top of page
Outrigger Maafushivaru, Alif Dhaal atol, Maledivy, Outrigger Hotels & Resorts

Outrigger Maldives Maafushivaru Resort  se nachází na Alif Dhall atolu / jižním Ari atolu, který je domovem žraloku obrovském a mantám.

 

Resort byl v roce 2019 kompletně zrekonstruován a od 1. dubna 2022 jej vlastní havajská hotelová síť Outrigger, se kterou již na Maledivách máme skvělé zkušenosti z minulosti, když řetězec provozoval malý luxusní resort Outrigger Konotta, který se nyní renovuje a na trh bude uveden pod jinou značkou.

Maafushivaru je nádherný, romantický boutique resort, vystavěný na přírodním ostrově Maafushivaru, který lemuje krásná pláž, laguna a korálový útes. K Maafushivaru patří také nádherný sousední ostrůvek Dhehasanu Lonu Bui Huraa, který je určen k relaxu, přespání pod širým nebem nebo svatbě na pláži a dalším aktivitám.

 

Na Maafushivaru najdeme 81 vilek 5 různých kategorií kompletně vybavených plážových a vodních vil, 8 různých restaurací a barů s místní, asijskou, italskou, středomořskou a mezinárodní kuchyní, spa se 7 lázeňskými pavilony, joga pavilon, fitness centrum, centrum vodních sportů, potápění a aktivit, bazén pro dospělé i děti, obchod se suvenýry a další vybavení. Outrigger Maafushivaru nabízí několik stravovacích plánů včetně All Inclusive.

 

Resort je vhodný pro milovníky dobrého jídla, krásné pláže, laguny i šnorchlování. Doporučujeme jej spíše pro páry nebo rodiny s většími dětmi.

 

Z mezinárodního letiště Velana International Airport / MLE přímo na resort  Outrigger Maafushivaru dostanete hydroplánem za pouhých 25 minut.

Outrigger Maafushivaru jsme zatím osobně nevyzkoušeli, ale resort navštívili a vyzkoušeli naši maledivští kolegové. Lokalitu resortu jsme navštívili nesčetněkrát a máme ji skoro celou prošnorchlovanou a probrázděnou na lodi. Zatím se nám z Maafushivaru všichni naši klienti vrátili spokjení. I ti poměrně dost nároční, kteří jsou zvyklé na opravdu luxusní 5*. 

Outrigger Maafushivaru má oficiálně 5*. "other way holiday" jej hodnotí jako 4,5* kvůli příliš natěsno postaveným plážovým vilkám. 

Resort patří do našich kolekcí „hand picked by Lucie“ v kategorii menších romantických ostrůvků určeným k parádnímu relaxu, dokonalý svatbám a líbánkám, „the Islands collection“ a „amazing luxury holiday“.

Outrigger Maafushivaru se perfektně hodí i do kombinace s jinými resorty na Alif Dhaal atolu. Maafushivaru však doporučujeme si užít na plno, a to např. na 7 nocí.

Kompletní informace, fotografie resortu Maafushivaru, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování. 

Outrigger Maafushivaru 4,5* na Alif Dhaal atolu na Maledivách - Moderní boutique

© Informace a fotografie použité na této stránce o Outrigger Maafushivaru 

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Outrigger Maafushivaru, které jsou doplněné informacemi od personálu resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Iti Maafushivaru. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na Outrigger Maafushivaru 

Cenovou nabídku pobytu na resortu Outrigger Maafushivaru, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Outrigger Maafushivaru

bottom of page