalšími resorty či obydlenými ostrovy nebo na stopovery při kombinaci Malediv s jinými destinacemi v okolí, např. Srí Lankou a Katarem.

Kompletní informace, fotografie resortu Summer Island Maldives, ceny výletů a aktivit, svatební balíčky atd. vám zašleme spolu s nabídkou ubytování.

© Informace a fotografie použité na této stránce o resortu Summer Island Maldives

Informace použité na této stránce jsou oficiální informace o resortu Summer Island Maldives, které jsou doplněné informacemi od mých maledivských kolegů. Fotografi v koláži a video použité na této stránce jsou oficiální fotografie a video resortu Summer Island Maldives.  Autorem koláží je rovněž other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Summer Island Maldives

Cenovou nabídku pobytu na resortu Summer Island Maldives, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Summer Island Maldives

bottom of page