top of page
Cora Cora Maldives, Raa atol, Maledivy

Cora Cora Maldives je moderní resort vystavěný na menším přírodním ostrově Maamigili na Raa atolu na Maledivách, který byl otevřen 28. října 2021. Cora Cora Maldives patří japonským majitelům, což nám napovídá, že tu budou mít skvělou japonskou kuchyni, a věřte nebo ne, je tomu skutečně tak.

 

Ostrov Maamigili s historickými vykopávkami v jeho samém srdci obklopuje krásný korálový útes s živými korály a mnoha druhy živočichů. Sezónně se tu objevuje dlouhý sandbank aneb písečná mělčina.

 

Cora Cora nabízí kompletní zázemí, do něhož patří recepce, kde se dá skvěle relaxovat, jejíž součástí je také zajímavé muzeum Cora Cora Museum, kde vám můj známý Maledivec Wifag povypráví opravdu mnoho příběhů a zajímavostí z historie Malediv, 4 restaurace, 2 bary, kavárna, lázně Moksha Spa, posilovna, obchod se suvenýry, dětský koutek Cora Kids, centrum vodních sportů a potápěčské centrum (PADI) a mnoho dalšího. Na své si tu přijdou i milovníci pozorování hvězd.

 

Na Cora Cora Maldives je vystavěno 100, které jsou rozděleny do 9 kategorií vil, 5 plážových a 4 vodních vil. Najdeme tu také pár Suites a dvouložnicových vil. Vily na resortu Cora Cora Maldives jsou designovány jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

 

Stravování na Cora Cora Maldives je možné pouze formou Premium All Inclusive „Gourmet Meal Plan Inclusions“. Na výběr je ze 4 restaurací, 2 barů s bohatým bufetem i stravováním formou à la carte a jedna kavárna. Mezinárodní bufet v All Day Dining restauraci Tazäa nabízí širokou nabídku také pro děti. Italsko-maledivská à la carte restaurace Acquapazza & Beach Club vás rozhodně nenechá v klidu. Vychutnat si tu můžete jak oběd, tak večeři. Milovníci asijské kuchyně musí zavítat do à la carte restaurace Ginger Moon a milovníci japonské kuchyně do à la carterestaurace Teien, odkud se nám opravdu nechtělo odejít. V případě chuti na kávičku či desert, kdykoliv navštivte kavárnu a bar My Coffee, kde se dá vyzvednout také objednávka take away. Nechybí tu ani Floating Breakfast aneb plovoucí snídaně, Lagoon Lunch aneb oběd s nožkama ve vyhřáté křišťálově čisté laguně, Island Picnic aneb piknik na neobydleném ostrově nebo na sandbank a mnoho dalšího.

 

Cora Cora Maldives doporučujeme milovníkům All Inclusive Premium, milovníkům šnorchlování a potápění i pro rodiny s dětmi.

 

Na Cora Cora Maldives se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete hydroplánem zhruba za 45 min. Na letišti je k dispozici společný salónek aerolinek.

 

Resort jsme navštívili a strávili tu dvě noci a tři celé dny. Lokalitu Raa atolu jsme navštívili několikrát. Cora Cora doporučujeme pro příznivce šnorchlování, bohatého All Inclusive (včetně sushi a asijská kuchyně) a také pro milovníky menší zábavy. Vily hodnotíme jako krásné 4* a služby a stravu jako 4,5*. Naši klienti se odsud vrací spokojení. Až na jednoho, tomu se líbí v oblasti Male s výhledem na paneláky a letiště. Zřejmě tu na něho bylo moc panenské přírody.

 

Resort patří do naší kolekce „hand picked by Lucie“ v kategorii 4,5* resortů.

 

Cora Cora Maldives je možné nakombinovat s jinými resorty na Raa atolu či na jakémkoli jiném atolu. Pobyt je možné zajistit od 3 nocí výše, doporučujeme ale min. 5 nocí.

 

Kompletní informace, fotografie resortu Cora Cora Maldives, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

Cora Cora Maldives 4,5* na Raa atolu na Maledivách - Premium All Inclusive

© Informace a fotografie použité na této stránce o Cora Cora Maldives

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Cora Cora Maldives, které jsou doplněné mým vlastními zkušenostmi z pobytu na tomto Premium All Inclusive resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou zatím jenom oficiální fotografie resortu. Moje vlastní fotografie na web přidám již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Cora Cora Maldives

Cenovou nabídku pobytu na luxusním resortu Cora Cora Maldives, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Cora Cora Maldives

bottom of page